ocuk istiyorum ama...

ahh be yavrum sen bu bünyende 3 kioluk bir minik taşımanın nasıl bir şey olduğunu yaşasan bir daha demezsin gidip satın alıcam diye kaydirigubbakcemile3 hem zor hem de ruhani bir şey inan.. ben şimdi bu haftalarda takıldım hergün bebek hareket ediyo mu işine, arada bir dürtüyorum oğlanı anancımm ses ver diye ... valla 2-3 saat kafayı karnıma takıp oturduğum oldu paniklememeye çalışarak halbuki beyzade muhtemeln uyuyoo ama işte can taşımak bööle birşeymiş.. çok garip ...

Ee bir de vatana millete hayırlıdan evvel sana hayırlı olsun şekerim dualarına bunu da ekle :))))

e be sinem yaaa!!! iki vurcam kafana musadenle doing doing!klava:
sukur yani sonunda donmussun oldurdun bizi meraktan. neyse herseyin yolunda olmasina cok sevindim.

herkes iyidir umarim tek tek yazamiyorum? optum hepinisiiiiopuyorumnanaktan

Bak ben bu yönüyle düşünmemiştim :)))
haklısın :) aslında ne bilim yaaa
9 ay çooook uzun bir evre gibi geliyor bana koskoca dokuz ay boyunca karnında taşıyorsun..Vay beeee...:ecrin_bebek:

Merhaba hanımlarrr....

Evettt haftalardır süren sıkıntılarım sonlandııı, yaşasınnn sınavım bittii, eh fena da geçmedi doğrusu bunca sıkıntıya en azından rezil olmayacağımmm... Herbirinize başarı dilekleriniz için çok teşekkürler...

Ama işe geldim ve ne gördüm inanamazsınız bana dosya havalaesi hiç kesilmemiş masamda değil oturmak şöyle kenara ilişmekde zorlandım doğrusu, bi de vatandaşın biri gelmiş bizim camiii... diyince bende zavallım ona patladım, ben yeni geldim de hiç bakmadım da diye adamacğıza bi çemkirdim sormayın... Ya ben netçem bu sinir işini yaa bi yerlerimden ateş çıkartıyorum resmen, halbuki sakin ve sitressiz olmam lazım di mi benimmm, ama bu iş yerinde ne mümkünnn of offff...

Neyse etrafı zıplattım gine kusuruma bakmayın şutarafagitti

yok anacım 6. ayımda.

Günaydınn güzel hanımlarrr...

Evettt sonunda bugün doktoro gidiyorummm. Randevu sevk mevk hepiciği tamam bakalım neler olacak, aslında çok da önemli çünkü ne de olsa bu durumda ilk intibada herşey netleşiveriyor, umarım doktor konusundaki seçimimde yanılmamda başka tercihlerle bocalamak zorunda kalmam. Acaba bugün ultrasona bakılır mı ki, bilemiyorumki, yine su içip mi gitsemki tecrübeli hamişler bi yol gösterin bakem, 13,30 da randevum...

hanımlar havalarda epey soğudu di mi yawww, elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama şu malum grip vakaları da korkutmaya başladı artık beni. Bugün doktora ilk soracağım soru zaten şu aşı meselesi olacak. kendi öngörüme göre aşının bir dayatma malzemesi olduğu, zorunlu hale getirilmeye çalışıldığını düşünüyorum ve açıkçası cesaret edemiyorum ama bakalım hektorum ne diyecek. Ay ne tuhaf yaaa şimdi yaklaşık 8 ay boyuncaaa bana özel bir doktorum olacakkk...

Sizler neyapıyorsunuz bakimmm, Sena annecik valla çok heyecanlı günler geçiriyor olmalısınnn, iyicede ağırlaşmıştır yaşamm, mobilyalar ne alemde herşey yerli yerine konmuştur umarımmm???

günaydın tatlım,
hadi bakalım ilk adam gibi randevun hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla git sağlıkla gel inşallah.. bakalım bebiş ne yapmış ne etmiş, ödevini yapıp anneciğine msj yollayack mı..ayyyy çok heyecanlı... en başlarda insan daha heyecanlı oluyor ..şimdi sen 8 haftayı dolu dolu bitirmiş durumdasın..artık görülecek duyulacak ne varsa çıkacak ..acaba lar olmazssss :))) kalbi de görüntüsü de şekli şemali da kapı gibi olucekkk ooleyyyy

bende pek heyecan yok, odada da hala yerleşmemiş bir takım iişler var, sallanıyorum niyedir bilinmez, sanırsam hala bu yakında doğuracağıma dair inancım yok :))) allah iyi etsin sonumuzu ...

Selammm güzell hanımlarrr...

Biz minik fasülyemizle sonunda tanıştıkkkk. Allahım hele o seslerrrrr.... Maşallah bizimki kendine keseden villa yapmış yatmakta, eşim inatla ayaklar yukardaydı diyor ama benim bildiğim daha bu zamanda ayak mayak yokki, neyse o öyle görmüş taze babacıkkk...

