Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

günaydınnnnnnnn:79::79::79:

Günaydınnnnnnnnnnn:KK12::KK12::KK12:
Günaydın ,Mutlu haftalar diliyorum ..

Ayrıca Hamileyseniz "İncir Reçeli" ' ni Doğumdan sonra izlemenizi tavsiye ediyorum :):KK43:

Cumartesi evde ağlamaktan biitap düştü gözlerimmm :emir_bebek::nazar:En Büyük KK

Bende izlemdim ağlamaktan öldüm.Ama benim kocam daha filmin başınd ya işte kız ölücek ne diye izliyosun diyerek sinirimi oynatsada ona aldırış etmeden ağlamaya devam ettim:KK60::KK60:

günaydın güzel bi hafta diliyorum hepimize :KK71::KK71:
Günaydınnn hoş bacıııı:KK51::KK51:

bu güzelim film hiç bi odunla zehredilirmi kendi başına izlemek en iyisi bu tarz filmleri

bu güzelim film hiç bi odunla zehredilirmi kendi başına izlemek en iyisi bu tarz filmleri

Ben zaten kendim izledim hatta kulaklığı takıp izliyodum o sadece sessiz sahnelerden öle bi yorum yaptı ne kaaaa öngörülü görüyosunuz iştee:KK57::KK57::KK57::KK57:

Günaydınnnnnnnnnnn:KK12::KK12::KK12:

Bende izlemdim ağlamaktan öldüm.Ama benim kocam daha filmin başınd ya işte kız ölücek ne diye izliyosun diyerek sinirimi oynatsada ona aldırış etmeden ağlamaya devam ettim:KK60::KK60:

Günaydınnn hoş bacıııı:KK51::KK51:[/QUOT

Selamün Aleyküm Hacılarrrrrrrrrrrr:KK36:En Büyük KK:emir_bebek:

günaydın hanımlar dün eşim olacak odundan para istedim verdiği cevaba bakın ramazan şimdi ne yapacan parayı :KK53:

sana cevap veremiyorum dilimizde yok henüz icat edilmedi dedim :KK53:

size bir soru daha doğrusu siz böyle birşeyle karşılaşsanız ne düşünürsünüz

en çok kimi seviyorsun sorusuna annemi babamı dedikten sonra seni derse ne düşünürsünüz????

X