Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

hhaaaa bende dun çorba pataes ve köfe yaptım benımkı keske pızza yeseydık dedı yaaaa

seninki de tam ninja kaplumbağa ya indir bindir pizza ister kızım alsana şu hazırlardan ısıt koy önüne ondan kolayı mı var

Son düzenleme:
Ben yemek yapmıyorum iftarda üst katta yiyoruz zaten oruçlu değilim Annesi hazırlıyo :) Bende bebeğimizi taşıyorum yetmez mi?

yeter tabiki ya ama ben hamileyken hiç yemekler kokmasada iğğğ öğğğ bunlar çok kokuyor diyip yemek yükünü kayınvalideme yıkmıştım...

Azıcık kavga ettik de geldimm şimdi..Benimki gelmişte eve de onunla uğraştım postaladım şimdii

açken gözü dönüyor anam bunların ben burda sabahtan akşama ona yemek hazırlarım ( netin başında ) gelir bide beğenmez ee birde benimkininde meşhurrr ocakbaşısı vardır kıllı kıllı adamların elleriyle yaptığı şeyler daha tatlı gelir.

Valla bildiğin bağrıştık yanii ondan sonra da gitti konuşmuyoruzzz:95::95::95::95::95::95::95::95:

derdi neymiş bişeye sinirlendi senden aldı hıncını herhalde vay köftehor vayyyy nasıl üzer benim gülomu yaaa

ıııyyyyyyyyykkkkk o halleri görüp bi de nası yiyolar o kebapları adam ellerini yıkadımı bakalım tırnaklarını kestimi

Son düzenleme:
Valla bildiğin bağrıştık yanii ondan sonra da gitti konuşmuyoruzzz:95::95::95::95::95::95::95::95:

Canım merak etme oruçlu ise akşama doğru hepsi aynı oluyor bunların boşverrrr benimkide 2 saattir aramıyor nedeni ne biliyormusun bende bamya yapabilirim dedim diye çünkü ne istedi biliyormusun ciğer tava ya 1 ben ciğer falan yemem 2 daha 2 hafta öncede edirne usulu ciğer diye tutturdu tavada yaptım ben bunu tavada sevmem dedi

Derdi batsın geceden kuruyor adam sabah başlıyor sevmiyosun diye menepozu gelen karılar gibi beynimi yiyor adam bide eve geldik hömkürüyorrr

annnneeeeemmm kızlar konuyu kapatmışlarrr....

hani film gibi olannnn

ee nolcek şincik ben merak ederimm...

slm kızlaar nasılsınız adamlardn açılmış konu hepsi aynı boğazına düşkün olan adamdan korkcan valla mutfaktan çıkamıyosun ondan sonra

Derdi batsın geceden kuruyor adam sabah başlıyor sevmiyosun diye menepozu gelen karılar gibi beynimi yiyor adam bide eve geldik hömkürüyorrr

kuzummmm sevmiyormusun sen hiç adamı ya seviver sende canım

ya canım benimkide aynı sığındıkları nokta bu sen sevmiyorsun beni ben kadın başımla bu zaman kadar birkere mızıldamadım bu konuda bizimkide bakar bakar bakar eee vay efendim ben sevmiyormuşum onu offff aman gülüm takma ya bak akşama yanaşır yine örn:benim kocicim

slm kızlaar nasılsınız adamlardn açılmış konu hepsi aynı boğazına düşkün olan adamdan korkcan valla mutfaktan çıkamıyosun ondan sonra

canım hoşgeldin he yaw çekiştiriyoruz yalnız birşey dicem bu benim YAZDIKLARIMI BİR GÖRSE VAYRYA 3 GÜN KONUŞMAZ sonra ben ona bir köfte patates yaparım barışır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…