Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

empati kurmasını sağlasan;

hoşuna gitmeyen davranışlarını sen ona yap başkalarının yanında bak nasıl vazgeçiyor...

ben saygımı o kadar kaybedip onun yaptığı hataya düşmek istemiyorum ama herhalde bende aynını yapmadan yaptığı saçmalığı algılayamayacak

Durun size bişey anlatayım neşeniz yerine gelsin beni geçen akşam uyku tutmadı birazda temizlik yapayım dedim gece kalktım lavaboları falan temizledim wcyede çamaşır suyunu döktüm az biraz beklesin diye azıcık uzandım uyumuşum tabi gece güüümmmm diye bir ses arkasından annnaaaammm dedi bu o an uyanmışım eyvah dedim aklım başıma geldi koştum tuvalete benimki gece uyanıyor tabi adam o vakte kadar sıkışmış heralde bir hızla lavaboya giriyor terlikler ıslak diye çıplak ayakla koşarak ilk adımı atar atmaz daaaannnn diye yerde yazık nasıl üzülmüştüm kocicime birşey olsaydı diye tabi bizimki bir yandan başını tutuyor bir yandan homurdanıyor bir yandanda çık dışarıya benim işim var diyor ayyy kız adamıda yaralayacağız ha :KK53: :KK52: :KK53:

ben birinin yanında ya erkan da yemek seçiyor desem kuduruyor ama niye bu konuyu açıyorsun diye
hiç gizli hallerimiz yok herkes her halimizi biliyor ve ben çok rahatsızım bu durumdan

Valla kelebeğimm dişim çok ağrıyor kendimi koltuktan koltuğa atıyorum ondan pek ilgilenemiyorum bugün:KK50::KK50::KK50::KK50:

canım geçmiş olsun ya çok kötüdür diş ağrısı offffff sanki benimki ağrır gibi hissettim Allah şifanı versin...

Valla kelebeğimm dişim çok ağrıyor kendimi koltuktan koltuğa atıyorum ondan pek ilgilenemiyorum bugün:KK50::KK50::KK50::KK50:

oruçlu değilsen hemen bir karanfil koy ağrıyan dişinin üzerine biraz bastır ama sakın ezme çok acıı hafif bastırınca ağrısını kesiyor...

geçmiş olsun güzelim diş ağrısı da başka şeye benzemiyorrr... duramıyorsan da doktora git yada...

burcumm nirelere kaybolduuu yafff

hişşşt rosse myhoş niye klavyeden ses çıkmıyor bacular....

diğerlerini bilmem ama ben hastayım abla yaa siz yazsanız söyle makara kukara şeyler bende okusam yüzüm gülsek azcık

Durun size bişey anlatayım neşeniz yerine gelsin beni geçen akşam uyku tutmadı birazda temizlik yapayım dedim gece kalktım lavaboları falan temizledim wcyede çamaşır suyunu döktüm az biraz beklesin diye azıcık uzandım uyumuşum tabi gece güüümmmm diye bir ses arkasından annnaaaammm dedi bu o an uyanmışım eyvah dedim aklım başıma geldi koştum tuvalete benimki gece uyanıyor tabi adam o vakte kadar sıkışmış heralde bir hızla lavaboya giriyor terlikler ıslak diye çıplak ayakla koşarak ilk adımı atar atmaz daaaannnn diye yerde yazık nasıl üzülmüştüm kocicime birşey olsaydı diye tabi bizimki bir yandan başını tutuyor bir yandan homurdanıyor bir yandanda çık dışarıya benim işim var diyor ayyy kız adamıda yaralayacağız ha :KK53: :KK52: :KK53:

amannıııın bende yataktan düştü sandımmmm kız dağıtacak adam kafayı bi de lavaboda düşmüş allah korumuş mazallah gerçi onların ham maddeleri sağlam bişey olmaz ama gene de tedbiri elden bırakmamak lazım:KK1:

diğerlerini bilmem ama ben hastayım abla yaa siz yazsanız söyle makara kukara şeyler bende okusam yüzüm gülsek azcık

amannıııın bende yataktan düştü sandımmmm kız dağıtacak adam kafayı bi de lavaboda düşmüş allah korumuş mazallah gerçi onların ham maddeleri sağlam bişey olmaz ama gene de tedbiri elden bırakmamak lazım:KK1:

haydeeee sana ne oldu canım ya sen neden hastasın uff bu oduncukların ahı falan mı tuttu herkes dökülüyorrrr

sana da çoook geçmiş olsun güzelimmmm....
:KK71::KK71:

kız benimkinin hamurundanda çalmışlar adam biraz tırnağını derinden kesse 4 gün mırıldanır acıyor buuu ben bişeyyy tutamıyorum falan diye

gülom ya sana da geçmiş olsun bak hiç demiyosun da dişim ağırıyo diye apse mi var dişçiye gitsen

geçmiş olsun sanada canım hakikaten ne oluyor ya kız bunların ahı tuttu herhalde akşama kadar burda koca eleştiriyoruz ondanmı acaba bak şimdi benimde başım hafiften hafiften soldan soldan geliyorlar

kızlar benim kocam 21 aydır işsiz ve bize eşimin ailesi bakıyor 2.5 yaşında oğlum var gidip çalışamıyorum o yüzden çalışan kocalarınız varsa şükredin keyfiniz yerine gelsin..

gülom ya sana da geçmiş olsun bak hiç demiyosun da dişim ağırıyo diye apse mi var dişçiye gitsen

Ya dolgum varrdı orda ama şuan çoook ağrıyor.Oruçluyum ama dayanamıyorum beynime kadar vuruyor ağrısı..Bencede siz yazın bugün biz okuyalımmm mümkünsee :KK53:

Ya dolgum varrdı orda ama şuan çoook ağrıyor.Oruçluyum ama dayanamıyorum beynime kadar vuruyor ağrısı..Bencede siz yazın bugün biz okuyalımmm mümkünsee :KK53:

ben bugün depresif moddayımmm..

bende accuk güleriz diye geldimdi ama bugün tüm geyik topiclerinde herkescikler üzgünn..

en iyisi ben kalkıp gideyim anacuğumaa...

bak gördünüz mü benimde başım ağrımaya başladıı..

tahsiinnnnnnn geliyorlar soldan soldaaaannnnnnnn:94::94:

haydeeee sana ne oldu canım ya sen neden hastasın uff bu oduncukların ahı falan mı tuttu herkes dökülüyorrrr

sana da çoook geçmiş olsun güzelimmmm....
:KK71::KK71:

saolasın kelebeğim boğazım iltihap olmuş yutkunamıyorum vallah batıyo iğne gibi kulaklarımı zonklatıyoo kesin bişey ettiler bize de nee??

kız benimkinin hamurundanda çalmışlar adam biraz tırnağını derinden kesse 4 gün mırıldanır acıyor buuu ben bişeyyy tutamıyorum falan diye

ya siz alemsiniz heee :KK1::KK1::KK1::KK1:

saolasın kelebeğim boğazım iltihap olmuş yutkunamıyorum vallah batıyo iğne gibi kulaklarımı zonklatıyoo kesin bişey ettiler bize de nee??

ya siz alemsiniz heee :KK1::KK1::KK1::KK1:

myhoşum sana da zencefilli ballı ılık çay tavsiye ederim...

yalnız zencefili kaynatma , bir su bardağın içerisine 1 tatlı kaşığı toz zencefili koy üzerine kaynar su dök ve üzerini çay tabağı gibi birşeyle ört 5 dk demlenmeye bırak sonra onu süz ve içerine 1 çay kaşığı bal koy ve iç ... allah şifa versinn hepimize....

acı gelirse bal ilave edebilirsin...

Son düzenleme:

yalnız zencefili kaynatma , bir su bardağın içerisine 1 tatlı kaşığı toz zencefili koy üzerine kaynar su dök ve üzerini çay tabağı gibi birşeyle ört 5 dk demlenmeye bırak sonra onu süz ve içerine 1 çay kaşığı bal koy ve iç ... allah şifa versinn hepimize....

zencefilden nefret ediyorum ayy ooo nasıl iğrenç bir tatdır

burcummm nirelere kayboldun sende mandiş gibi uyumaya mı gettin yoksammm

yapılacak en güzel şey kelebek uyumak

akşama iftardan sonra yapayım abla doktor antibyotik verdi ama oruç var diye içemiyorum bu çayı deneyeyim çok saol

X