Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

BURCUHAYAL kullanıcısından alıntı
yaaaaa benımkıde öle dondurma yer kabını bırakır,çekirdek çitler çöpünü bırakırrrr dellendirir benı bazen mutfakta bazende salonda bırakır bazen radyotörüm üstüne soda şişesi bulurum
Amannnn boğazı durmuyor ki hiçç kilo kilo meyve yiyorr ben yesem patlarım şimdiye

Amannnn boğazı durmuyor ki hiçç kilo kilo meyve yiyorr ben yesem patlarım şimdiye:KK56::KK56:

Bnim kocamda aynı kızlar dondurma yer kabını içinde kaşıklar sehpada bırakır,çekirdek yer koltuğa döke döke,çoraplarını çıkartır koltuğun üstünde kalır pofffff:)

böğrek yapacam peynirli maydonozlu yanınada soğuk buğdağ çorbası ben severek yerim yeter bana ister yesin ister aç kalsın derim ama benimki ayırmaz herşeyi yer

anladım anladım da biraz geç oldu :26:

ben de kötü bişi oldu sandıydım niye öyle bişe geldiyse artıkım aklıma

buldum işte çatla patla

domates çorbası kaşarlı

sandal kabak dolması tavuklu

hazır fırını açmışkende fırında makarna

cacıkk
:76::76::76::76::76::76:

ben de kaçtım iyi akşamlar herkese
başkabir oturumda başka başka odunlukları paylaşmak temennisiye hoşçakalın:KK34::KK34::KK34:

Ya evet sahiden anlatmana ve tavsiyelerine ihtiyacım var nasıl başardın sahiden bunu,nekadar sürdü,nasıl yaptın ne yaptın _

Zor oldu valla canım..Hala da tam anlamıyla etki geçmiş değil ..Ama bana yaşattıkları şeylerden sonra onlarla görüşmem kendime saygısızlık olurdu.Tabi kocama görüşme demek zor oldu ilk zamanlar yapamadı görüştü ve tabi biz birbirimizi yedik.En son ya ben ya onlar dedim oda beni seçti..Ama artık kimin haklı olduğunu gördü heee hiiiiçççç kolay olmadı o ayrı tekrar söylüyorum..Konuşmak istersen mesaj atman yeterli kendine iyi bak canım..

X