Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

Geçen pazar evde bizimki nete girdi (tabi adam benden sadece pazar günleri alabiliyor pc'yi ) açmış spor araba fotoğraflarına bakıyor inceliyor falan ama GÖZLERİNİN İÇİ gülüyor...

Dedimki aşkım son zamanlarda bana hiç o arabaya baktığın gibi bakmıyorsun o gözlerindeki ışıltı bana bakarken hiç oluşmuyor.

bu beni yarı duyar yarı duymaz şekilde ama o ferrari demezmi... aaaağğğğğğ :KK53: :KK53: :KK53:

aha size odun kızlar hemde budaklı tahtaparçası :KK52:

yontulmaz bunlarrr :KK52::KK52::KK52:

bıkac kez cebıne cıkolata falan koyup ustune not yazdım yapıstırdım
kahvaltı hazırlamıosun benle dalga gecer gıbı bunları mı verıosun dedı
tabı kavga gurltu bıda yapmadım
gecen gun dıokı
hanı sen cebıme bıseler koyardın ne guzel artık yapmıosun hıcccc:KK53::KK53:

aynenn eşim uzakta şimdi başka şehirde çalışıyo yok rahatım ama gelince gene bu sebeplerden dolayı kavga edicez çorapların ı banyoya koy ellerini ayaklarını yıka öle gir eve diyorum ama yok gelir gelmez pc başına konuyor deli ediyor benii bigün pc nin fişini çektim deli olduu sinir etti beni gel sofra hazır diyorum bekliyorum onu yok elmi yaman beymi yaman al sana pc deidm çektimm fişi nasıl bağırıyo çağırıyo hiç umrumda olmuyo öle bağırdığında ben gülüyorum o bağırıyo :KK60::KK60:

işte aynı aynı benimki hergece gözlüğünü lavabonun kenarına çıkarır bana sorar sabahları gözlüğüm nerdeee gözlüğüm nerde sanki sabaha kadar takınan benimya abajurun üzerinde çorap buldum ben kız naparsın bu adamı :KK56: yani bende kafasının etini yiyorum

Geçen pazar evde bizimki nete girdi (tabi adam benden sadece pazar günleri alabiliyor pc'yi ) açmış spor araba fotoğraflarına bakıyor inceliyor falan ama GÖZLERİNİN İÇİ gülüyor...

Dedimki aşkım son zamanlarda bana hiç o arabaya baktığın gibi bakmıyorsun o gözlerindeki ışıltı bana bakarken hiç oluşmuyor.

bu beni yarı duyar yarı duymaz şekilde ama o ferrari demezmi... aaaağğğğğğ :KK53: :KK53: :KK53:

aha size odun kızlar hemde budaklı tahtaparçası :KK52:

hahahah ferarii kadar değerimiz yok bee benmikide öle arabaları görünce bi değişiyor şunun güzelliğine bak diyorr bana bile öl demezz önceden çok romantikti doğm günümü unutmaz beni heryere götürürdü romantik ambiyans hazırlardı düşkündü bana çook şimdi konuştuk beyfendi gelince denize gidecekmiş erkek erkeğe dedim yok yaa olmaz gidemezsin benide götücen yoksa olmaz erkeklein içinemi gircen bende dedim banane sende gidemezsin o zaman hemen aşkım seviyorum seni demeler felann öle iki lafa kanmamm dedim heryere erkek erkeğe gitmeye başladı kırcam kafasını:63::63::63::63:

bıkac kez cebıne cıkolata falan koyup ustune not yazdım yapıstırdım
kahvaltı hazırlamıosun benle dalga gecer gıbı bunları mı verıosun dedı
tabı kavga gurltu bıda yapmadım
gecen gun dıokı
hanı sen cebıme bıseler koyardın ne guzel artık yapmıosun hıcccc:KK53::KK53:

ben benimkine akşamları meyve salataları soslu dondurmalar paşama osmanlı padişahı gibi bakardım birgün dedimki aşkım ya şu karpuzu kesiversene çok büyük belki bıçak elime kaçar diye ... cevap şu .... boşver aşkım atıver tezgahın üstüne o çatlar o çatlaktan kes eline birşey olmaz o zaman ( yaw birde akıl veriyor aklı sıra ) :KK52:

