öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bence okulda ne yaparsan yap mevcut durumdan fazlası olmaz. Sanırım dedikodu olur diye düşünüyor hem okul hemde sizin için iş ortamı sonuçta. Sen market yada o civarda değerlendirebileceğin yerler bul hatta havalar ısınıyor akşam yürüyüşlerine bile çıkabilirsin

Evet canım 5 hakkın var.
Profil sayfandan yapıyorsun....

Aslında buranın chat sayfası olsa forum gibi değilde böyle karşılıklı c3kirdek citleyip sohbet edeceğimiz bir ortam olurdu adminlerr modaroterler lütfen bunu dikkate alın chat sayfası açın bize

evet ben en ıyısı dedıklerını yapayımm :)

Ya profiline girdim kilik değiş pardon nick değiş diye seçenek yok yoksa üye degilmiyim

Adminlere söylesem değişimlerin acabatirsiyorum beni atarlar diye
durum şansımı deneyeyim hadi bismillah

Ya profiline girdim kilik değiş pardon nick değiş diye seçenek yok yoksa üye degilmiyim
Bildirimlere tıklayınca orda hesabınız yazıyor
Hesabınıza tıkla asagida yazıyor

Merakimdan catlicam biri bana ozet gecebilir mi

Merakimdan catlicam biri bana ozet gecebilir mi
canım aksam onun evının sokagında karsılastık. ben onu karsımdan gelır dıye beklerken, bı baktım arkamdan bırısı kosuyo. bı dondum. oydu. selam verım ıyı aksamlar hocam dedı. bu kadar. ama okulda konusamıyoruz henuz :d
bu dune gore buyuk gelısme bencee

Okuldaki arkadaşınız ona söylemiş ya belkide okulda bu yüzden resmi sizle dedikodu olsun istemiyor olabilir mi ?

Orkid reyonuna gorsin daha dikkat cekici olur
Kız valla delisin sen gece gece hic gulesim yoktu bdv de derdimi paylasim akil alim dedim ben yazincaya kadar siz burda sohbeti koyulastirmissiniz masallah hocaefendide cay cekirdek alip gelsinde tam olsun

ony gorunce bı heyecan bı heyecan alıyo benı yahu :) ne cılvesı
Ya tamam beni de öyle. Hatta her şeyi dökuyorum falan. Adim sakara çıktı onun yuzunden Bir de okulda ciddi bir tipimdir yaniAmmaaaaa cilve işini eksik etmem o tuzu biberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…