ocuk istiyorum ama...

umarim bu yazdiklarim bosa gitmez

Sena annem ne diycemi bilemedim miknatis misin sen yahuu bu kadar da olmaz cidden de cok sinir bozucu bir durum biliyorum bunu soylemek cok kolay ama sen yine de sinirlerini cok yipratmamaya calis emin ol tum bu zorluklarin ardindan hakettigin mutluluga kavusucaksin ins. cok az kaldi artik oluruna birak bakalim belki hersey yoluna girer

nurfezacim tubicim cok gecmis olsun dikkat et kendine yaa

handecik sen de mi yoksun nerdesiniz ben geldim siz yoksunuz bu defa

eyyyooo eyoooo eyoooooooooo!:dance::teytey::sm_cool:

kızlar döndüm beeennnn sırıtık bir suratla ve ıslak gözlerle döndüm beeennnn. bebişimizin maaşallahı vardı zıp zıp zıpıcıkkkkkkk anasının akrobatı yisin onu anacığıııııı..

ense kalınlığı vs vs. herşeysi normalmiş bebişimizin, o malum testi de yaptırdım hiçç istemeyerek. yaaa ben biraz gelenekselci biriyim ve olası hamilelik sürecini mümkün mertebe doğal yaşamak taraftarıyım. bebekte down sendromu olma ihtimaline aldırırım nasılsa diye düşünenlerden değilim. yani zaten doğuracağım bir bebeği; down sendromlu ya da değil bunu bilerek hamilelik yaşamak istemedim ama emr-i vakiye tabi oluverdim birden. gözümün yaşından bir de yaşadığım mutluluk sarhoşluğundan hiççç itiraz edemedim doktora. birde doktorumuz o kadar ilgili bir hekim ki kendi bebişine bakar gibi baktı bebişimize. o ne dese oracıkta yapacak durumdaydık yane hehheheheee..

cinsiyet meselesine gelelim; bence kız dedi doktorumuz ama 15 gün sonraya randevu verdi gene, biz de eşimle ille de orda bi pipi gördüğümüzü iddia ediyoruz. bakalım ne çıkacak? takıntılı bir şekilde arzu ettiğim bir cinsiyet yok elbette sağlıklı olması ilk dileğim ama insan merak ediyor yane zaar..

bir de bebişimiz eşimle benim hep birbirimize yaptığımız bir selamlama şekli vardır turist ömer selamı bilirsiniz, vedalaşırken felan hep onu yaparız birbirimize. bugün bebişimizde aynı selamı durdu annciğine babacığına.. ay ağlamaktan gerisini seçemedim valla puslu gözlerle baktım hep monitöre. birde bir zıpladı ki aniden sanki yayından kurtulmuş bir ok gibi.. sonra suyun içine düşüverdi yumuşakca.. olağanüstüydü.. benden bu kadar şimdlik öpüyorum hepsinizi hanımlar.. maaşallah deyin bebişime..
:nazar:a.s.:1hug:

Son düzenleme:
eyyyooo eyoooo eyoooooooooo!:dance::teytey::sm_cool:

kızlar döndüm beeennnn sırıtık bir suratla ve ıslak gözlerle döndüm beeennnn. bebişimizin maaşallahı vardı zıp zıp zıpıcıkkkkkkk anasının akrobatı yisin onu anacığıııııı..

ense kalınlığı vs vs. herşeysi normalmiş bebişimizin, o malum testi de yaptırdım hiçç istemeyerek. yaaa ben biraz gelenekselci biriyim ve olası hamilelik sürecini mümkün mertebe doğal yaşamak taraftarıyım. bebekte down sendromu olma ihtimaline aldırırım nasılsa diye düşünenlerden değilim. yani zaten doğuracağım bir bebeği; down sendromlu ya da değil bunu bilerek hamilelik yaşamak istemedim ama emr-i vakiye tabi oluverdim birden. gözümün yaşından bir de yaşadığım mutluluk sarhoşluğundan hiççç itiraz edemedim doktora. birde doktorumuz o kadar ilgili bir hekim ki kendi bebişine bakar gibi baktı bebişimize. o ne dese oracıkta yapacak durumdayız yane hehheheheee..

