öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Gördüysen yanına git bence daha da beklemeyin artık

gunlerdır sessız seasız takıpteyım..koskoca addamlarsınız yahu ..ne kaybedeceksın lı lmnt..ben sımdıye çoktan soylemıstım..

L lmnt o kadar firsati kacirdin hadi tamam da insan sonuncuyu nasil kacirir.madem cekirdek aldirmak icin seslenecegin sirada gordun.cocugu cekirdek almaya gonderirken slm verseydin.arkadasim var cikamiyorum diye hemen bi sohbet ortami yaratsaydin konusulabilinecek mesafedeyse tabi.hazir kek yapmissin buyrun hocam sizde bi cayimizi icin deseydin.arkadasin okuldan galiba.ahhhh canim nasil kacirdin bu firsati sen yaaaa

Suan okuldasin buyuk bi ihtimal.gelince okursun.dua ediyorum lutfen bugun guzel biseyler olsun...

Yorumlarina cok guluyorum ama bu beni oldurdu gulmekten. Resmen koptum.ayy sen cok yasa emi

Bu konu neden bu kadar ilgi gördü, olay ne, yok mu özetleyecek ?

Bu konu neden bu kadar ilgi gördü, olay ne, yok mu özetleyecek ?
Var var olay zengin kız fakir oğlanşaka bir yana iki öğretmen var hoca hanım ve hoca efendi esas kahramanlarımız.
hoca hanım esas oğlan hoca efendiye aşık hoca efendi bir geliyor bir gidiyor traji komik olaylar.aşk entrika ne ara san var.
çok ilgi gördü çünkü hepimizin hayatından bir şeyler var.masum duygu yaşayan kizimizi gazlayip gönderiyoruz okula arkası yarın tadında bekliyoruz

Yeşilçama bagladın kız

Vaaay senaryosu KK'ya ait, yarın öbür gün dizi yapımcılarının ilgisini çeker diyosun.

Çocuk aşık mı, pas veriyo mu?

Sende çok yasa ama o an çok utanmistim
zaten benim hayatım romantik komedi tadinda
Amin amin hepimiz cok yasayalim.valla bu konu yuzunden hamilelik topigine ugramaz oldum.
Bence baskasina verdigin taktikleri biraz da kendinde uygula canim.o hoduk senin gibi bi kizi nasil kacirdi hic anlamis degilim.stres topu gibisin valla.insan da ne dert birakirsin ne tasa.bayiliyorum yorumlarina

Saf duygular oldugu icin cok ilgi gordu.hergun heyecanla ogretmeni bekliyoruz ne gelismeler oldu diye.bence vaktin varsa bastan oku.
Benim kacirdigim bolumler varda ilk bastan tekrar musait zamanda hepsini okuyucam insallah sakin kafayla okumak istiyorum artik gece yataga gidince okurum

Vaaay senaryosu KK'ya ait, yarın öbür gün dizi yapımcılarının ilgisini çeker diyosun.

Çocuk aşık mı, pas veriyo mu?
Sorunda o onu anlamaya calisiyoruz
var gibi yok gibi hoca efendi fazla nazlı cikti
ama bana göre var hoca hanım kaçmak yerine yerinde duruşa olay cozulecek

Sorunda o onu anlamaya calisiyoruz
var gibi yok gibi hoca efendi fazla nazlı cikti
ama bana göre var hoca hanım kaçmak yerine yerinde duruşa olay cozulecek

Vaaay kaçmalı kovalamalı eylem, tam benlik. Ben de öyleydim aşık olunca, yapı meselesi. Eeee iki sayfa önce gidip ciddi konuşçam diyen kadın niye kaçıyormuş onu da anlamadım. Ben asla konuşamazdım

Benim kacirdigim bolumler varda ilk bastan tekrar musait zamanda hepsini okuyucam insallah sakin kafayla okumak istiyorum artik gece yataga gidince okurum
Aslinda kayda deger bi gelisme yok simdilik.ufak kipirtilar var ama.arkadaslarin yorumlari konuyu iyice renklendirdi.ben keyifle okuyorum o yuzden.o nedenle bastan okunmasini tavsiye etmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…