öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ay ne oldu ben okumuştum konuyuda yorum yapmamıstım.bir baktım 64 sayfa olmuş dedim kesin evlendiler ama yok son gelişme ne
Kaçma hocam kaçma.
Nereye kaçıyor
Niye kaçıyor
Çok heyecanlı

Ay ne oldu ben okumuştum konuyuda yorum yapmamıstım.bir baktım 64 sayfa olmuş dedim kesin evlendiler ama yok son gelişme ne
Kaçma hocam kaçma.
Nereye kaçıyor
Niye kaçıyor
Çok heyecanlı
Son gelişme saklambaç oyununda dönüştü..
nereye kaciyor:bim markete.
kime kaciyor:eve
Niye kaciyor:bilen beri gelsin.
öyle ışte beyin fırtınası yapıyoruz günlerdir devlet meselesine dönüştü.olmadı toplanıp hoca efendi yi makaminda ziyaret edelim

Lmnt çık ortaya kamuoyu açıklama bekliyor.söz kizmicaz hadi anlat gene hangi fırsatları kaçırıp sırra kadem bastin
nerede pusudasin cekirge
hadi ama meraktan catladik

Lmnt çık ortaya kamuoyu açıklama bekliyor.söz kizmicaz hadi anlat gene hangi fırsatları kaçırıp sırra kadem bastin
nerede pusudasin cekirge

nerede pusudasin cekirge

Konuşacağım yazmış konuştu mu ki?
Yoksa kotu bir cevap aldı da evde depresyona girmekle mi meşgul ay Allah korusun

Olur aksiyon olsunkızlar hazırlanın tam gece 11de kavga edecez
kocalarinizi çocuklarınızı emekli dul ve yetimleri uykuya teslim edip gelelim olarmi; )
Hadi hodri meydan

Ayy bide kazen bizi banliyormus butun gelismelerden habersiz kalıriz artık lmntın dugunune yetiriz

Neyse en iyisimj biz ayagimizi denk alalim

Geldim gencler geldiim. Bilgisayarim okulda kaldi ya. Telefondan da acayip yavas ilerliyo. Sinir oluyorum. Neyse bundan bi kac saat once markete ciktim. Ama aklimda karsilasiriz dusuncesi yoktu. Bende bu sans varken karsilassak bile kaciririm firsati dedim. Neyse bi yandan da belkii karsilasiriz bi umut diye yuruyodum sokakta. (Onun evinin sokagindan gidiyodum markete) Ben karsiya bakarak yuruyorum belki gelir karsidan diye. Bi baktim arkamdan biri kosuyo. Anaam bi dondum baktim ki hoca efendii. Beni gorunce durduu. Ama Tabi ben onun kapisini coktan gecmistim. Sonra gorunce sasirdim ben tabi. elini kaldirdi selam verdi. Iyi aksamlar hocam dedi siritarak. Iyi aksamlar diyebildim sadece gulerek. Sonra gorusuruz dedik yoluma devam ettim ben. Aramizda mesafe vardi yoksa soracaktim hayirdir sen ne is eve kosarak mi geliyosun diye
Neyse kisacasi ipeqbojuqu biiir firsat daha elimden ucuup gitti :/

Benim anlamadigim bu adam dun asansorde bana selam vermedi konusmadi. Sokakta niye laf atti ?

şuan resmen bi kafede olsalar da uzaktan izlesem modundayım

Neyse az da olsa gelişme sen adama cesaret vermiyorsun kaciyorsun oda öyle davranıyor.
yarından tezi yok adamla sohbet konusu bul ya da terk et bu sayfayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…