ocuk istiyorum ama...

Merhaba kızlar,sanırım ben de aranıza katıldım:) 9 aylık evliyim ve henüz bebek düşünmüyoduk aslında. Ama bu ay planlamadığımız şeyler oldu :kedi: şimdi merakla regl tarihimi bekliyorum kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
üffff sena valla gözlerim doldu kız, birden kendimi tüm bunlara çok yakın hissettim. valla sen ordinaryus prof. olcak kadınsın anacım ne diim sana. notlar seminerler, listeler, vs. vs.. valla tam teçhizatlı annesin helal olsun canımcım sana. ben de helecan doruk(!)'ta sena ne zaman sessiz kalcak acaba die bekliyorum. o doğurduğuna işaret olcak yaaa aklımca hehehehhee.. allaha emanet ol tatlım tekrar. güzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla.hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

wylmacım ilk yağmurluksuz fikfik eylemin vatana millete hayırlı uğurlu olsun anacım.:hooray: inşallah ilk seferde tutturan şanslı %25 lik dilimdesindir. a.s

Hoşgeldin aramıza a.s.

Çok net yazmamışsın ama sanırım olmuş olanlarrr, hadi bakalım çok şahane heyecanlar bunlar doya doya tadını çıkartmak lazımmm...

hoşbulduuuk :) valla psikolojik mi bilmiyorum ama ara ara kasıklarım batıyo onun dışında bi belirti yok CADIARZU

hepinize sicacik iyi haftasonlari diliyorum kizlar soguk ve gri moskova danopuyorumnanaktan

Senacim valla dedim ya oyle bir anlik cesaret Sinem in de dedigi gibi ilk seferde olmaz diye dusundum galiba cunku sartlar ve hersey icin Ocak cok daha dogru bir zaman bizim icin. ben de abarttim biraz galiba hemen ayaklandirdim sizi ama iste napim ilk deneyim olunca paylasmak istedim sizle yani iste oyle tek defayla kalicaz bu ay bakalim yine de merak etmiyor degilim sonucu az bir ihtimal olsa da hayirlisi...

atk hosgeldin sen de bakalim neler getiricek bu ay bize

kızlar
bugün doktora gittim, NST ye bağlandım , rahimde 0 kasılma... oooo dedim bu oğlan daha 2 hafta gelmez:))
Sonra doktor normal doğum yapacağım dye çatı muayenesi yaptı, gayet uygun gayet normal, bebk de 3200 gr dedi... Ben de toplam 11 kg olmusum derkeeeennn aaaaaaa dedi adamcağız, elini soktu bir içeriye ki !!!!

Bu oğlan geldi gelecek burda kafası demez mi ??!! Neeee dedim, tabii rahim ağzın açılmamış henüz ama çok incelmiş, açılmaya başlaması an meselesi dedi. Suni sancı v ersem 2 saate doğurursun deme zmi ??!!?? Biz ahmet le şok tabii.. aman aman dursun sakın olmaz, ben daha odayı tam yerleştirmedim hem Pzy ye kadar Akrep burcu, 22.11.2009 saat 12.00 gece yarısını geçirmemiz lazım YAY istiyorum ben , hem Kurban bayramına yaklın doğsun annem gelemez yoksa bilmem nee araka arkaya sıralıyorum, anam bir panik oldum ööle diyince.. Adam da şaşırdı , ne diyosdun sen diyoo ??!1 Valla bilmiyorum ne deiyorum ben de dedim..

