oğlumu göremiyorum.

iyi akşamlar herkese oğlumla kavuştum çok şükür. çok aşırı zayıflamış, genzi tıkanmış, isilik olmuş, uyutana kadar anne seni çok seviyorum diye diye uyudu içim yandı resmen Allah belasını versin diyorum da başka bir şey demiyorum hepinize çok ama çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun her birinizden

iyi akşamlar herkese oğlumla kavuştum çok şükür. çok aşırı zayıflamış, genzi tıkanmış, isilik olmuş, uyutana kadar anne seni çok seviyorum diye diye uyudu içim yandı resmen Allah belasını versin diyorum da başka bir şey demiyorum hepinize çok ama çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun her birinizden

Allah ayirmasin bidaha sizi. Sorun çıkarmadan cocugu teslim etmesine cok sevindim

Ah benim kuzum içim cız etti.. bu sondu efsa artık geride kaldı. Yavruna onu aradığını çok özlediğini hep söyle lütfen kıyamam ona

Avukatınla görüş, bir hastanede kilosu ve psikolojik durumuyla ilgili rapor al. Bu bir ihmal sonuçta elinde kanıt olsun.yazık bu çocuğa. 4 yaşındaki çocuğu nasıl isilik etmişler. Düzgün yıkandığını bile sanmıyorum.

Bence bu durumu hemen avukatına bildir.

Babasına böyle bir baktınız 3 kişi bir çocuğa diye çıkışın ve avukatiniza durumu bildirin bir daha alamasin

Babasına böyle bir baktınız 3 kişi bir çocuğa diye çıkışın ve avukatiniza durumu bildirin bir daha alamasin
Konu sahibi karşı tarafla asla muhattap olmamalı, davaları devam ediyor herşeyi kullanırlar. Hukuk dilinden gitmek zorunda, yarın hemen avukatla görüşme, muayene ayarlamalı dosyasına eklenmeli. Yatılı görüşğ kaldırabilirler bile böyle olursa

Yavrum kurban olurum ona. Allah belalarını versin.

E Efsa0705 oğluş hosgelmis 💕 cok sevindim yalan yok cok da sasirdim. 15 gundur tek kelime etmeyen insanin tam saatinde sozunu tutmasi cok sasirtici.

Isilik olduysa ve genzi tikandiysa kesin net yazlik bir bolgeye gidildi baska bir aciklamasi olamaz.

Kapiya bırakırken herhangi birsey soyledi mi?
Acilen yarin sabah bir hastaneye goturup saglik taramasi yaptirin.

Allah bir daha ayırmasın 💕

Bence çocuğun genel durumu için bi çocuk doktoruna gidip hem muayene ettirin hem de rapor falan alın da sonra bu kadar uzun kalmaması için kullanırsınız .iyi bakılmış olsa, sizinle de insan gibi iletişim kursa tamam, kalsın diyeceğim de, bu durumda ayrıca 15 gün boyunca sizinle bir saniye bile olsa irtibat kurdurmamaları asla kabul edilemezken, bu bakımsızlık hiç hiç kabul edilemez. Belki bu rapor durumu işe yarar. Çocuğunuzu sorguya çeker gibi değil de oyun oynatarak konuşturabilirseniz neler yaşadığını da öğrenirsiniz

Kavuşmanıza çok sevindim.İçim cidden cız etti okurken. Sağlık taramasına sokun ve avukata bu durumu iletin.Bir çocuğa bakacak durumları yok hala şerefsizlik yapıyorlar aile boyu,Allah'ın cezaları ya. Hatta bence bu süreçte ne yaptılar,çocuğun duygusal ve fiziki olarak birşeylere maruz kalıp kalmadığını öğrenmek için pedagog yardımı alın.
Bu çocuk 15 gün boyunca kumanda elinde oturtuldu mu? Çocuğa kötü söz ve davranışlarda bulunuldu mu ? Bunlar çok önemli atlamayın derim.

Allah o ailenin de belasını versin, dönüp dolaşıp sinirden sövesim geliyor.

Yazık ya. Bir şekilde bunun çözümü için dava falan açabilirsiniz umarım. Seneye de küçük olacak çünkü..benim 7 yaşındaki oğlum bir gün ayrı kalamiyor.

Avukatınla görüş, bir hastanede kilosu ve psikolojik durumuyla ilgili rapor al. Bu bir ihmal sonuçta elinde kanıt olsun.yazık bu çocuğa. 4 yaşındaki çocuğu nasıl isilik etmişler. Düzgün yıkandığını bile sanmıyorum.
Evet hastane de çocuk gelişimi ile ilgili ayrı bir bölüm de oluyor. Belki onlar da bakar. Dr değil de. Hatırlamıyorum şimdi tam ismini. Bence bir şekilde durum bildirir raporu alın. Bir kaç branştan. Hatta kardiyoloji den falan da. Mahkemeye sunarsiniz. Olursa olur olmazsa olmaz. En azindna iki hafta aralıksız değil birer hafta aralıklı görüşme talep edersiniz. Şehir dışı olduğunu ve bu sürede telde bile konuşmadığınızi çocuğun anneye ihtiyacı vs vs

Bir kaç gün beraber yatın bir de. Size iyice doysun. Bir de korkar bir kaç gün annemden ayrılacağım diye düşünür. İyice güvende hissetsin kendini. Üzüldüm ya. İştahı kesildi büyük ihtimalle..üzüntüden bağışıklığı düşmüş genzi tıkanmış olabilir. İki hafta uzun gerçekten. Neyseki senede bir kez. İmkanınız varsa oyun terapisine götürün. Benim oğlum kaygılarını baya azalttı oyun terapisi ile. Bu yasidigi onda kaygı oluşturmuş olabilir..onları gidermesinde fayda sağlar belki

işte dışardan konuşması böyle oluyor. o insanlar benim çocuğumu kaçıran insanlar. kaldı ki iletişim kurmadığımı nereden biliyorsunuz mesajlarım mevcut kendilerine. konularımı görmek istemiyorsanız geçedebilirsiniz halasının beni ölümle tehdit ettğini bilmediğiniz için kamu davası açıldığını bilmediğiniz için böyle çok pembe bakmanız normal. Gerçekten başına gelmeyen anlamıyormuş ...
eger beklemekten baska yapabileceginiz bir sey yoksa umarsizmis, hazir cocuk yok diye tatil yapip kafa dinliyormus gibi yapin. gidin tatiil deniz kafa dinlemeli seyler paylasin sosyal medyada, bunlar o kisilere de acik olsun.
caninizi yakmaya calisan insanlara nasil caninizi yakacaginizi gostermissiniz oradan vurup duruyorlar. cocuk babada=bana keyif zamani seklindeki bir algi yaratirsaniz belki cocugu almaya bu kadar hevesli olmazlar

E Efsa0705 , herkes aynı şeyi yazmış. Bugün hemen bir doktora götürün. Takibini yapan doktordan randevu almaya falan çalışıp zaman kaybetmeyin. Kaç gündür isilik ve önceki kilosu kaçtı bunları belgeleyin. 1 gün bile kaybetmeyin, çocuğu teslim aldığınızda sağlık durumu neyse birebir yazılı olsun elinizde.

Tüü rezil herif
madem düzgün bakmayacaksın neden aldın çocuğu
Neyse ki sorunsuz getirmiş
Oğlunuz anlatır yaşadıklarını zaten zaman içinde
Umarım babası iyi davranmıştır

X