öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kız varya Allah seni iyi etsin hepimiz burda catladik meraktan

Gunde 5000 defa fırsat ayagina geliyo hadi hemenden acil demiyozda biseyler bahane edeysin iki satir konusaydin

Ams bence hocafendi kesin senin icin kostu seni kacirmadan selam vermek icin

olsun dune göre iyi:)

Kızım sen napıyosun neden konuşmadın adam arkandan koşmuş yaa

Neyse az da olsa gelişme sen adama cesaret vermiyorsun kaciyorsun oda öyle davranıyor.
yarından tezi yok adamla sohbet konusu bul ya da terk et bu sayfayi

Ya ben dersi isi gucu bıraktim hocaefendiyle bizim kız naptilar derdine dustum ikiside gunluk dizi modunda milim milim ilerliyo

Neyse az da olsa gelişme sen adama cesaret vermiyorsun kaciyorsun oda öyle davranıyor.

Ya ben dersi isi gucu bıraktim hocaefendiyle bizim kız naptilar derdine dustum ikiside gunluk dizi modunda milim milim ilerliyo

Aslında senin bi kek yapıp şuan götürmen lazım. Cidden bak

Kesin senin için kosmustur aceydin kollarini getme diyeydin sonra deme BENIM YUZUMDEN bir kere biri benden hoşlanıyordu beni görünce arabayı üzerime surmustu
o ha ayı demiştim.oda sen evinin kapısını gecmeseydin kesin sana toslardi

Ya sevme stili cok farkliymis herifin
Yada seni gorunce eli ayagi bosaliyo adam fren yerine gaza basiyo
Hayatta olduguna gore malum asikla ilerleme kaydetmemissiniz demek

Ya sevme stili cok farkliymis herifin
Yada seni gorunce eli ayagi bosaliyo adam fren yerine gaza basiyo
Hayatta olduguna gore malum asikla ilerleme kaydetmemissiniz demek
Kız adamın seveme şekli tirsitti beni az daha olduruyordu
birde çıksaydı ruhuma fatiha okursunuz.
sevme beni diyordum severim sana ne sana mi soracağım diyordu:)
hoca efendi de lmnt görünce sevincinden dört nala kosmus

Yaaa inanmazsın ama rüyamda gördüm sizi Hoca Efendiyle.
Veeee birşeyler başlayacak ama uyarayim canım galiba rakibelerin varrr

Ayyyy kizzz ipeqbojuqu senide gördüm tanışıyoruz falan..
Tövbe Estağfurullah nasıl etkilenmissem artık.

Ha ha kiz napiyordum ruyanda lmnt nin nikah sahitimiydim

Ben dedim ama ben dedim okulda konuşmak istemiyordur dedim o yüzden market vs okul dışında karşılaşmaya bak dedim ahhh lmnt yıktın beni ya

Ayyynen öyle olmuş

Senin aşığin sevme modeli ayı yavrusunu severken oldururmus hesabı Allahin sevgili kuluymussunda canini kurtarmissin

Ben dedim ama ben dedim okulda konuşmak istemiyordur dedim o yüzden market vs okul dışında karşılaşmaya bak dedim ahhh lmnt yıktın beni ya

Bu haftada migrosta falan karsilasirlar insallah hem buyuk konus konus bitmez birde zuccaciye reonuna girerseler tamamdir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…