Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ayol annesinde yer yer yer bana gelince ben sebze sevmem der ee annende yiyorsun dediğimde amaaan sende o çok nadir kırmamak için yerim der yani kuzum aynı tas aynı hamam

selammm bende sizdenim malesef
veeee bütün erkekler odunnnn belkiii 1000 1 çıkar oda fazla kibar feyzodur

kız ne dicem benimki ramazan girdiğinden beri benim oduncuğum bana hergün öğleyin telefon açar aşkım çok açıktım öldüm bittim .... sonunda akşama ne yapıcan ya tamam senin sevdiğin birşey yaparım aşkım derim illaki söyle bak der....

3.Gündü heralde kocicim aradı yine saat 12 gibi yine açım diyor bana dediki akşama kavurma yiyelimmi bende tamam aşkım dedim neyse kapadık 1 saat sonra bir telefon daha aşkım hazırlıklar nasıl gidiyor diye soruyor bana bende daha çok var aşkım iftara hazırlarım diyorum kapatıyoruz bir saat sonra tekrar arıyor ne oldu çıkardınmı buluktan falan filan... birdaha arıyor birdaha en son artık çıldırdım saat 6 falan bana dediki aşkım eğer yetişmezse ben ocakbaşından birşeyler hazırlattırayım....

IĞĞĞĞĞ tabiki ben bir bağırırsın buna gıkı çıkmadı birdaha ama yazık kuzucum çok açmış belki 1 kg dan fazlayı yemişti...

hem odunlar hem etoburrrrr bu bi çelişki değilmi

adama akşama ne yapayım yemekte diyorum farketmez diyor canının bir istediği varsa yapayım diyorum yok sen neyaparsan yerim diyor işten çıkıp eve gidiyorum yemek hazırlıyorum sofra kuruyorum tam eşim geliyor oturuyoruz yemeğe ayyy bunumu yaptın keşke şunu yapsaydın diyor ( şu dediği malzemesi evde olmayan yemektir her zaman )
iyi git malzemeyi al gel yapayım diyorum eee yorgun işten geldim tam dinlenecem markete yolluyorsun diye başlıyor sonra ben başlıyorum işten geldiğimden beri ayaktayım uğraşıyorum niye telefonda söylemiyorsun diye sen çalıştında ben evdemi yattım birde geldiğinde hazır sofraya oturuyorsun diye bir açıyorum ağzımı canım eşimin lafı şu ellerine sağlık hayatım çok güzel olmuş bulaşıklarıda ben yıkayım

ilk zamanlar susuyordum baktım baş edilmiyor dırdıra başladım

benimki en ucuz odun ne ya hani mahrukatçılarda satılanlardan ... Buldum TAHTAPARÇASI tahtaparçası

etli bamya yapicedim amma evde et yokmuş gidip de alamam pazara artıkınnn

dolma yapiim diyorum zeytinyağlı barbunyam da var yanına da yaparız aparatif bişeyler....

vallahi bende bamya düşünüyorum ya :86: benimkide uyuz uyuz ben bunu yemem der onun için ayrı birşey daha yapmam gerek

kız dırdır yapmasan vallahi adam bolu mengenden bir aşçı muamelesi yapıyor bana yahu

hhaaaa bende dun çorba pataes ve köfe yaptım benımkı keske pızza yeseydık dedı yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…