öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Geldim gencler geldiim. Bilgisayarim okulda kaldi ya. Telefondan da acayip yavas ilerliyo. Sinir oluyorum. Neyse bundan bi kac saat once markete ciktim. Ama aklimda karsilasiriz dusuncesi yoktu. Bende bu sans varken karsilassak bile kaciririm firsati dedim. Neyse bi yandan da belkii karsilasiriz bi umut diye yuruyodum sokakta. (Onun evinin sokagindan gidiyodum markete) Ben karsiya bakarak yuruyorum belki gelir karsidan diye. Bi baktim arkamdan biri kosuyo. Anaam bi dondum baktim ki hoca efendii. Beni gorunce durduu. Ama Tabi ben onun kapisini coktan gecmistim. Sonra gorunce sasirdim ben tabi. elini kaldirdi selam verdi. Iyi aksamlar hocam dedi siritarak. Iyi aksamlar diyebildim sadece gulerek. Sonra gorusuruz dedik yoluma devam ettim ben. Aramizda mesafe vardi yoksa soracaktim hayirdir sen ne is eve kosarak mi geliyosun diye :KK70:
Neyse kisacasi ipeqbojuqu ipeqbojuqu biiir firsat daha elimden ucuup gitti :/

Benim anlamadigim bu adam dun asansorde bana selam vermedi konusmadi. Sokakta niye laf atti ?

Kız varya Allah seni iyi etsin hepimiz burda catladik meraktan

Gunde 5000 defa fırsat ayagina geliyo hadi hemenden acil demiyozda biseyler bahane edeysin iki satir konusaydin

Ams bence hocafendi kesin senin icin kostu seni kacirmadan selam vermek icin

Geldim gencler geldiim. Bilgisayarim okulda kaldi ya. Telefondan da acayip yavas ilerliyo. Sinir oluyorum. Neyse bundan bi kac saat once markete ciktim. Ama aklimda karsilasiriz dusuncesi yoktu. Bende bu sans varken karsilassak bile kaciririm firsati dedim. Neyse bi yandan da belkii karsilasiriz bi umut diye yuruyodum sokakta. (Onun evinin sokagindan gidiyodum markete) Ben karsiya bakarak yuruyorum belki gelir karsidan diye. Bi baktim arkamdan biri kosuyo. Anaam bi dondum baktim ki hoca efendii. Beni gorunce durduu. Ama Tabi ben onun kapisini coktan gecmistim. Sonra gorunce sasirdim ben tabi. elini kaldirdi selam verdi. Iyi aksamlar hocam dedi siritarak. Iyi aksamlar diyebildim sadece gulerek. Sonra gorusuruz dedik yoluma devam ettim ben. Aramizda mesafe vardi yoksa soracaktim hayirdir sen ne is eve kosarak mi geliyosun diye :KK70:

Benim anlamadigim bu adam dun asansorde bana selam vermedi konusmadi. Sokakta niye laf atti ?
olsun dune göre iyi:)

Kızım sen napıyosun neden konuşmadın adam arkandan koşmuş yaa :KK57::KK62::mad:

Neyse az da olsa gelişme sen adama cesaret vermiyorsun kaciyorsun oda öyle davranıyor.
yarından tezi yok adamla sohbet konusu bul ya da terk et bu sayfayi:KK14:

Ya ben dersi isi gucu bıraktim hocaefendiyle bizim kız naptilar derdine dustum ikiside gunluk dizi modunda milim milim ilerliyo

Neyse az da olsa gelişme sen adama cesaret vermiyorsun kaciyorsun oda öyle davranıyor.

