Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

enemmm nıye okadar ileri gittin be rosummm cok buyuk bı kavga mı ettiniz

artık alttan almasında sıkıldım da ondan ya be adam madem sorunumuz var gel konuşalım tartışalım bu hemen çözmeden yılışıyor.Sonra bir daha aynı sorun...Otursun şimdi tek başına:KK57::KK57::KK57:

artık alttan almasında sıkıldım da ondan ya be adam madem sorunumuz var gel konuşalım tartışalım bu hemen çözmeden yılışıyor.Sonra bir daha aynı sorun...Otursun şimdi tek başına:KK57::KK57::KK57:

bak bunu benımkıde yapar ben oturup çözmekten yana olurum o ise hiç bişey olmamıs gıbı davranmaktan yana olur bende iycee sınır olurum benım için önemlı olan sey onun ıcın uzatmaya gerek olmayan seydr konuyu acarım çözmek ıcın o uzatma olarak nıtelendırır ama yınede yatak ayrıma be rosummmm

bak bunu benımkıde yapar ben oturup çözmekten yana olurum o ise hiç bişey olmamıs gıbı davranmaktan yana olur bende iycee sınır olurum benım için önemlı olan sey onun ıcın uzatmaya gerek olmayan seydr konuyu acarım çözmek ıcın o uzatma olarak nıtelendırır ama yınede yatak ayrıma be rosummmm

Aman deli etti beni bön bön yüzüme bakıyor ya diyorum çözelim bu sorunu artık ben anlatıyorum anlatıyorum adam sadece gülüyor boşver hayatımm hallederiz şimdi yorgunum hep bahane içerisinde akıllansın şimdi:KK57:

bacım özel değilse sorun nedır?

Bizim en büyük sorunumuz kavgaları ciddiye almaması.Ya tartışıyoruz bi ciddiye al çözelim bitsin.Sorun ne olursa olsun tamma hayatım özür dilerim sen haklısın diyip kapatıyor buda beni deli ediyor kendimi manyak gibi hissediyorum sanki bi sorun yokmuşta ben yaratıyomusum gibi.Dün sinirimi bozdu telefonda geldi özür diledi gitti hiçbişe olmamış gibi ben deli olduğumla kaldım be adam madem bunu yapıyosunda benim şucum ne ?? Deli oluyorummmmmmmmmmmmmmm:KK57::KK57:

Bizim en büyük sorunumuz kavgaları ciddiye almaması.Ya tartışıyoruz bi ciddiye al çözelim bitsin.Sorun ne olursa olsun tamma hayatım özür dilerim sen haklısın diyip kapatıyor buda beni deli ediyor kendimi manyak gibi hissediyorum sanki bi sorun yokmuşta ben yaratıyomusum gibi.Dün sinirimi bozdu telefonda geldi özür diledi gitti hiçbişe olmamış gibi ben deli olduğumla kaldım be adam madem bunu yapıyosunda benim şucum ne ?? Deli oluyorummmmmmmmmmmmmmm:KK57::KK57:

aslında bu güzel birşey ama sanırım kızdığın için farkında değilsin. kendini şanslı olarak görmen lazım, çünkü kolay kolay hiç bir erkek tartışmada eşine haklısın demez. ne güzel arkadaşım tadını çıkar :KK34:
biz de de tam tersi var ama ben genelde sinirden susuyorum. sorunu konuşamıyorum. adam haksız olsa bile laf kalabalığı yapıp üste çıkmaya çalışıyo zzeytinyağı nolacak:KK4::KK4::KK4: onun için durumun aslında avantaj böylece ufak sorunlar yaşarsınız kavgalarınız ciddi boyutlara taşınmaz. dışardan görnüşü bu, nacizane fikrim:KK71::KK71::KK71:

Son düzenleme:
aslında bu güzel birşey ama sanırım kızdığın için farkında değilsin. kendini şanslı olarak görmen lazım, çünkü kolay kolay hiç bir erkek tartışmada eşine haklısın demez. ne güzel arkadaşım tadını çıkar :KK34:
biz de de tam tersi var ama ben genelde sinirden susuyorum. sorunu konuşamıyorum. adam haksız olsa bile laf kalabalığı yapıp üste çıkmaya çalışıyo zzeytinyağı nolacak:KK4::KK4::KK4: onun için durumun aslında avantaj böylece ufak sorunlar yaşarsınız kavgalarınız ciddi boyutlara taşınmaz. dışardan görnüşü bu, nacizane fikrim:KK71::KK71::KK71:

Öyle diyosun da canım o sırf konu kapansın diye tamam haklısın özür dilerim diyor ben konuşmıyım konu kapansın diye:KK57::KK57:

Onun tek derdi ben hiç erinmez gelir o.Bazen telefonda konuşuruz kapatırız bi bakmışım gelmiş aşkım bi öpüp gidicem diyor kapıdan öpüp gidiyor napıyım ne diyim ben önceden hoşuma gidiyordu şimdi gıcık oluyorum tepem atıyor.Ben sevmiyorum böle aşk kelebeği gibi dolaşmayı adama onun gibi davranmayınca garipsiyor tabi.Beni sinirlendirmek onun en büyük zevki bayılır ona:KK47::KK47::KK47:

roose ne istiyosun kız daha
benim eşimde yeni evlendiğimiz zamanlarda böyleydi günde 20 kere arardı,artık telefon çalmasına bile gıcık oluyodum.şimdi ise kendi hiç aramazda ben arayıncada noldu bişeymi var diyor
cicim aylarınızın kıymetini bilin :KK1:

gülom yahu salla gitsin inme okadar derine boşver sende onun yaptığı taktiği yap ona kısasa kısas

sende tınlamıyomuş ve takmıyomuş gibi görün düzelicektir
:KK34:

roose ne istiyosun kız daha
benim eşimde yeni evlendiğimiz zamanlarda böyleydi günde 20 kere arardı,artık telefon çalmasına bile gıcık oluyodum.şimdi ise kendi hiç aramazda ben arayıncada noldu bişeymi var diyor
cicim aylarınızın kıymetini bilin :KK1:

gülom yahu salla gitsin inme okadar derine boşver sende onun yaptığı taktiği yap ona kısasa kısas

sende tınlamıyomuş ve takmıyomuş gibi görün düzelicektir
:KK34:

Dedim ya kendimi deli gibi hissediyorum sanki ben psikopatım sorun yaratıyorum adam da akıllıya sorunları yönetiyor amann neyse boşverinnn hava mı bozamaz bugünn:KK57::KK57::KK57:

arkadaşlar beni de alır mısınız odun eşleri kardeşliğinize?

bu ara ameliyat olmuş olmam dolayısıyla çok ilişmiyor bana çok odunluk yapmıyor fekat özünde çok iyi bir odundur sevgili eşim. mürekkep yalamış kültür kokan bir odundur, e ne demişler eğitim cahilliği alır odunluk baki kalır.

misal yıl içerisinde iş değiştirdiği için yazın tatil yapamadık, e önümüzde bayram tatili var 9 günlük, benim çamgillerden ladin odunu kocacım bana ne dese beğenirsiniz sen annenlere git bayramda (ankaraya) ben de anneanneme gidicem (balıkesir) şöyle güzel bir tatil yapalım dinlenelim!!!!

dipnot: 3 yıllık evliyiz ve çocuğumuz yok

X