oğlumu göremiyorum.

Gerçekten artık delirmek üzereyim. Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı dökülmüyor artık. Kendimi işe vermeye çalışıyorum ama olmuyor. canım hiç bir şey yapmak istemiyor zaman geçmiyor. 15 gün babasında ilk kez yatılı kalacak çocuğum ve beş oldu bir kere haber alamadım. daha 10 gün var bazen nefes alamıyorum. Sadece bana eziyet ettiğini sanıyor ama o çocuk da perişan biliyorum ya hissediyorum. 4 yaşında daha kuzum. Nafaka arttırım talebinde bulundum zaten bütün davalar mevcut açık halde. Başka ne tür şeyler yapabilirim bu adama ki canı yansın zaten çocukla yanmıyor parasını alma canını al
Msj yazdiniz aradiniz cvp vermedimi?

cuma günü geldiğinde beyan dilekçesi yazdıracağım avukatlara. aradığımda açmadıklarını oğlum isteyip aramadılar mı bilmiyorum onuda oğlumdan güzelce onu üzmeden öğreneceğim zayıflayıp mı gelecek keyifli mi gelecek bilmiyorum bunları tabi ki yazıya dökeceğim. bu sürecin böyle olacağını anlatmaya çalıştım herkese çoğu yanlış anladı beni kasım ayında tomografisi var stresin verdiği zarar o zaman çıkacak işte

Kasımdaki tomografi bir şeye delil olmaz ne yazık ki. Kasıma daha çok var, arada başka stresler vs olabilir. Tomografiyi öne çekemez misiniz?

Ben sizi hatırlıyorum. Şöyle ki çocuk 15 gün babadan şu an, halının evinde bakıyorlar baba ile. Baba daha önce çocuğu kaçırmışti. Çocuk kalp hastası hala da kadını öldürmekle tehdit ediyordu. Nafaka falan davası açmıştı konu sahibi. O yüzden tedirgin ve arayamıyor . Çocuk hastayken babası aylarca aramadı ilgilenmedi Nafaka davası olunca çocuğu alası tuttu .

konu sahibi haber aldınız mı tekrar? Allah çocuğunuza iyilik sağlık, size de sabır versin. inşaallah tomografi sonucu tüm bu olanlara rağmen iyi çıkar.

ne rahatsızlığı var oğlunuzun kalple alakalı?

Yani tutar mı bilmiyorum ama yukarı da yazan olmuştur belki. Bu 15 günde hiç üzülmediğinizi, hatta gezip tozduğunuzu vs ima etseniz, siz bu sürede mutlusunuz diye ve sırf mutlu olmayın diye çocuğu uzun almaz belki. Bir arkadaşımın eski eşi böyleydi. Sırf kadın o sürede gezip eğleniyor diye çocuğu asla almak istemiyordu. Yani almaması da doğru değil ama bu kadar uzun ve haber ulaştırmadan alması da doğru değil.
alması problem değil zaten. haber alamamak insanı mahvediyor ve ben asla inanmam yani o yaştaki çocuğun annesini özlemeyecek olmasına istememsine asla inanmam kim olursa olsun anne ya bu yapılan eziyetten başka bir şey değil ama az kaldı son günler hiç geçmez dediler doğruymuş

Yani tutar mı bilmiyorum ama yukarı da yazan olmuştur belki. Bu 15 günde hiç üzülmediğinizi, hatta gezip tozduğunuzu vs ima etseniz, siz bu sürede mutlusunuz diye ve sırf mutlu olmayın diye çocuğu uzun almaz belki. Bir arkadaşımın eski eşi böyleydi. Sırf kadın o sürede gezip eğleniyor diye çocuğu asla almak istemiyordu. Yani almaması da doğru değil ama bu kadar uzun ve haber ulaştırmadan alması da doğru değil.
ben oğluma kavuşayımda istediğini düşünsün ben bu zorlu günleri atlatıyorum ya oğlumda iyi gelirse bundan sonra ölüyorum dese dönüp bakmam

alması problem değil zaten. haber alamamak insanı mahvediyor ve ben asla inanmam yani o yaştaki çocuğun annesini özlemeyecek olmasına istememsine asla inanmam kim olursa olsun anne ya bu yapılan eziyetten başka bir şey değil ama az kaldı son günler hiç geçmez dediler doğruymuş
Bilerek sana eziyet olsun diye yapıyorlar çocuğuda harcıyolar. Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin bi anlık şeyle sen hareket etme ellerine koz verme boşver

