Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

başkalarının yanında bana saygısızca hitap ediyor ne olacak arkadaşlarımız falan diye de geçiştiriyor deli oluyorum

aman ha saygıyı yitirmeyin sevgiden bile önemlidir evlilikte sakınnnn

Son düzenleme:
ne diyeceğimi bilemedim bir an durdum yok aklıma başka bişiy gelmedi

ben daha çok sinir oldum burcu adama bak ya

ben sevenleri ayırmayı sevmem hadi canım yadım edeyim bavulunu toplamaya derim

ahhh ahhh aklıma gelseydi kesin söylerdim sadece bunu bildiğim iyi oldu bundan sonra benim içinde ilk annem babam gelicek dedim kızdı bana, sonra oturduğum zaman yanıma gelip sarılmaya çalıştı bende dedim suçluluk duygusuyla yapıyosun bunları diince ne alakası var diip kestirip attı kızayım mı üzüleyimmi bilemedim

o kendine göre saygısızlık yapmıyor ama ben başkalarının yanında çok rencide oluyorum

kendine göre saygısızlık yapmıyor da ne demek saygının kişiden kişiye değişen boyutları mı var??

saygısızlık saygısızlıktır bana göre,ona göre,şuna göresi mi var bunun??

ne yapıyor mesela size göre olan saygısızlığında?? dinliyelim de objektif baakalım

kendine göre saygısızlık yapmıyor da ne demek saygının kişiden kişiye değişen boyutları mı var??

saygısızlık saygısızlıktır bana göre,ona göre,şuna göresi mi var bunun??

ne yapıyor mesela size göre olan saygısızlığında?? dinliyelim de objektif baakalım

bana göre saygsızlık ama o öyle görmüyor misal başkalarının yanında şaka yaptığını zannederek ağzını burnunu kırarım diyiyor.ben bu durumdan çok rahatsızım aman ne olacak takılıyorum onlar arkadaşlarımız diye cevap veriyor

bana göre saygsızlık ama o öyle görmüyor misal başkalarının yanında şaka yaptığını zannederek ağzını burnunu kırarım diyiyor.ben bu durumdan çok rahatsızım aman ne olacak takılıyorum onlar arkadaşlarımız diye cevap veriyor

arkadaş da olsa bu bir kadın için çok gurur kırıcı bir cümle bence şaka da olsa yapılmamalı :KK50:

MERHABA KIZ kokoşunuz geldi kız iki gündür giremiyorum nete meraktan çatlayacaktım haa :KK52: varmı evlenen boşanan doğuran :KK52:

ya benim sevgilim odun yaa kalas gibi böyle tuhaf bişi romantik ol şiir yaz demedikçe yazmaz oysa ben murathan mungan gibi erkek olsun istiyorum :KK69::KK69:

ya benim sevgilim odun yaa kalas gibi böyle tuhaf bişi romantik ol şiir yaz demedikçe yazmaz oysa ben murathan mungan gibi erkek olsun istiyorum :KK69::KK69:

kız romatik ol şiir yaz denilirmi bi erkeğe adamın içinden şiir yazmak gelmiyosa nasıl yazsın ilahi yani öyle olsaydı bütün erkekler şair olurdu

ayol adam bugünlerde pek bir tuhaflaştı kız ne yapacağını şaşırıyor bazen şimdiki konumuzda ailesi aman sonradan pek bir ana kuzusu oldu bu :KK52:

ayol adam bugünlerde pek bir tuhaflaştı kız ne yapacağını şaşırıyor bazen şimdiki konumuzda ailesi aman sonradan pek bir ana kuzusu oldu bu :KK52:
hoş geldın fıstıkkk

kız romatik ol şiir yaz denilirmi bi erkeğe adamın içinden şiir yazmak gelmiyosa nasıl yazsın ilahi yani öyle olsaydı bütün erkekler şair olurdu
ee yaneee bı anda nassıı yazsın adam

kedicik bazı soruları sormak için çooook erken

kadınlar ki özellikle sen ve bennnn

aldığımız terbiye ailemizden gördüğümüz ilişkiler olarak yüksek standardı yaşadığımız için

eşlerimizden bunu bekliyoruz ama canım bizimkilerinin ailesinde öyle bir standart yok tatlım malesefff

o yüzden sabredeceksin va bazı kritik soruları sormak için sabırla vaktinin gelmesini bekleyeceksin..

malesef senin ki kanatlı da olsa benimkiyle aynı özelliklere sahip ben 10 senede susarak anlatabildiysem

sen belki bir kaç sene sonra anlatabilirsin...

ama her zaman derim konuşarak karşındakinin karakterini anlatamazsın aksine ters teper

susacaksın emin ol zaman herkese her doğruyu senin söylemene gerek kalmadan gösteriyor...

biliyorsun tecrübeyle sabittir...

X