neyse kızlar sohbetinize doyum olmaz ama ben çıkıyorum kızım uyandı mızıklıyo ona bakayım gece görüşürüz odunların yediği haltları anlat anlat bitmez :79::79::79::79::79:

neyse kızlar sohbetinize doyum olmaz ama ben çıkıyorum kızım uyandı mızıklıyo ona bakayım gece görüşürüz odunların yediği haltları anlat anlat bitmez :79::79::79::79::79:

bye canım sonra devam ederiz bende bir markete gidicem....

ben benimkine akşamları meyve salataları soslu dondurmalar paşama osmanlı padişahı gibi bakardım birgün dedimki aşkım ya şu karpuzu kesiversene çok büyük belki bıçak elime kaçar diye ... cevap şu .... boşver aşkım atıver tezgahın üstüne o çatlar o çatlaktan kes eline birşey olmaz o zaman ( yaw birde akıl veriyor aklı sıra ) :KK52:

ayyyy hepsı aynı ya dun gece sahurda corba yapıorum o sırada bebıs uyandı ben onu emzırmeye gıttım askım corbayı karıstır dedım bı geldım yatmıs corba nooldu dedım karıstırdım dıo evet karıstırmıs ve yatmıs:KK52::KK52:
tabı corba mefta olmus dıbıne tutmus

ayyyy hepsı aynı ya dun gece sahurda corba yapıorum o sırada bebıs uyandı ben onu emzırmeye gıttım askım corbayı karıstır dedım bı geldım yatmıs corba nooldu dedım karıstırdım dıo evet karıstırmıs ve yatmıs:KK52::KK52:
tabı corba mefta olmus dıbıne tutmus

sorma ayol benimkide yerinden kalkmaya erindiğinden sabaha kadar klimanın karşısında uyuyor...

sabahta ya gece yediklerimmi dokandı diyor ya :KK52:

kızlar bende çıkıyorum yarın falan anacak gelirim özleyin beni....

ama yinede odundur fakat o benim kocicimdir ya :KK69:

sorma ayol benimkide yerinden kalkmaya erindiğinden sabaha kadar klimanın karşısında uyuyor...

sabahta ya gece yediklerimmi dokandı diyor ya :KK52:

cok yatmak dokanıodur bunlara sabaha kadar cocuk emzırırım gec yatarım erken kalkarım
sabah ben 7de ayaktayım beyfendı 9.30da zor bela kalkar gece ne cok ses cıkardınız yaaa der bıde :KK53:

çok canım çekti ben de anlatacam
sahurda genelde ben hazırlarım geçen gece sahura kaktım, vatandaşa seslendim ben biraz rahatsızım hadi sen de kalk ta yardım et dedim, ne dese beğenirsiniz. aşkım kalkmasak da olur ben öyle tutarım :44: mubarek sen tutarsın da ben ??? zaten iyi değilim diyom:KK59::KK59: bi de sabah anlattığım da demeiz mi ben senin iyiliğin için kalkmasak da olur dedim yorulma diye dedim bi de laf ediyosun demez mi
ben de çok nankörmüşüm yaa adamın kıymetini bilmiyorum demi

sahurda genelde ben hazırlarım geçen gece sahura kaktım, vatandaşa seslendim ben biraz rahatsızım hadi sen de kalk ta yardım et dedim, ne dese beğenirsiniz. aşkım kalkmasak da olur ben öyle tutarım :44: mubarek sen tutarsın da ben ??? zaten iyi değilim diyom:KK59::KK59: bi de sabah anlattığım da demeiz mi ben senin iyiliğin için kalkmasak da olur dedim yorulma diye dedim bi de laf ediyosun demez mi

aa sende ayıp etmısın adamcaıza :KK30: ne kadan nankorsun bıgecede yemeyı ver uyusun buyucek daha oo:KK52::KK52:

kızlar süpersiniz valla ya gülmekten öldüm, bu arada burnumdan ameliyatlıyım ve sanırım gülmemem gerek

X