Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

seneye yemeğede götürmez eve kebap söler bak görürsün

yafff şu mandişi çağırıom çağırıom gelmiyooo

onunda odunlukla ilgili güzel tezleri oliirdiii....

anemmm ben koç yükselenımde koç odunumda koçççç ama kesinlikle onun yükseleni aslandır emınım ben

aha siz boynuz mu tokuşturuyonuz şimdik evde bu arada bende koç ama kocacık başak pek bir titiz temiz beyimiz

korkutma demedık kokutma dedık lennnn yaptınmı şeritttt

seninki gibi çiçek kokuyo benimki de zarar gelmedi kimseye bebişim he yaptım şerit karayolları beni bünyesine alacakmış çok beğendiler

Lenn bizde korktuk polis çevirdi diye salaklık bende işte yavrumm ama anlıyana..

eşek hoşaftan ne anlar demek istiyorum müsadenle gülom

bende aynı duygular içerisindeyimm hoşummmm

len ben bı ara baltyı aldım elime ama bu sefrde bölünerek çoğalır dıye korktummm

kız birşey dicem ben benimkinin odunluklarını düzeltmeye calışınca ayol adam iyice eli ayağına dolaşıyor bu sefer daha beter oluyor.

(belki diğer topiklerde yazmışımdır ama )
kocicimle

biz titaniği beraber izledik gecenin 3ü falan işte son sahneler ben salya sümük kopuyorum

son sahne artık yırtlacağım ağlamaktan tabi bizimkide yüzümü okşuyor

hani şu sahne vardıya gemi batar karanlık çöker kız ve erkek küçük bir gemi parçasında hayatta kalmaya çalışır fakat çocuk sudadır...

ve o an yine sadece ona yakışan bir söz çıktı. AYNEN şöyle

'' ee bu çocuk salak ya ''

dedim ne oldu aşkım neden öyle dedin

'' e aşkım ne var sanki o gemi parçasının üzerine 5 dk biri binsin 5 dakika biri binsin ikiside soğuktan payını alsın görsün bakalım su ne kadar soğuk noldu şimdi bak çocuk öldü gitti kız tek başına kaldı sonra gidecek kız başkasıyla evlenecek''

ya benim ağzım açık kaldı dedim aşkım inan bazen seninle nasıl evlenebilirim ben bir ahşaplamı evliyim bu ne ya dedim...

ama olsun kızlar ben kocicimin belkide buna benzer saflıklarına aşığım...

ben accuk yemek yapmaya gidiyom muffağaa yine uğrarım bir ara.....

hade görüşürük.....

bizimkiler 3 ay sonra yazdıracağına 3 ay önce doğursalardı beni
Kız ama bende akrebim benimkide akrep düşünün artık o evde geçecek maceraları

hom ses versen kız anlat bakim seninkinin incilerini

Son düzenleme:
kız benimki aysberkin görünen tarafıymış bende sandımki yontulmuş ama nerdeee

yontulmuş taraflarını nişanlıyken gösteriyolar benimkide nişanlıyken arabanın kapısı açıyodu felan filan şimdi hadi binsene artık diyo

hom ses versen kız anlat bakim seninkinin incilerini

hangini birini anlatayımm en yakınından dersen dün geceki evlilik yıldönümümüzü uyuyarak geçirdiii amaaa çok pis planlarım var bu akşamki hareketlerine göre değişicek akşam gelirken bi buket çiçekle gelirsee affedebilirim yoksa yok süründürücem onu

kız geçen yıl bir arkadaşım yeni ev aldılar bizide davet ettiler akşama gelin balık yapalım mangalda falan diye bende telefon açtım oduncuğuma dedimki akşam filizlere gidelim bak mangalda balık yapacaklarmış gitmişkende eli boş gitmeyelim birşeyler alırız. neyse tamam falan dedi akşam geldi eve haydi gidiyoruz falan benim durumdan haberim yok benim canım kocamcım eli boş gitmeyelim diye marul domates maydonoz falan almış tabi alkolde var yanında ben şok oldum.
dedim aşkım bu ne yine cevap şu '' ee aşkım sen demedinmi bunlar mangal yakacak balık yapacak eksikleri varmış elimiz boş gitmeyelim diye ''

Ayol çıldırdım kız benim odunduğum yeni eve alınacak hediyeyi anlamaış gitmiş maydonoz marul almış.

ilahi aşkım sen adamı öldürürsün dedim daha hala bunlar olmazmı götürülmezmi şimdi aşkım diyor ya ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…