Ya ben dersi isi gucu bıraktim hocaefendiyle bizim kız naptilar derdine dustum ikiside gunluk dizi modunda milim milim ilerliyo

Aslında senin bi kek yapıp şuan götürmen lazım. Cidden bak

Kesin senin için kosmustur aceydin kollarini getme diyeydin sonra deme BENIM YUZUMDEN bir kere biri benden hoşlanıyordu beni görünce arabayı üzerime surmustu:KK17:
o ha ayı demiştim.oda sen evinin kapısını gecmeseydin kesin sana toslardi:KK53:

Kesin senin için kosmustur aceydin kollarini getme diyeydin sonra deme BENIM YUZUMDEN bir kere biri benden hoşlanıyordu beni görünce arabayı üzerime surmustu:KK17:
o ha ayı demiştim.oda sen evinin kapısını gecmeseydin kesin sana toslardi:KK53:

Ya sevme stili cok farkliymis herifin:KK70:
Yada seni gorunce eli ayagi bosaliyo adam fren yerine gaza basiyo
Hayatta olduguna gore malum asikla ilerleme kaydetmemissiniz demek

Ya sevme stili cok farkliymis herifin:KK70:
Yada seni gorunce eli ayagi bosaliyo adam fren yerine gaza basiyo
Hayatta olduguna gore malum asikla ilerleme kaydetmemissiniz demek
Kız adamın seveme şekli tirsitti beni az daha olduruyordu:KK43:
birde çıksaydı ruhuma fatiha okursunuz.
sevme beni diyordum severim sana ne sana mi soracağım diyordu:)
hoca efendi de lmnt görünce sevincinden dört nala kosmus:KK66:

Geldim gencler geldiim. Bilgisayarim okulda kal
di ya. Telefondan da acayip yavas ilerliyo. Sinir oluyorum. Neyse bundan bi kac saat once markete ciktim. Ama aklimda karsilasiriz dusuncesi yoktu. Bende bu sans varken karsilassak bile kaciririm firsati dedim. Neyse bi yandan da belkii karsilasiriz bi umut diye yuruyodum sokakta. (Onun evinin sokagindan gidiyodum markete) Ben karsiya bakarak yuruyorum belki gelir karsidan diye. Bi baktim arkamdan biri kosuyo. Anaam bi dondum baktim ki hoca efendii. Beni gorunce durduu. Ama Tabi ben onun kapisini coktan gecmistim. Sonra gorunce sasirdim ben tabi. elini kaldirdi selam verdi. Iyi aksamlar hocam dedi siritarak. Iyi aksamlar diyebildim sadece gulerek. Sonra gorusuruz dedik yoluma devam ettim ben. Aramizda mesafe vardi yoksa soracaktim hayirdir sen ne is eve kosarak mi geliyosun diye :KK70:

Yaaa inanmazsın ama rüyamda gördüm sizi Hoca Efendiyle.
Veeee birşeyler başlayacak ama uyarayim canım galiba rakibelerin varrr :KK66: :KK66:

Ayyyy kizzz ipeqbojuqu ipeqbojuqu senide gördüm tanışıyoruz falan..
Tövbe Estağfurullah nasıl etkilenmissem artık.

Yaaa inanmazsın ama rüyamda gördüm sizi Hoca Efendiyle.
Veeee birşeyler başlayacak ama uyarayim canım galiba rakibelerin varrr :KK66: :KK66:

Ayyyy kizzz ipeqbojuqu ipeqbojuqu senide gördüm tanışıyoruz falan..
Tövbe Estağfurullah nasıl etkilenmissem artık.
Ha ha kiz napiyordum ruyanda lmnt nin nikah sahitimiydim:KK66:

Ben dedim ama ben dedim okulda konuşmak istemiyordur dedim o yüzden market vs okul dışında karşılaşmaya bak dedim ahhh lmnt yıktın beni ya

Kız adamın seveme şekli tirsitti beni az daha olduruyordu:KK43:
birde çıksaydı ruhuma fatiha okursunuz.
sevme beni diyordum severim sana ne sana mi soracağım diyordu:)
hoca efendi de lmnt görünce sevincinden dört nala kosmus:KK66:
Ayyynen öyle olmuş

Senin aşığin sevme modeli ayı yavrusunu severken oldururmus hesabı Allahin sevgili kuluymussunda canini kurtarmissin

Ben dedim ama ben dedim okulda konuşmak istemiyordur dedim o yüzden market vs okul dışında karşılaşmaya bak dedim ahhh lmnt yıktın beni ya

Bu haftada migrosta falan karsilasirlar insallah hem buyuk konus konus bitmez birde zuccaciye reonuna girerseler tamamdir :)

X