Allahıma şükürler olsun ben korkuyordum çok, bulantım neden bıçak gibi kesildi artık pek canım acımıyor falan diye şimdi fenaa rahatladımmm, Allah Tüm dileyenlere en kısa zamanda yaşatır inşallah bu bu güzellikleri...

Doktoruma gelince, ehhhhh... Yani bence öyle pek bi artısı yok gibi yani öyle samimi olabilecekmiyim emin olamadım, ama eşim daha çok erken bence normaldi, ultrasonda da çok titizdi dedi. Ama benim soru işaretlerim var, mesela işimin ne olduğunu, sigara içip içmediğimi sormalıydı, sormadı. Ben dedim, sigarayı yeni bıraktım, işim biraz ağır ne yapayım diye... Mesela haftaya şehir dışında bir arazi işim var, öyle günü birlikde değil kalmalı 3 günlük ve ciddi ciddi dağ tepe dolaşılacak, gidebilir miyim dedi, hemen isterseniz size rapor vereyim dedi. bu iyi bişey ama yinde tam olarak gitmeyin de demedi, sadece 3 ay kendinize dikkat etmelisiniz dedi...

Off ya ben bu kafayla, bu detaycılıkla kimsecikleri beğenemiyeceğim galiba, 12. haftada yine gideceğiz bakalım o zaman netleştiririm belki... Şimdi mama zamanı, hepinizi çok öpüyorum güzeller..

canım hayırlı uğurlu olsun bu uğurda başladığın yolculuğun :))
epey uzun sürüyor, inşallah kolayca çabucak keyifle biter ..Temmuz ayında doğum yapacaksın gibi görünüyor sanırım...Yaz bebeişi ne hastalığa ne soğuk algınlığına denk gelir ne güzel :)))

Doktor mevzusunu hemen takma kafana, başka doktora gidersin belki, ama arazi mevzusu falan midemi bulandırdı bak şimdi, dikkat etmelisin öyle dere tepe dolaşman çok da iyi olmaz gibime geliyor, ne olur alsan da 3 günlük raporu otursan aşağıya, hem grip riski bir yandan hem de kendini zorlamaman için...bir daha düşün derim ben...çok öperim

sonunda yaniii.. ay biz çatladık burda kuruduk resmen sen 8. hafta gittin ya doktora pesss doğrusu. hem bide doktor beğenmio allam yaaa. öle detaylı soru soran doktorlar filmlerde oluo anacım ya da özel muyenehanesine ekistrasını ödeyince gör bakalım ne sorular gelio peşpeşe, anket bilem yaparlar valla..

valla bu benim 3. doktorum. hepsinden memnundum ama hastane, koşullar vs.. bişiler eksikti değiştirdim ikisini. şimdi istikrarla devam edicem bakalım bi aksilik olmazsa. bu arada arazi işi benim de midemi bulandırdı. bırak şimdi idealizmi, işi, gücü, araziyi de bebişinle ilgilen accuk. al raporu yat uzan bikaç gün. ilk üç ay riskli ve düşük tehlikesi var her gebe için. benim başıma gelenleri hatırla ve pür dikkatli ol anacım. yürüyüş bilem yapmıcen ona göreee. ben ettim sen etme sakın.lmaz:

senacımmmmmmmmm ay ben doğurcem kız burdaaaaa helecan bastı beni bileeeeeee.. ay allah kurtarsın şimdiden bacım bi avazda inşallah. tosuncuğunu kucağına alıp minik ayacıklarını mıncırmak nasip olsun, vaktidir galiiiii..

öpüldünüz hepsiniz kızlarrrrrrrrrr..

Son düzenleme:
saol tıffffıımmmmm nuruummmm
inşallah be kızım bir avazda çıksın die dua ediorum artık ben de ..üstelik kurban bayramı öncesinde gelse ne şahane olur, bayramda da anacım gelir bende kalır oooffff ohhhhh keyfime de4ğmeyin o zaman :))))

Destekleriniz için çoookkk teşkürler annişlerr. Valla maşallah ikinizede, ay pardon dördünüze de bak diğer hatunlar yok ortalarda, herhalde haldur huldur çok güzel hareketler içindeler ne diimm? kaydirigubbakcemile3

