ocuk istiyorum ama...

ah be dadlım korkular o rüyalar hepiciği normal hepiciği. seni artık bol hareketli ve zengin bir bilinçaltı bekliyor, hatta gördüğün rüyaları frida gibi resmedebilirsin bile ya da edebiyatın kuvvetliyse yazabilirsin zira sürrealist şeler görmemen içten bile değil..

çay kahve işine gelince benim doktorum doğal beslen dedi kestirip attı. bu doğal beslenmenin ne olduğunu zaten çok iyi bilirsin canım, içinde kafein tein veya bilumum katkı maddesi olan hiç bişeyi ekmeği bile yemiyorsun canım üzgünüm. ufak kaçamaklar yapabilirsin, kendini de şımart mutlaka ama dikkat et çok. ben çay kahve ve türevlerini sen de söylemişsin bir memur ve eski bir tiryaki olarak vazgeçilmez bulurdum ki hamile kalır kalmaz süt ve ıhlamura dikey geçiş yaptırdım. hahahahahaa

sonra o malum tehlike ve koyun lemmmmm bana da bi çay diyerek çay egomu tavana kadar şişirdim bi süre.. taaaaa ki çayın içinde de kafein olduğunu öğrenene kadar. teini göze aldıydım ama bebeğin kafein karşısında ne kadar çaresiz olduğunu öğrenince iç bakam buyur içebiliosan anacım. aynı kafein kolada da gani gani var. günde bir bardak açık çay senanın dediği gibi limonlu ve şekersiz olsun. sigaraya hiççççççç girmiyorum bilemeeee..

benim bulantılar 8. haftada başladı hala da akşamları yokluyor namıssıs. bitsin diye yolunu gözlüyorum neyseki. beyaz leblebi şiddetle tavsiyemdir ki şuan da kemiriyorum ağzımda hem kalorisiz hem de iyi geliyor.. zencefil, kuru üzüm, sol bileğe bastırmak, sakız, geçici olarak bulantıları bastırabileceğin şeyler. o bahsedilen tuzlu kraker yiyin sözünü hiç ciddiye alma katkı maddesi yok demiştik hatırlarsan; yani abur cubur yassah hemşerim.. :eek:lmaz:

şincilik bu kaaaa diorum ve seni yassahlarla daha fazla boğmak istemiyorum. herşeye rağmen içinde sana ve eşine ait bi damlacık hızla büyüyo ve 2 haftaya kadar içinde olanlara kesinlikle inanamayacaksın! bu arada yıllar önce okuyup etkisinden uzun süre kurtulamadığım bir kitabı işte asıl şimdi okumanın sırasıdır diyip elime aldım; doğmamış çocuğa mektup. pek çoğunuz okumuşsunuzdur eminim. hamilelere yeniden okumanızı öneriyorum. birde sinemcim anne karnında yaşama yolculuk die bir belgesel var onu da pek çoğu bilir izlemediysen şiddetle tavsiye ederim. bu gecelik benden bu kadar anacım.tekrar teprik edooorummmmm. bol dadlı huzurlu rüyalar..hihoyyyt

Uvaaaaaaa ya ben netçem çaysız kahvesiz yaaaa, amamn banane kardeşim ben oynamıyorum :jeyyar: daha dakika bir havlu atma iki...

İyi peki nedelim yemeyiz içmeyiz, şimdi son olarak çok açııkk çayımı içmiş bulunuyorum, yarından itibaren evden ıhlamurumu getireyim bari, koyarım termosa ohhh sıcak sıcak, yaa ben normalde pek aramam ama bal bana bi çekici görünüyor, şeker yerine içeceklere bal koysam olur mu azcık, hoş zaten şekeri keseli 3 hafta oluyorda neyse işte aklıma geldikçe ben böyle madde madde soracağım size, artıkın azcık nazım çekilir diye umuyorummm...

Ya bu arada evet yaa benim rüyalar uçmuş durumda, dün gecekileri yazsam roman olur, en iyisi ben buırada yeni bir topik açayım, hamiş rüyaları paylaşım başlığı diye. Amanın çok ağladım rüyamda yaa, gündüz niyetine olsun, ilk muayenemi oluyorum ve doktor hanım azıcık kanmaya sebep oluyor ve ben başlıyorum hüngürdemeye... aman neyse işte, bende çok laf varda vakit yok birazdan müdürümle mahkemeye bilirkişi incelemesine gideceğiz, çok sinir bi iş anlatamam, gelince görüşürüz artk öptüm sizi...

Sscuba canım hamilemisinnn....
Çok güzell yaa çok sevindim senin adına...
Gözünüzaydınn:)))))
hadi hayırlısı olsun inş...
Allah bizlere de nasip etsinnn inş...

merhabaaaa uzak kaldım ama hepicinizin yazdıklarını okududm NUR kıs acaipsin seninle bir ömür geçer yane :KK70:
eheuheuehe
Sinem valla helal olsun ama sana tavsiyem durumundan iş yerindekilere bahset ve çok fazla strese gelme onlarda eminim seni anlayışla karşılayacaklardır... Ne bilim çok fazla araclara binme ..
çooook yeni çönküüüüüüü :ecrin_bebek:

herkese bişiler yazmak istedim ama kafam bulanik bugun gece pek uyuyamadım...
Fatmaaaaaaaa kızım 2 cizgi net cıkmış sen hemen br kan testi falan yaptırıver boşver şimdi kanama falan beklemeyi yahuuuuu , hayırlı olsun demek istiyoruz bizi mahrum etme bööle şeylerden kaydirigubbakcemile2

Sinem bu akşama çıkar mı senin kan sonucun aceeppp ????