cinsiyet meselesine gelelim; bence kız dedi doktorumuz ama 15 gün sonraya randevu verdi gene, biz de eşimle ille de orda bi pipi gördüğümüzü iddia ediyoruz. bakalım ne çıkacak? takıntılı bir şekilde arzu ettiğim bir cinsiyet yok elbette sağlıklı olması ilk dileğim ama insan merak ediyor yane zaar..

bir de bebişimiz eşimle benim hep birbirimize yaptığımız bir selamlama şekli vardır turist ömer selamı bilirsiniz, vedalaşırken felan hep onu yaparız birbirimize. bugün bebişimizde aynı selamı durdu annciğine babacığına.. ay ağlamaktan gerisini seçemedim valla puslu gözlerle baktım hep monitöre. birde bir zıpladı ki aniden sanki yayından kurtulmuş bir ok gibi.. sonra suyun içine düşüverdi yumuşakca.. olağanüstüydü.. benden bu kadar şimdlik öpüyorum hepsinizi hanımlar.. maaşallah deyin bebişime..
:nazar:a.s.:1hug:

Nur annecik masallah bebisine de sana da :nazar:
herseyinizin normal olmasina cok sevindim hadi bakalim bi 15 gun daha beklicez yani bebisin cinsiyetini ogrenmek icin ama siz zaten en onemli seyi ogrenmissiniz bosverin cinsiyetini saglikli bir turist omer geliooo en akrobatik hareketlerle kaciliiin:eek:
:roflol:

KIslarr ben valla kafayı yiyeceğim, yok disiplin amirleri, yok cezalar, yok etik kurulu yılda kaç kez toplanır... tırlatmama az kaldıı haberiniz olaaa, daha önümüzdeki iki haftada bunların derslerini göreceğiz, ne çok söyleniyorum di mii ve sizde yaw yeter iyiki bi sınava gireceksin demiyonuz helal vallaaa a.s.

Sinem ne zaman son buluyor senin bu maraton cok strese girme sekerim bebisi tanistirma hemen hayatin zorluklariyla sonra 'anneeeeeee dakka bir gol bir dur be yaw noluyoss' der sana:ecrin_bebek:
ben de pek farkli degilim senden artik kurtulmak istiyorum su ogrencilikten offff pofffffff-tatlicadiarzu-

gelelim bana cem ozerler hala kapiyi calmadi delikafadulden
dun gittim test aldim ama yapmaya cesaret edemiyorum. bi kac gun daha bekleyecegim imkansizi basarmis olamayiz heralde strese bagliyorum ama insallah bi saglik problemi filan yasamam

İyi akşamlar kızlar. Benim kırmızılar bu akşam teşrif etti. kötükedihüso Doktoruma da gittim bugün. Denemelere aynen devam. Şimdiki tarihimiz 24 Kasım Öğretmenler günü. Benim kırmızılar bayram günlerini tercih ediyor sanırım sırnaşık şey
Sena'cım gazan mübarek olsun hihoyyyt arkandayız. Yardım lazım olursa haber ver.
Nur'cum, inşallah bebişin kızdır zemuszemus ve tabi sağlıklı olmasına çooook sevindim...
Tuba'cım gribin nasıl? Umarım daha iyicesindir. Benim de bu akşam birden boğazım kaşınmaya başladı :asigim:
Aslı'cım oralarda havalar nasıl? İnşallah sen de hamilesindir, test yap biziz merakta bırakma..
Hande'cim ben sıramı savdım, senden güzel haberler bekliyorum...
Ve Sinem.... Sayende biraraya geldik, iyi ki bu topiği açmışsın, son günlerde çok aktif olamasamda ben hep buradayım. Derslerine güzel çalış, mutlaka kazanacaksın. Hamileliğin de tadını çıkar arkadaşım :CüvCüv:

Veeeee
Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun turkbayragi
Cumhuriyete el uzatanların elleri kırılsın !!

Günaydınnn güzel hanımlarrrrr...

Öncelikler Cumhuriyet Bayramınızzz kutlu, gururlu olsunnnn turkbayragi turkbayragi

Nur Hocahanımmm ağlatacaktın beni yaww, bu kadar mı canlı anlatılır bi güzellik, resmen bende ekrana bakıyormuş gibi oldummm. Allah nazarlardan sakınsın senideee bebişinidee, demek kız adayııı hımmmm hadi hayırlısı :nazar: :nazar: :nazar:

Aslıcık sana inanamıyorummm bu ne sabır yawww ben olsam ohooo çoktan beşinci testi bile yapmıştımm, hatta şu iki çizgininde koployu olduğunu görmek adına bugün yarın gene bir test yapayım diyorum, buldumcuk diye buna deniyor yanıı... Valla daha öncede demiştim sanırım benim büyük yiğenimde korunulduğu halde dayanamayıp aramıza katılanlardann, hadi bakalım hayırlısı diyelimmm...