Ben sizi hatırlıyorum. Şöyle ki çocuk 15 gün babadan şu an, halının evinde bakıyorlar baba ile. Baba daha önce çocuğu kaçırmışti. Çocuk kalp hastası hala da kadını öldürmekle tehdit ediyordu. Nafaka falan davası açmıştı konu sahibi. O yüzden tedirgin ve arayamıyor . Çocuk hastayken babası aylarca aramadı ilgilenmedi Nafaka davası olunca çocuğu alası tuttu .
evet davalar açılınca çocukta büyüyünce alası tuttu o çocuk babayla nasıl yemek yenir onu bile bilmez ama Allah o kadar büyük ki Allah ın adaleti ağır ama temiz işler dua edin bize nolur

konu sahibi haber aldınız mı tekrar? Allah çocuğunuza iyilik sağlık, size de sabır versin. inşaallah tomografi sonucu tüm bu olanlara rağmen iyi çıkar.

ne rahatsızlığı var oğlunuzun kalple alakalı?
biküspit adında kalp rahatsızlığı var doğuştan gelen. haber alamadım bu saatten sonra da çok zor zaten. dualarınızı eksik etmeyin bize yeter hepinzden Allah razı olsun

aradım açmadı. arasam açmayacağını biliyorum bari anne derse ara yazdım ona da cevap dahi vermedi en son iyi mi onu de bari dedim saatler sonra İYİ yazmış
Niye böyle yapıyorki. Bu resmen insaniyetsizlik, zulüm. Bosandiniz diye falan mi size bilendi? 4 yaş daha bebek annelerin gözünde. Bu yaptığına göz yummayin. Bir daha gondermemekle tehdit etmekte işe yararmi bilmiyorum 😏. Olmadi yasal yollarla hakkınızı arayın. Bu ne ya ger.zekalimi bu adam, vicdansiz. Eline ne gececekse.

Niye böyle yapıyorki. Bu resmen insaniyetsizlik, zulüm. Bosandiniz diye falan mi size bilendi? 4 yaş daha bebek annelerin gözünde. Bu yaptığına göz yummayin. Bir daha gondermemekle tehdit etmekte işe yararmi bilmiyorum 😏. Olmadi yasal yollarla hakkınızı arayın. Bu ne ya ger.zekalimi bu adam, vicdansiz. Eline ne gececekse.
mahkemenin verdiği karar elimden çokda bir şey gelmiyor beklemekten başka. belki çok klasik gelecek ama asla anlayamadım evlendiğimiz günden beri bana yaptıklarına bir sebep bulamadım yemin ederim o yüzden evlilik konusunda vicdanım rahat umarum o vicdansızlıkla kendisi bir gün acı bir şekilde yüzleşir

Allah izin verirse cuma günü akşam 6 da gelecek
az kalmış az daha sabret, sonraki seneye zaten çocuğunuza tablet vs alırsınız konuşur kendi arar sizi. belki de adam hiç almak bile istemez. mahkemeler de çok acımasız bu kadar süre 4 yaş çocuğu annesinden ayrı kalmamalı.

az kalmış az daha sabret, sonraki seneye zaten çocuğunuza tablet vs alırsınız konuşur kendi arar sizi. belki de adam hiç almak bile istemez. mahkemeler de çok acımasız bu kadar süre 4 yaş çocuğu annesinden ayrı kalmamalı.
ben yine şükrediyorum temmuz 1 inden 30 una kadar veren hakimler var birçok arkadaşımın o şekilde

X