oğlumu göremiyorum.

Konuyu okurken icimi hüzün kapladi, bir kac saat bile görmesek nasıl özlüyoruz evlatlarımızı. Biz yine yetişkiniz bir sekilde duygusal olarak kendimizi kontrol ediyoruz da o 4 yasindaki yavrum sizsiz nasil durdu iki haftadir Allah bilir. Bence oğlunuza kavuşunca avukatinizla görüşün . Mahkemeye oğlunuz babasindayken eski eşinizin sizinle kesinlikle oglunuzu görüşturmedigini ve cocugun bu durumdan psikolojik olarak etkilendiğini belirterek yatili kaldiginda sizinle en azindan telefonda gorusme sarti koydursunlar.

Bazen kanunlari gercekten anlayamiyorum 4 yasindaki bir cocugu babası dahi olsa nasil annesiyle gorusturmeme hakki olabilir? O cocuk belki de surekli sizi sordu ozledi agladi, vicdanlari olsa bunu cocuguna yapmazdi zaten. İnsanlar ayrilabilir ama iki taraf da çocuklarını anne babadan uzak tutup habersiz birakamazlar. Umarim biran once yarin olur kavusursunuz evladiniza, hiçbir anne evladina hasret kalmasin cok zor.

Bitti inşallah efsa çok şükür evine git evi bi havalandır oğluşuna yemek hazırla oyuncaklarını hazırla geldğinde bol bol sarıl ve unutma duygusal olarak o da çok yorgun olacak çünkü seni göremedi.. agresif olabilir sana gelmek istemeyebilir onu bi süprizle karşılanabilirsin belki istediği birşey var ise onunla

şimdi kendisi düşünsün beni bununla tehdit ediyodu ve ben en zor olanlardan birini atlattım umarım yavrumda atlatmıştır hepinize tekrar çok çok teşekkür ederim

Valla saat 18 olsun kadınlarkulubu olarak hepimiz bir oh çekicez. Süreci çok iyi yönettin karşı tarafa prim vermedin tebrik ederim. Ben yapamazdım senin yaptığını sanırım.. Mübarek Cuma saatinin hürmetine bu son ayrilişiniz olsun inşallah. Rabbım eski eşine ya vicdan versin yada belasını versin yok olsun.

X