Tubiş nasıl oldun güzelimmm gripli hatun iyileş artıkk

Pelinnnn ne desemmm bilemedimm, öncelikle sözlerinle beni mutlu ettin sağolasın o sizin güzelliğiniz sizler iyiki beni buldunuzz..... Demek önümüzdeki hedef 24 Kasımmm, hadi bakalımmm heycan hep doruktaaa Allah görsün tüm dileyenlleriiiiii :Saruboceq:

Handecik çok şaşırdım kuzum nerlerdesin, korkutma beni canımcımmm hadi elmmaaa çık ortayaaaa

Sena anneciktende ses yokk, offfff savaş dün nasıl geçtiki o da merakta bırakmazdı ammaaa umarım eşyalar gelmişirde onlarla uğraştığından bize bakamıyordurr... :Saruboceq:

Şimdi kocişim bana kahvaltı hazırlıyorrr, bune hoş bir duygu anlatamam sizlereeee, canım o benimm canımm, bana kalırsa bebiş çok önemli de asıl öenmli olan bu muhteşem hediyeyi paylaşacağın anlayışlı, huzurlu, fedekar bir adammm :asigim:

canlarım ben geldim. ama nasıl zor şartlarda geldim anlatamam. her sayfa açım işlemi için 10-12 dk kadar beklemek gerektiğini biliyor musunuz? foruma ne oldu böyle bilemiyorum.

mesajlarınızdan alıntı yapmak istedim ama ne mümkün...

sena annecik ile başlamak istiyorum. zeynam benim minik savaşcınla beraber zafer elde ettiğinizi umuyorum, inşallah sinirler çok yıpranmadan halledilmiştir mevzu.

sinem annecik yokum diye meraklanmışsın kuzum ama foruma gelmek istesem de gelemedim. ne kadar zor açılıyor sayfalar anacım. bu arada senden hala cevap alamadım kuzuucuuum mercimeğini benim için okşadın mı :)))))))))) osman kilo verdi, neredeyse görünmez oldu :)))))))))))

pelincim deme yaaa. kısmet be canım ne desem boş... benimki de geldi gelecek. çok karnım ağrıyor ve başım ağırmaya başladı ki bu en önemli regl belirtimdir. ensemde zonklayıcı bir ağrıdır ve ilaçla geçmez. regl olmadan 1-2 gün önce başlar. bu ay da olmadı.. Rabbim "Ol" dememiş ben ne desem boş... hiç üzülmemiştim regl olunca ama bu defa gerçekten üzüleceğimi hissettim yaa... neyse konuyu kapattım...

aslııııııı kaç gün gecikti kuzum. ayyy inşallah inşallah inşallah bari senin yüzün gülsün be kuzum. heyecanlandım şimdi. ne zaman test yapıcaksın, bize ne zaman haber vereceksin ayyyyyy

nurcum gözlerim dolu dolu okudum hocaannem... demek selam bile çaktı size miniğiniz. canım benim Allah nazarlardan saklasın :nazar: bizlere de o günleri görmeyi nasip etsin inşallah. sanki yanındaymışım da ben de görmüşüm gibi hissettim kendimi. kıyamam yaaa sağlıkla gel e mi minik turistiiim beniiiiiimmmmmm

miniğim doğumgünü hediyem olur sanmıştım ama olmadı... içim buruk be canlar.. keşke burda olsaydınız. ama yarın görüşürüz di mi :))))))))))))))))))))))))

yetttimm anacım yetttiiiimmmm gariiiiiii :))

ayol vallahi forumdan bana illalah geldi, Aslı cım , Hande cim yanlız değilsiniz bu ne zorluk her sayfada en az 10 dakika bekliyorum, açılsa bile bembeyaz boş bir sayfa çıkıyor, msjlardan alıntı falan hak getire zaten ...Düzeltsinler anacımmm huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu KK moderatörleri bir zahmet el atın yaww bir eksiklik hisseder oldum 2-3 gündür haberleşme hakkı kutsaldır anacım almayın elimizden !!

