Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

yine diğer topiklerde de yazdığım bir kriz geçirten olay daha kızlar...

benimkisi bir akşam yemekteyiz yemeği yedi yedi yedi bu (tabiki böyle 3 kere yedi demekten dahada fazla yedi ) neyse doymaya yakın durduk yere başladı.

'' ee sen bana hiç tatlı yapmıyorsunda benim kan şekerim düşüyor hep tatlı yemediğim içinde yok annem bekarken hep yapardıda falanda filanda bu söylendi söylendi kalktı...''

ertesi günü özene bezene ben hazırladım yemeği güzelde bir tatlı yaptım bu neyse yine yedi yedi yedi doymasına yakın ben tatlıyı koydum bunun önüne gözünün içinede bakıyorum.

aynen yine cevap şu benim canım oduncuğumun.

'' Mmm benim pek tatlıyla aram yoktur '' dedi

Taniki o ana kadar olan sabır sukunet bende bitti elimi soktum tatlıya aldım ve kafasına sürttüm...

işte böyleeeee tatlı denilince aklıma geldi daha kuzuuuumm benimkinde ne odunluklar ne odunluklar

o nektariyi çatır çatır ye sen ondan olmaz yumuşak olması lazım

şimdiden yap ki akşama yencek kıvama gelsin donması lazım kalıpta

kız yumuşakta yer benimkisi içinde şeker olsun yeter ayyy adama küp şeker versen onu yicek şekerim düşüyor ramazanda diye

Durun çok kötü anlatasım geldi benim tatlı oduncuğumu....

Geceleri uyurken falan bu mesela benim üzerimi örtecekya güya üşümeyeyim diye...

Siz olsanız ne yaparsınız insan sessizce hissettirmeden usulca örter ...

Ya benimki '' AŞKIMMM AŞKIMMM KALK ÜZERİNİ ÖRT SONRA Oram buram ağrıyor dersin DİYE dürterek uyandırır''

AHHH benim kocicim ahhh

iyi yapmışsınnnnn ben aynı şeyi yapmadığıma çok pişmanım benimki böreği çok sever kendisi makedon göçmenidir göçmenlerde hamurişine düşkündür neyse yeni evliyiz 4-5 aylık felan ben üşenmedim oturdum sırtlarım ağrıdı ama börek açtım ona evde patates vardı patatesli yaptım akşam eve geldi akşam yemeğinede börekleri koydum sofraya böreklere baktı neyli yaptın bunları dedi patatesli yaptım dedi keşke ıspanaklı yapsaymışsın dedi ama yedi bu 1.siydi
daha sonra ıspanaklı peynirli istiyomuş beyfendi tamam dedim ıspanak aldım peynirini koydum yine açma börek yaptım bu seferde çok peynir koymuşsun annem böle yapmıyodu şöle yapsaydın dedi ve bu ikinci oldu o gün dedimki sana bir daha açma börek yapamayacağım canın çok çekiyorsa ararsın anneni böreği yapar sende yersin misafire yapacağım kendime yapacağım börekten yersen yiyebilirsin ama senin için börek yapmayacağım dedim bundan sonra yapmıyorum yaaaaaaaaaaaaa hepsi bölee bunların kalasss

Kendin Yaz Kendin Oku Bu NE YA :47

neee rrr ddd eee ssss iii nnn iii zzz

Hıı bu arada birşey daha diyeyim ben bazen derim aşkım bana karşı biraz daha romantik ol falan diye cevap yine aynen şu '' tamam gülüm ''

ığğğğğ

bu belliydi nişanlıyken bana msj atardı işte (tabiki o zamanlar şakasına yapıyordu bunu ama anlamam gerekirdi her şakada bir gerçeklik payı vardır.)

msjlarında işte gaz fren şanzuman halimiz duman - işte istedim vermediler sen şöförsün dediler yok işte neydi gözlerin aramasın falan yolların ustasıyım gözlerinin hastasıyım - seviyorum işte varmı dahası ALLAHINA kadar severim falan filan msjlar atardı ya

annemmm kıs senın kocannn uzun yol şöförümü yoksammm

bırak boşverr kıss yapma odun ne anlar açma börekten

abowwwwwwwwwwwww

sen anca abooowwwwww dersin

insan

hemen şeftalilkeri kapıp geliyorum kocacığıma da bir güzel tatlımı yapıyorum

akşama da afiyetle yiyoruz derrr

nerddeeeeeeeeeeee

bana bak sen bana odun dersin ama beni geçmeye adaysın he burcum

ama obur mesajımı görmedın herhal dıdımkı hıımmm sen daha ıyı bılırsın dıdım hanı nektarıden olmazmısyaaaa benım kocam şeftalinin tatlısını severmı bılmem ama dolapta nektarı var ye dıyorum sonna felan dıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…