öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Vaaay kaçmalı kovalamalı eylem, tam benlik. Ben de öyleydim aşık olunca, yapı meselesi. Eeee iki sayfa önce gidip ciddi konuşçam diyen kadın niye kaçıyormuş onu da anlamadım. Ben asla konuşamazdım
Niye kaçtığını kendi de bilmiyor dün gece bir rulo tuvalet kağıdı bitirdi aglamaktan
utanıyor ego yapıyor filan falan
hoca hanım okuldan gelseydi birşey oldu mu kactimi tuttu mu anlayacagiz

Ay canım benim sorunda o ya hiç romantik olamıyorum kimden hoşlanmam asker arkadaşı oluyoruz kanka ya bagliyoruz

Ay canım benim sorunda o ya hiç romantik olamıyorum kimden hoşlanmam asker arkadaşı oluyoruz kanka ya bagliyoruz

Bi kac vakit sonra hemsire hanininda kacmali kovalamacali ask hikayesiniin takipcisi oluruz belki

Hem belki YAPIMCI hocahanim hocaefendi dizisinin finalinden sonra bunu koyarmis tv ye

Hayırlısıyla seninkinide bekleriz bir Doktor bir Hemsire masalı olur sizinkide

Aslinda kayda deger bi gelisme yok simdilik.ufak kipirtilar var ama.arkadaslarin yorumlari konuyu iyice renklendirdi.ben keyifle okuyorum o yuzden.o nedenle bastan okunmasini tavsiye etmistim
An be an okuyup o heyecani tatmak bana zevk veriyor

Hele birde aile meselesi gibi herkes konuyla alakali konusup olaya yorumlariyla renk katinca tam takip etmelik oldu

Ağzın bak yesin amin inşallah önce hoca hanımla hoca efendi yi evlendirmek sonra sıra bende sira mi kimseye vermem

DESTUR!
bişey farkettim diğer konularda herkes ne güzel kavga ediyor
bizim neyimiz eksik hiç kavga etmiyoruz
şaka bir yana sözleri hiç sanal görmüyorum iyiki varsınız konuyla alakasız oldu ama bunu da niye dedim bende bilmiyorum

Valla niyeyse yorumlar falan banada cok samimi geldi

Ama eger cok kavga neyin istersen kaldıralım tum topigi ayaga

E bu kadar bekleyişe dolu dolu haberlerle gelirsin artık L lmnt

Valla niyeyse yorumlar falan banada cok samimi geldi

Ama eger cok kavga neyin istersen kaldıralım tum topigi ayaga
Olur aksiyon olsunkızlar hazırlanın tam gece 11de kavga edecez
kocalarinizi çocuklarınızı emekli dul ve yetimleri uykuya teslim edip gelelim olarmi; )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…