Şimcik , okuduklarımı hamilelik sayesinde yitip giden beyin hücrelerimden kalan kırıntılarla cvplamaya çalışıcam efemmm ..

Aslı cım koş kap bir test bakıver bak Sinem e de ööle diyoduk, olsun bakarsın sende bir süpriz vardır, ben 250 kere yaptıydım şimciye kadar ayooollkafamçokkarıştı

Pelin cim sen güzide günlerimizden birini tutturabilirsin haklısın, o zaman bebişe günün anlam ve önemini mahiyetini içeren bir isim seçeriz amanin ne güzel olur :Saruboceq:

Tubisss geçmişler olsun var mı bir düzelme şekerim ???:Saruboceq:

Handem sen bile pes ettiysen daraldıysan bu iletişim aksamasından , derhal bir çözüm bulsunlar katılıyorum :)) Miniğin gelmedi diye üzülme şekerim Pelin gibi seninkinin de bir vakti zamanı var demek ki, anacığı ne zaman gelse sevecektir onu yeter ki doğru zamanda gelsin, hayırlı olsun ailenize...:Saruboceq:

Sinoşşum taze anne adayım benim, sen ki bu topiği açtığında senle sizli - bizli konuşurken zerafetinden çocuk demek ne demek biliyor musunuz keşke olsa da biz de coşsak diyen herkesi kırmamaya çalışarak geldin bugünlere..her türlü naz niyaz, sinir stres, heyecan ve buldumcukluğu hak ediyorsun, böyle böyle beklemediğin bir güçle bağlanıyorsun ona.. Sen bu kapıyı aralamışsın farkında değilsin diyordum sana, artık araladığın kapıdan içeri yürüyorsun, sonra kapıyı kapatacağın zaman gelecek ve sen bizlerin yazdıklarını başkalarına yazar olacaksın, o kadar inanıyorum sana..Artık test falan yapma şekerim bebiş ekranda görünecek sen de gururla doktoruna son bir çalım atıp yeni bir doktora gidersin :lepi:

Nur um, çatlak hojaamm benim, ne keyiflidir o anda bebişiine gururla bakmak, allah tamamına erdirsin inşallah ...Ben ne dense o erkek olabilir diye de düşünüyorum, bana sonradan kuku yerine pipi gösteren bir oğlum olduğundandır belki, 15-16. haftalara kadar bekleyin derim.Ben karnımı kızızımmm diye seviyodum 21. haftaya kadar tek bir tekme atmadı gariibim ooluşum kişilik karmaşası yaşıyomuş meğer haberim yokmuş. Ne zaman öğrendik ki oğlan neeeeee diye bizimki başladı kıpırdanmaya..Ne olursa olsun sağlıklı olsun inşallah ama şanslı anaların ilk bebişi kız olurmuş benden sööölemesi :nazar:

Bana gelinceeeeeee;
Komplo teorilerimden ve askeri baskınlarımdan sonra epeyce startejik bilgiler edindim, bizim adi mobilyacı meğeer 2-3 senedir böyle devam ediyomuş yoluna, utanmazlar milletten aldıkları paraları 2-3 ay işletip herkese ortalama 1 ay gecikmeli teslimat yapıyorlarmış..Bu esnada küfür kafir yedikleri lafın biiri bin para umurlarında değil anacım..Kaşarlanmışlar belli, yüzüne tükürsen yarabi şükür diyolar.. Atölye şeflerini ve fabrikayı bulduk, adamı cepten arıyoruz artık.Dedi ki siizn siparişin tahtaları kesildi , şekillendirildi boyası kaldı, haftasonu boyası yaparız Salı-Çarş veririz size. Neden biz arayana dek bu iş yapılmadı dediğimde adam dedi ki Abla biz senelerdir maaşlarımızı hep 1-2 ay geriden alıyoruz, bizi de oyalıyorlar biz de hep iş yavaşlatırız böyle 2-3 hafta kadar. Ne zaman müşteriler çok başlarını ağrıtır bize gelir ödeme yaparlar..Biz de memnun değiliz ama ne yapalım paramızı alamıyoruz başka türlü......Vallahi şok geçirdim..:1shok:.Eğer de haftaya malımı alamazsam teşhirde buluna mobilya takımını alacağım , üstüne de kanuni süreç başlatacağım..Son bir şey daha yapıcam ama ona daha karar vermedim, yaparsam sadece bu şerefsiz çift değil başkaları da etkilenecek..Sinir katsayım belirleyecek planın kalan kısmını ..Sadeeeddddd ; salı-çarş kadar son kez bekliycem..:umursamaz:

Bu arada sinirlerimi sakinleştirdim, şeker testi bilmem ne aaaaa başlarım diye dün oturdum limonlu kek ve çukulatalı sıcak süt içtim, :eek:üstüne de tartıldım , deliyim bilyorum ama 8,5 kiloyu görünce peeeekk memnun oldum..Haftaya kontrolüm var 9 kilo olsam da gam yemem bu hamileliği 12 kilonun altında tamamlamaya niyetliyim..Sonra da bebişle uykusuz geceler , yorgunluklar derkene eski bikinilerime bakıp size söz veriyorum geri gelicem diyorum ...Sapıttım artık....en son bu stratejikl mobilya savaşı beni iyice delirtti... Normale dönerim inşallah zemuszemus

Son düzenleme:
Tüm Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun..
Nice 80 li seneler daha görsün bu millet Ne Mutlu Türküm Diyene diyerek...
Cumhuriyeti tehdit gibi algılayan, kendince ondan kurtulmaya çalışan herkesin de eli kolu dili beyni bağlansın inşallah !!!

Offf be sabahtan beri ilk kez açılabildi sayfaaa... Aman yaa bu ne kardeşim, verdiğim aralarda da buraya bakamıyorum, iletişim hakkıma ket vurulmuş durumdaaa kızdım vallaaa. Üstelik hepiciğimizde yaşıyoruz bu sıkıntıları, kardeşimmm moderatör arkadaşlar bizlerin bir kısmı hamişşş, szi hamişlerin helede yeni hamişlerin sinir katsayılarını biliyor musunuz bakimmm, valla ben bi araaa epey bi kızardım doğrusuuu hıı benden söylemesii :kızgın:

Handecikkk evet canım sen dediğinden beri dolgun ayva göbişimi seviyorummm canikom. Eşime de sen de sev diyorum da o pek henüz olaya girebilmiş durumda değil sadece bazen tuhaf sancılar oluyor o zaman nedense oğlum diye hitap ederek Anneni üzmeee oğlumm diyorrr sırnaşık şey

Vay be Sena annecikk beni çok onare ettin yahuuu, ne dimm bilemedim :eek: Bi pelin bi senn bu akşam sırtım yere gelmez artık benimmm, mercilerdennn çok çok demet

Bu arada gayretinden inadından işin peşini bırakmamandan ötürü başta seni ve aileni tebrik ediyorummmm, bravo bravooo alkisalkisalkis Umarım çabalarınız fazlasıyla size geri dönerrr ya ama bizim yapabileceğimiz bi şey var mı söyle yapalım demiştimmm, valla yapalım bizde bi şeylerr amma nee??

Kıslar benim şimdi misafirlerim geldi sonra açabilirsemmmm yine görüşrüz canlarrr

saol sinem cim ,
eğer haftaya düzelmezse bu mesele, ağır bir ihbar mektubu yazdım
tüm medya iletişim kanallarına yollamaya başlıycam o sırada size de iletirim desteklersiniz beni :)))

bu arada siteye sanal saldırı olmuş,
özel mesajlar, itibar puanları , bazı linkler hepten silinmiş, malesef onun için alt yapı çalışmaları yapılıyor yeniden ...bağlantı sıkıntıları bu yüzdenmiş...

günaydın canlarım hayırlı ve güzel cumalar olsun inşallah opuyorumnanaktan

sinem annecil aferin sana sev tabi o şimdiden anlar ben bunu biliyorum ve inanıyorum. hande teyzesinden de selam sööle e mi :))))))))))))))) dr kontrolün var biliyorum inşallah herşey çok güzel olacak :))))))

sena annecik seni de azimli takibinden dolayı kutluyorum. inşallah doruk gelmeden mobilyaları gelecek azmin sayesinde. oooh bee :)

Nur annecik masallah bebisine de sana da :nazar:
herseyinizin normal olmasina cok sevindim hadi bakalim bi 15 gun daha beklicez yani bebisin cinsiyetini ogrenmek icin ama siz zaten en onemli seyi ogrenmissiniz bosverin cinsiyetini saglikli bir turist omer geliooo en akrobatik hareketlerle kaciliiin:eek:
:roflol:

ıyi akşamlar kızlar. Benim kırmızılar bu akşam teşrif etti. kötükedihüso Doktoruma da gittim bugün. Denemelere aynen devam. Şimdiki tarihimiz 24 Kasım Öğretmenler günü. Benim kırmızılar bayram günlerini tercih ediyor sanırım sırnaşık şey
Sena'cım gazan mübarek olsun hihoyyyt arkandayız. Yardım lazım olursa haber ver.
Nur'cum, inşallah bebişin kızdır zemuszemus ve tabi sağlıklı olmasına çooook sevindim...
Tuba'cım gribin nasıl? Umarım daha iyicesindir. Benim de bu akşam birden boğazım kaşınmaya başladı :asigim:
Aslı'cım oralarda havalar nasıl? ınşallah sen de hamilesindir, test yap biziz merakta bırakma..
Hande'cim ben sıramı savdım, senden güzel haberler bekliyorum...
Ve Sinem.... Sayende biraraya geldik, iyi ki bu topiği açmışsın, son günlerde çok aktif olamasamda ben hep buradayım. Derslerine güzel çalış, mutlaka kazanacaksın. Hamileliğin de tadını çıkar arkadaşım :CüvCüv:

günaydın canlarım hayırlı ve güzel cumalar olsun inşallah opuyorumnanaktan

sinem annecil aferin sana sev tabi o şimdiden anlar ben bunu biliyorum ve inanıyorum. hande teyzesinden de selam sööle e mi :))))))))))))))) dr kontrolün var biliyorum inşallah herşey çok güzel olacak :))))))

sena annecik seni de azimli takibinden dolayı kutluyorum. inşallah doruk gelmeden mobilyaları gelecek azmin sayesinde. oooh bee :)

hepsinize teşekkür ederim kızlar. allah hamile anneciklerimize sağlıklı bebişler nasip etsin, bekleyen anne adaylarına da en kısa zamanda müjdeli haberler nasip etsin. adet olanlar lütfen üzülmeyin, bu öyle birşey ki cidden vakti zamanı gelmeden olmuyor da zamanı gelince naapsan kaçamıyorsun. işte ben örnek 6 ay denedim son 3 ay demiştim artık kendime olmazsa doktor yolu gözüktü bize diye düşünürken o ay hamile kaldım. sena kaç sene korunmuş ya hamile kalırsam diye, sonra da yolu tüple kesişmiş, sinem o da yıllarca korunmuş ama cidden o ya olursa diye korunuyodu, hatta yağmurluksuz fikfiklere başladığında bile korkuyordu hahahahhahaaa ama korkunun ecele faydası yok oluverdi işte.. hem de en yoğun zamanında, kafayı bebeğe yoramayacağı zamansızlıkta.. ummadığın zamanda oluyor bu bebişler hayret bişeyler cidden.. benim test yapışım da öyle tuhaftı ki; arkadaşlarımız yemeğe gelmişti patlayana kadar yedik offff dedim bizim oğlan tekmeliyo. arkadaşın eşi beni hamile sandı, aaa cidden mi sahi mi bak bişey varsa söyleyin felan dedi. yaaa yok dedim şaka yaptım dedim ama şeytanım dürtükledi beni o gece.. adete 3 gün vardı nasılsa çıkmaz diye düşünüyordum. birde beyler tarih sohbetine daldılar sıkıldım gidip bi test yapim yaaa oyalanırım diye tuvalete gittim. inanın o kırmızı çizgi hiç pembeleşmeden çıkıverdi hemencecik. şoka girdim balkona çıktım hava falan aldım. hiç inanamadım ama hiçççç.. eşime söylemek için misafirlerin gitmesini bekledim, onlar gidince de pat diye ben hamileyim dedim yüzünün girdiği ilk anı elimde fotoğraf makinesi çekiverdim. hala o poza bakar bakar güleriz öyle komik ki..
aldığım ovulasyon testlerini de idareli kullanıyordum öteki aya kalmazsa yetiremezsem diye.. anlayacağınız ben çoktan öteki aya kanalize olmuştum bile ama bebişim süpriz yaptı..
ummadık zaman kızlar. sihirli cümle bu..
buyrunnnnnnnnn