Eğer Salı sabahına kadar doğurmamış isen Salı günü kontrole gel dedi ...Ama o zamanı bekler mi emin değilim dedi.. Zaten bu pelvik muayene de bir kaç gün öne çekermiş , şu an hafif bir akıntı şeklinde kanamam var inceden, zorlandı tabii içerisi ...Biraz bekleyeceğim umarım sorun yoktur .. Yani anlayacağınız her an bir bomba patlatabilirim , dua edin bana :))))

anacım sesimi kesti biraz bugün doktor, şok oldum birden.. heyecan falan yok da hazırlıksız yakalanmiyim telaşı var şimdi kaydirigubbakcemile3
hemen bir panik eve yakın bir manikür pedikür merkezim var oraya uğradım, dün tamamen içsel bir hisle ağda ve hijyen temizliği de yaptırmıştım.. bu akşam da eve gelince hafiften tırsarak odayı yerleştirdim bitirdim... Dün bagaja çantamı, hastene süslemelerini , vs yüklemiştim... Sanıorsam hazırım ben anacım delikafadulden

Ama mümkünse Pzt den sonra olsun yawwww , o zaman YAY burcunu garantilemiş olurum :lepi:

Sevgli DORUK, daha doğmadın ama elin kapıda biliyorum her an bu dünyaya gelip ilk çığlığını basmak istiyorsun.
Ama canım benim LÜTFEN 2 gün daha sabret. Bak Pazartesi'ye şunun sırasında ne kaldı. Salı sabahı gerine gerine gelebilirsin. Yay burcu olduğuna pişman olmayacaksın, benden sana garanti..

Annene selam söyle, doğum sancıları arasında aklına gelirse Pelin teyzenin adını da bağırsın emi canım benim.
Ha bir de oralarda benimkini de görürsen söyle ona annesinin bekleyecek sabrı kalmamış artık, gelsin gari..

Sevgiler
Pelin Teyzen (kafayı sıyırdım ben bugün)

canımın içi, bu akşam yatmadan isimleri bir kağıda yazıcam ve hırkamın cebine koyucam söz...aklıma gelirse de getirin hırkamı diycem, diyemezsem de senin ve bu topikteki arkadaşların adını anımsarım emin ol... biz de sni öpüyoruz !

Sena'cım düşünmen yeter. Bugün evde yalnızdım. Eşim bu haftasonu gene fuarda. Ben de daha önceden kayda aldığım ER bölümlerini izliyordum. benim şansıma herhalde 3 bölüm arkaya arkaya doğumlar, bebekler, yenidoğan ünitesi vs gösterdi de gösterdi. Ben de herhalde uzun süredir içimde biriktirmişim, musluklar bir açıldı ki sorma. 3 saat falan ağlamışım. ızlemeye de devam ettim bu arada. Mazoşist miyim neyim yani. ısyan etmiyorum, bana düşen ne varsa yapıyorum ve illa ki bebeğim bir gün gelecek ama yinede tutamadım kendimi, koyverdim bugün. Eşimin yanında pek ağlayamıyorum, o benden de çok üzülüyor o zaman.

Aman neyse, senin güzel haberlerini bekliyorum Sena'cım, yarın ve Pazartesi eğer sancıların başlamazsa buraya mutlaka mesaj at olur mu? 24 saat yazmadığın an anlayacağım ki Doruk geliyor. Ne demişler bir avazda kurtulasın canım benim.

Vayyy annesiniiiii Doruk bebekkk geliyorrrrrr.... Ayyy bu ne büyük heyecan böyleeee. Umarım anneciğinin azıcık dinlerde bi iki gün daha sıcacık yuvasında kalıverir ama olmasada olmasın varsınnn Allah ikinizide sağlıcakla kurtarır kavuşturur inşallahhh :Saruboceq: Sessizliğe gömüldüğün heran ben konfetileri atıyorum ona göre, hadi bakalım topiciğimizin ilk bebişi en sağlıklısından pazartesi bekliyoruzz seniii a.s.