Ay ne bilim yawww, kızlar ben bugün kaçsam yarın bir gün mutlaka bi yerlere gitmek zorundayım çünkü bu benim işim ama galiba şu üç ay ki kaldı iki ay azıcık sıkmalıyım dişimi, amma müdürümü görseniz benimlen hemen hesaba girişti rapor mapor almak yok diyor açık ve net, hani üç hafta yoktum ya hani ben evde yan geldim yattım yaaa... neyse. Bu arada hanımlar bende bulantı duygusallık falan yok da çok fena bir sinir var yawww, netçem ben bu işi. Bugün hastanede vezne sırasında bir hanım yüzünden çok gereksiz bekledik gözüm döndü benim hemen, zor sakinleşiyorum, hemşire ilk tansiyonumu ölçtüğünde hala o sinir etkisinde olduğumdan 13 çıktı yaw. Bulantıya öyle böyle çare var ama ben nasıl sinirimden arınacağım a dostlar, hayır korkum sokaklarda ona buna bağaran çağaran biri olup çıkacağım, bide millet nerden bilecek bu hamişlik sıkıntısı ters birine denk gelmem inşallahh. klava:

hepinize aşkolsun bu kız nerde, ne oldu, iyi mi diye endişelenen olmamış. kırıldım gerçekten ama sizlerin iyi olmasına sevindim.

sağlıcakla...

hepinize aşkolsun bu kız nerde, ne oldu, iyi mi diye endişelenen olmamış. kırıldım gerçekten ama sizlerin iyi olmasına sevindim.

sağlıcakla...

Ah be canımmmm hiç olur mu öyle şey, az çok geçmişi okuduysan sende görmüşsündür, bende bir 15 gün kadar kayıplara karıştım, döndüğümde burası pek bi kalabalıktı bana herkesler buradaymış gibi geldi. Hadi sen bizleri mazur gör şekerim nasılsın nerelerdesin hayrıdır herşey iyidir inşallahhh??? :uhm:

Günaydınnn güzelll hanımlarrrrrr...

Ben ve minik fasülyemmmmm hepinize muhteşem bir gün dilerizzzz.... alkisalkisalkis

hepinize günaydın ,

HAnde cim hiç olur mu öyle şey ...hepinizin adını sordum kayıplarda olanlar nerde diye ...Sana özel ihtimam göstericem bugün , anlat bakiim ne oldu nerdesin, canın mı sıkkın bakiim senin ??????

benim kasıklarımda ağrılar var kas ağrısı sanırım hanımlar , oturup kalkarken falan neyin ağrıyor , geçen hafta doktora sordum ama önemsememişti pek adamcağız bu cmst yeniden gidiyorum sorucam ne iştir diye ... onun haricinde malum son haftalar uykusuzlukları var , sabaha karşı 4 lerde falan uyanıp 6 larda yeniden yatıp 9 da kalkıyorum..garip bişi oldu .. bir de kendimi yemeye verdim 10-15 gündür kek börek pasta pasta pasta çukulata çukulata :)) ne bulduysam yiyorum kilo almaya başaldım ama umurumda değil.. hele ki şeker tavan yapmıştır hiç umurumda degil.. test falan da yapacak degilim , insan kendini bilmez mi en az 180-190 dır adım kadar eminim kaydirigubbakcemile3
bana neeeeeee baktırmıycam ,işteeekaydirigubbakcemile3

Günaydınnn güzelll hanımlarrrrrr...

Ben ve minik fasülyemmmmm hepinize muhteşem bir gün dilerizzzz.... alkisalkisalkis

fasulyeni sevsinler..azucuk sakin otur be kızım 4 hafta daha sakınnman lazım kendini unutmaakaydirigubbakcemile2

Kıslar selam, ben de buralardayim ama isler çok yogundu sadece okuyabildim pek yazamadim.
Hande'cim pek bir alingan, gecen dogumgununde de aynını yaptı, seni seviyoruz Hande'cim, hemen sürat asma yaw. Bak merak edip beni soran da yok
Sinem'cim müdürüne söyle sen kendin için ve fasulyen için yasıyorsun artık, arazi falan daha en az 4 hafta yasak olmalı sana. Saglık durumu bu boru mü?? Allah Allah kızdım şimdi..
Sena'cim, Nur'cum, Asli'cim, Senem'cim, Tuba'cim hepinizi de öpüyorum..
Beni sorarsanız iç guveysinden halliceyim. Bayrama az kaldı, reglime de 1 hafta. Azcik bir umudum, bolca da sabırsızlığım var.. Olsa da olmasa da farklı bir sekilde sevineceğim yani..
Ay bilmece gibi mı konuştum yaww

Bu arada size ıPhone aracılığı ile ulaşıyorum. Mesaj yazmak birhayli mesakkatli ve arada bazı kelimelerimi kendiliğinden değiştiriyor benim coook akıllı telefonum. I'lar I'ler mu'lar mü'ler karıştırsa bundandir, yoksam türkce yazımım iyidir aslı da ))

Bu arada size İPhone aracılığı ile ulaşıyorum. Mesaj yazmak birhayli mesakkatli ve arada bazı kelimelerimi kendiliğinden değiştiriyor benim coook akıllı telefonum. I'lar I'ler mu'lar mü'ler karıştırsa bundandir, yoksam türkce yazımım iyidir aslnda :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…