nurum, hocaannem ne kadar güzel yazmışsın, okurken gözlerim doldu yine. evet hepimizin hikayeleri farklı. ama o hikayelerin hepsi mutlu sonla yavrularımızla noktalansın, yeni hikayelere yelken açılsın. hepimiz tekrar buluşalım bir başka sayfada çocuğum oldu ama... diye başlayalım cümlelerimize. uykusuzum, ağlıyor, emmiyor, gazı vaaar imdaaaaat ama hepsine herşeye değer diyelim. dilerim şu mubarek cuma gününde tüm hamilelere ve hamile kalmak isteyen herkese hayırlı hamilelikler, hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim, bizleri de içlerinden ayırmasın...

merhaba arkadaşlar
SAğolun beni unutmamışsınıııızzz
Çok şükür şu anda iyiyim
Gribim geçti sayılmaz ama en azından şu anda daha iyiyim
sizlerde maşallah iyisiniz :)))

NUR anneciğin dediklerin çok güzel aynen katılıyorum bende ilk gebeliğimde o ay hiç düşünmemiştim..
geli vermişti
Rabbim cümlemize
sağlıklı
hayırlı
evlatlar nasip etsin
Amin
:) Sağlıcakla ve Selametle kalınız

Merhaba hanımlarrrr....
Sonuç bildiriyorummmmmmm

3368

Doktorum ilk defaa -ooo değerler çok iyi tebrik ederimmm ! diyebildi. Ama ben kesin olarak onda devam etmeme kararı çoktan aldığım için kendisini doğru dürüst dinlemedim bilee, ama olsunn ultrasonumda çekildii, ben ilk acemilik biraz fazla sıkışmışımm beklerken mazallah batırıveriyordum ortalığı ama küçücükk minicikk kesecik göründü. Hoş ultrasona göre 4 haftadan küçükmüşş anlamadım ben bi şey bu işten, kan değerleri 5 haftalık diyor ama ultrason 3. Neyse işte Hocahanımın dediği gibi ben bu ay da olmamıştır derken en sıkışık zamanımda damladı geldi miniklikkk. Allahhh tüm dileyenlerede bu mutluluğu en kısa zamanda yaşatır inşallahhh :Saruboceq:

Biz bugün çok yoruldukkk şimdi biraz uyuyacağızzz, hepinizi kucaklıyorummm

Merhaba hanımlarrrr....
Sonuç bildiriyorummmmmmm

3368

Doktorum ilk defaa -ooo değerler çok iyi tebrik ederimmm ! diyebildi. Ama ben kesin olarak onda devam etmeme kararı çoktan aldığım için kendisini doğru dürüst dinlemedim bilee, ama olsunn ultrasonumda çekildii, ben ilk acemilik biraz fazla sıkışmışımm beklerken mazallah batırıveriyordum ortalığı ama küçücükk minicikk kesecik göründü. Hoş ultrasona göre 4 haftadan küçükmüşş anlamadım ben bi şey bu işten, kan değerleri 5 haftalık diyor ama ultrason 3. Neyse işte Hocahanımın dediği gibi ben bu ay da olmamıştır derken en sıkışık zamanımda damladı geldi miniklikkk. Allahhh tüm dileyenlerede bu mutluluğu en kısa zamanda yaşatır inşallahhh :Saruboceq:

Biz bugün çok yoruldukkk şimdi biraz uyuyacağızzz, hepinizi kucaklıyorummm

ay yaaaa uğraşma şu testlerle dedik sana dinletemedikkkkkkkkkk ama değerlerin süpperrrrrrrrr canım yaaaaaaaaaaaa süpperrrr!! ben zaten biliodum sen bakma o meymeletsiz doktorun sölediğine değerler süper ultrasonda ne görcek ki daha benim doktorum 6. haftada açıp baktıydı ne var ne yok diye. daha önce kurcalamaya gerek yok dedi koskoca prof. erkenden kurcalıolar bişi var gibi töbe töbeeeeeeeeee accık bekleyin yavvv dış gebelik zaten ilerleyen haftalarda belli oluo allah korusun. zorla stresli bi sürece sokuolar insanı ve bir hamilenin en son ihtiyaç duyduğu şey; stres! :eek:lmaz:deniştir o doktoru sen deniştir! sevmedik biz onu..:dilcikar:

X