Ah pelincik ne desem bilemedim doğrusu. Benim fasulye kendini her hatırlattığında ki sık sık oluyor bu hem binlerce şükrediyorum hemde isteyenlerin dileğini yineliyorum Allahh büyük duyuyordur mutlaka beni diyorum. Bi de tuhaf bir psikoza girmiş durumdayım ilahi olarak daha bir koruma altındaymışım gibi geliyor... Biliyorum ben olacak kızlarr en kısa zamanda sende hande de her kim meleğine kavuşmak istiyorsa en kısa zamanda kavuşacakkk :Saruboceq:

hoşgeldinnn
ben süpriz ve bedavadan diyorum ( yanlış anlama ltf) bööle kendiliğinden gelen bebişlere :)) benimki uzun yollardan ve de maddi manevi külfetli geldi e biraz ondan :)))

hoşgeldinnn
ben süpriz ve bedavadan diyorum ( yanlış anlama ltf) bööle kendiliğinden gelen bebişlere :)) benimki uzun yollardan ve de maddi manevi külfetli geldi e biraz ondan :)))

hoşbulduk canım, valla bu ay gelirse gerçekten de sürpriz yapmış olcak bize. Gerçi benim kasıklarımdaki ağrı geçti, gaz sancısımıydı acep sırnaşık şey

Bu arada sana da hayırlı doğumlar canım. inşallah bebeğin sağlıcakla gelir sana YAY burcu olarak sırnaşık şey

Son düzenleme:
hoşbulduuuk :) valla psikolojik mi bilmiyorum ama ara ara kasıklarım batıyo onun dışında bi belirti yok CADIARZU

Şekerim sen az biraz anlat bakalım şu maceranııı, gecikme var mı yoksa kırmızıların gelmemesini beklediğimiz tarih nedir, ne değildirr, zira kasık ağrısı şöyle ince ince bamalar hafif bel ağrısı bende çok net belirtilerdi, ha bi de baş ağrım olmuştu.

Valla Sena annecik bedava tanımlaman hafif bir üzdü bizi ama olsun niyetinin kötü olmadığını çok iyi bildiğimden haklısın diyeceğim sana, burada sizlerin ve benzer mücadele hikayelerini okudukça ilk aylarındaki denemelerde başarılı olmanın çoookk büyük bir lütuff olduğunu bende kabul ediorumm ama o kadar da bedava değil yawww o kaddarr tatillere gittikk çabaladıkkk kolay mı ayolll yerimseniben

Ya bu arada burada başka bir topikte tanıştığım ve yaklaşık aynı dönemde hamiş olduğumuzu öğrendiğimiz bir arkadaşın bebişinin cuma günü alınmak zorunda kaldığını öğrendimmm, nasıl üzüldümmm anlatamam, burası insanda tuhaf bir duygusal bağlar kurduruyorrrr, bi yandan da bu üzücü haberler benide epey sarsıyor doğrusu... Allah kimseyi sevdiceğizlerinden ayırmasın inşallahhhh :Saruboceq:

çok teşekkürler, YAY olur mu oğlum bakalım görücez... birazdan yatıyorum uykum geldi bak 22 Kasım gününe geçtik saat geceyarısını geçti :)) 1 gün daha dayanacak mı paşam göreceğiz :)))

ayol sen adamı öldürürsün, en bedavası seninki oldu üstelik hiç konuşma..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
2 çabaladın bile diyemiyorum 1 çabaladın bingo :lepi:

ben de OHSS olunca önce , sonra da Lucrin ile adet gecikmesi yaşarken 3 aya yakın beklemiştim..o aralar reglim 60 gün kadar gecikti... her TV da her alışveriş merkezinde her gazeteyi açtığımda her filmde hamileler ya da yeni doğan bebekler görüp sinirden bayılacak hale geliyordum... tüpe başlayamadığım için , vücudum benle savaşıyor diye barut fıçısına dönmüştüm.. sonra da hamile kalınca arka arkaya badireler geldikçe isyan ettim ara sıra..ama şimdi diyorum ki bir dersim vardı benim hayatta, onu tekrar tekrar sindire sindire öğrettiler galiba..sen de böyle düşün, bu kadar dersten sonra sınav sonucun çok yüksek gelecek inşallah....ben de senin güzel haberlerini bekliyor olucam..

HAnde- Aslı- Tuba- Senem -Nur buralarda yoksunuz bu akşam , ben gidip de sizlerle haberleşemeden doğurursam arkamdan dua edin anacım, sizleri de öpüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…