öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

sen hic konusma L lmnt tamammı.biz burda olelim meraktan.sende artık hocanla basbasa
nerdesin kuzum sen

Çeyiz falan diyosun
Bakkk orasini hic dusunmemistim ben zuccaciye urunlerini cok severimde marketteyken zuccaciye reyonundan zor cikarim hele birde bardaklara aklim cikar onlarda vakit gecirirler diye dediydim hani herkes karsisindakini kendi gibi bilir ya ondan iste

Eeee neyse girmisken ceyizleride duzuversinler bari bi iste aradan cikmis olur:)

Çeyiz falan diyosun
Bakkk orasini hic dusunmemistim ben zuccaciye urunlerini cok severimde marketteyken zuccaciye reyonundan zor cikarim hele birde bardaklara aklim cikar onlarda vakit gecirirler diye dediydim hani herkes karsisindakini kendi gibi bilir ya ondan iste

Eeee neyse girmisken ceyizleride duzuversinler bari bi iste aradan cikmis olur:)

Senin totosun acikta kalmis.saka bi yana bilincaltimiza isledi bu konu

sızın ıcın okulda kalan amcayı aradım. gıttım bılgısayarımı aldım usenmeden. kac sayfa yazısmıssınız. ben adam akıllı bı cevap veremedım.
neyse genclerr yorumlarınızı okudum da tek tek. saka maka bugun bal gıbı fırsat kactı gıttı elımden.
ben dusundum tasındım ee bırazcıkta kasındım
ve karar verdım.
bencede bu adam benle okulda konusamıyo yavrucum yaa utanıyomu acaba bılemıyorum ama...
sankımmm o da mı bos degıl gıbı gıbı bana karsı kıı :)
ama benı gorup pesıme kostugu da bellı deegıl kı
ama o nasıl seslı bır kosustu yaa korktum da dondum baktım
ondan hoslandıgımı ogrendıgınden berı ılk konusmamız oldu hemen hemen. hep uzaktan selamlastıydık o da kafa selamıyla dusunun...
bundan sonra tutmayın benı gordugum yerde adama yapısırım artık
ne dıyosunuz sız benı elestırmeyı bana kızmayı bırakında bu adama ne dıyosuunuuuz sız yahuu :)

ipeqbojuqu arabayı ustune surme olayına yarıldım resmen gulmekten. sevgı anlayısı arkadasın baya degısıkmıs be
eejanaika evet demıstın ya sennn :))
o zaman okulda azcık adama yuz vereyımde cesaret alsın benden. gelsın yamacıma yamacımaaa :d

Hoca efendiden kaçmak yok damami sonra sohbet bul ortam olustur olsun birşeyler artık valla ağaç olduk
okullar kapanmadan çıkmaya başlayın yaz tatilinde nisanlanin yarı yıl tatilinde evlenin oke; )

Hoca efendiden kaçmak yok damami sonra sohbet bul ortam olustur olsun birşeyler artık valla ağaç olduk
okullar kapanmadan çıkmaya başlayın yaz tatilinde nisanlanin yarı yıl tatilinde evlenin oke; )
tamam ınsallah dedıgın gıbı olur
Acaba cıdden okulda nıye selam vermedı dun asansorde bana yaa benım kafa hala ordaaa

Ya kızlar konuyla alakasız ama nick değişmek mumkun mu ben kayıt olurken 500 tane nick yazdım hepsi kullanılıyor muş bende yeter da diye sinirle yazdım bunu kabul etti
daha jan janli nick istiyorum yeter da diye nickmi olur

yeter daaa nın hıkayesını soracaktım bende sana ogrenmıs oldum. ama sorunun cevabını bılmıyoree :)

tamam ınsallah dedıgın gıbı olur
Acaba cıdden okulda nıye selam vermedı dun asansorde bana yaa benım kafa hala ordaaa

Heyecan yapmıştır canım
Ses tonunu falan ayarliyamamistir.

Bu arada esmer ve orta boylu demekk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…