oğlumu göremiyorum.

mahkemenin verdiği karar elimden çokda bir şey gelmiyor beklemekten başka. belki çok klasik gelecek ama asla anlayamadım evlendiğimiz günden beri bana yaptıklarına bir sebep bulamadım yemin ederim o yüzden evlilik konusunda vicdanım rahat umarum o vicdansızlıkla kendisi bir gün acı bir şekilde yüzleşir
Allah yardımcınız olsun. Umarim bir an once cozebilirsiniz.

Günaydın E Efsa0705 biz buradayız unutma.. Azcık kaldı dayan..
Dün akşam eve giderken düşündüm de belki sadece,
Oğlumun sağlığı nasıl diye mesaj atmalısınız. Buna mecburi dönüş yapıp kısa ve nette olsa iyi yada kötü demesi gerekebilir.
Daha sonradan hiç oğlunu aramadı sormadı diye kanıt kullanmaması adına mutlaka oğlunuzu sormalısınız..
Kötü niyetli insandan her şey beklenir..
Kucaklıyorum sizi..

Günaydın E Efsa0705 biz buradayız unutma.. Azcık kaldı dayan..
Dün akşam eve giderken düşündüm de belki sadece,
Oğlumun sağlığı nasıl diye mesaj atmalısınız. Buna mecburi dönüş yapıp kısa ve nette olsa iyi yada kötü demesi gerekebilir.
Daha sonradan hiç oğlunu aramadı sormadı diye kanıt kullanmaması adına mutlaka oğlunuzu sormalısınız..
Kötü niyetli insandan her şey beklenir..
Kucaklıyorum sizi..
merhaba. bunu yapamaz çünkü arama kayıtlarım ve mesajlarım mevcut olduğu için böyle bir durumla karşılaşırsam arama kayıtları ve mesajlarım var. oğlum iyi mi diye yazdım, arayacağım zaman açmayacaksın bari anne dediğinde sen ara yazdım aradım

Yok onu biliyorum, güncel olarak bugün yine yazsanız mı.. yani nefesinizi yinede ensesinde hissettirmek adına

Yok onu biliyorum, güncel olarak bugün yine yazsanız mı.. yani nefesinizi yinede ensesinde hissettirmek adına
zaten bir gün kalmış bu sadece onun egosunu tatmin eder ve cevap vermeyen bu saatten sonra asla vermez oğluma kavuşaymda ben ne halleri varsa görsünler çok şükür ki velayet bende

Yarın akşam 18.00 için geriye sayım başladı.. Ahhh ne zordu..
Acaba forumda geriye sayım diye bir özellik var mı 30 saatten geriye saysalar..
Bir kavuşsa içimiz rahatlayacak hepimizin.Şu saatler hızla akıp gitse de oğluna sıkı sıkı sarılsa... Şöyle bir oh çekip içim huzur bulacak.
:KK68:

Ay yeminle sanki kendi konumu takip ediyormuşum da sanki kendi oğlumdan ayrıymışımcasına takip ettiğim bir konu oldu..
Akşam eve gidip oğluma sarılırken yeminle gözlerim doldu.. neyse kavuşsunlarda.. birde biz üzmeyelim annemizi..
Her kim olursa olsun kuzusuna bağlı bir anne olduktan sonra ben yok dayanamıyorum yaa.. evlat anneden ayrılmamalı.. :dua:

Ay yeminle sanki kendi konumu takip ediyormuşum da sanki kendi oğlumdan ayrıymışımcasına takip ettiğim bir konu oldu..
Akşam eve gidip oğluma sarılırken yeminle gözlerim doldu.. neyse kavuşsunlarda.. birde biz üzmeyelim annemizi..
Her kim olursa olsun kuzusuna bağlı bir anne olduktan sonra ben yok dayanamıyorum yaa.. evlat anneden ayrılmamalı.. :dua:
Yarın akşam 18.00 için geriye sayım başladı.. Ahhh ne zordu..
Acaba forumda geriye sayım diye bir özellik var mı 30 saatten geriye saysalar..
az kaldı çok şükür garip bir tedirginlik var içimde anneme de söyledim ama normaldir diye düşünüyorum. size de çok teşekkür ederim dua edin bize şu zorlu süreçten de çıkalım

çok şükür belirsiz bir tedirginlik var ama iyiyim ayaklandım en azından. zoru bitirdim Allahıma şükür. sizdenden Allah binlerce kez razı olsun gerçekten ne desem ne yazsam az
Bizide habersiz bırakma efsa şunun şurasında bir şey kalmadı, oğluşun sevdiği yemekleri falan yap zaman birazda öyle geçer

ay efsaa nolur kötü şeyler gelmesin aklımıza nolur öyle ihtimaller yok değil mi kaçırmaz demi senden allahım bi bitseydi şu gecede..
biz ne yaptık ki elini bile tutup destek olamıyoruz sadece kuru avuntu.. acını bi nebze hafiflettiysem ne mutlu

ay efsaa nolur kötü şeyler gelmesin aklımıza nolur öyle ihtimaller yok değil mi kaçırmaz demi senden allahım bi bitseydi şu gecede..
biz ne yaptık ki elini bile tutup destek olamıyoruz sadece kuru avuntu.. acını bi nebze hafiflettiysem ne mutlu
Aman böyle şeyler demeyin bence kaçıramaz bi daha böyle bi şey yapsa görüşüde kaybeder hepten. Yarın son saate kadar bekletir deyyus tam 18:00da getirir kesin

X