Nur cum bilimsel cevaplarıma desteğinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim efeemmmm , bu kıza çay kahve sigara içirtmememiz lazım ...tam gaz devaaammm

Ben yarın anamın evinden kocamın evine dönüş yapmak istiorummm bu sayede sizleri daha sık ziyaret edebiliceemmm , PC mi bilem ösledim yahuu :sinifsinif:

Fatmaaaaaaaa kızım 2 cizgi net cıkmış sen hemen br kan testi falan yaptırıver boşver şimdi kanama falan beklemeyi yahuuuuu , hayırlı olsun demek istiyoruz bizi mahrum etme bööle şeylerden kaydirigubbakcemile2

Nur cum bilimsel cevaplarıma desteğinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim efeemmmm , bu kıza çay kahve sigara içirtmememiz lazım ...tam gaz devaaammm

Ben yarın anamın evinden kocamın evine dönüş yapmak istiorummm bu sayede sizleri daha sık ziyaret edebiliceemmm , PC mi bilem ösledim yahuu :sinifsinif:

evet insanıne vi gibi yok demi çok değişik bir duygu bu ....:kedi: Allah kavuştursun evineee :)

Sscuba canım hamilemisinnn....
Çok güzell yaa çok sevindim senin adına...
Gözünüzaydınn:)))))
hadi hayırlısı olsun inş...
Allah bizlere de nasip etsinnn inş...

Sen nerlerdesin bakalımm hımmm, yaa neler oldu burada. Sağolasın arkadaşım, en kısa zamanda Allah sizleride güldürür :Saruboceq:

merhabaaaa uzak kaldım ama hepicinizin yazdıklarını okududm NUR kıs acaipsin seninle bir ömür geçer yane :KK70:
eheuheuehe
Sinem valla helal olsun ama sana tavsiyem durumundan iş yerindekilere bahset ve çok fazla strese gelme onlarda eminim seni anlayışla karşılayacaklardır... Ne bilim çok fazla araclara binme ..
çooook yeni çönküüüüüüü :ecrin_bebek:

Ya doğru söylüyorsun da ne bilim hani ben bi türlü inananma modundayım ya söylemeyeyim diyorum, Hoş bugün x ray kapısından geçmeyerek müdürüm anlamış bulundu, artıkın bütün daire biliyor sayılır:KK66:

Sena annecik benim de içim içimi yiyor ama doktorun sekreteri cuma gelseniz daha iyi olur dedi, hoş içimde bir ses boşver sen bugün git diyor valla bilemiyorum her an uçabilirim yanii :uhm:

evet insanıne vi gibi yok demi çok değişik bir duygu bu ....:kedi: Allah kavuştursun evineee :)

yani anacım babacım saolsunlar iyi bakıyorlar bana ama insan bir garip hissediyo göçebe gibisin elin ayağın nerde, eşyaların çantada , kirlin temizin yok yok evime gideyim ben hakikaten sositososito

Sena annecik benim de içim içimi yiyor ama doktorun sekreteri cuma gelseniz daha iyi olur dedi, hoş içimde bir ses boşver sen bugün git diyor valla bilemiyorum her an uçabilirim yanii :uhm:

ya işte kafam bulanık diyom ya sinemm
ben bugunu cuma gibi düşündüm de ondan şey ettiydimm
sen cuma doktora git kuzum, kan testini orda mı yaptırıca ?
yok orda deil ise bu akşam kan ver gene , sonucla birlikte git derm...
o ultrasondan bakacak ama bir şey göre bilir mi pek emin degilim bu kadar erkenden ?????

ya işte kafam bulanık diyom ya sinemm
ben bugunu cuma gibi düşündüm de ondan şey ettiydimm
sen cuma doktora git kuzum, kan testini orda mı yaptırıca ?
yok orda deil ise bu akşam kan ver gene , sonucla birlikte git derm...
o ultrasondan bakacak ama bir şey göre bilir mi pek emin degilim bu kadar erkenden ?????

Ah be annecik ben dedimya duramıyorum diye gittim verdim kanı. Ama doğrusu iyi de oldu çünkü yarın toplantım var ve çok yoğun olurum. Neyse akşam sonucuyla birlikte gideceğim doktora bakalım ne alemde değerler... :nazar:

ehueheheee bana göre hava hoşşş
1 gün erkenden öörenicez demektir :jeyyar:

Bence de çok erken kese görünebilirmi diye şüpheleniyom :KK70: 3 mm cik bişedir bence en önmelisi kan tahlili sonuçların değerlerin artışı güzel bir gebelik geçirdiğinede işaret eder hem :) bir kaç gün sonra 1000lerin üzerinde çıkar belkide ikizdir hihihihihi :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

:emir_bebek: anaaaa hade bakalım git valla ben ertesi gün gitmiştim içtiğim suyun haddi hesabı yoktu :) görünmesi için kesenin ama çooook heyecanlı oluyoo yaaaa oturuyosun kaynında başka bir canlı yaşıyo vaayyy beee.. :ecrin_bebek:

Bence de çok erken kese görünebilirmi diye şüpheleniyom :KK70: 3 mm cik bişedir bence en önmelisi kan tahlili sonuçların değerlerin artışı güzel bir gebelik geçirdiğinede işaret eder hem :) bir kaç gün sonra 1000lerin üzerinde çıkar belkide ikizdir hihihihihi :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

şaa yapıorum de de kızın yüreğine inmesin ayoll kaydirigubbakcemile3
bir taneden deli gibi korkuyor şaşakın ördek :teytey:

şaa yapıorum de de kızın yüreğine inmesin ayoll kaydirigubbakcemile3
bir taneden deli gibi korkuyor şaşakın ördek :teytey:[/QUOTE

EHUEHUEHHE :) haklısın valla nerden çıktı ama bide şöle düşünelim zaten çocuk yapmaya zor karar verdi 2. yi yapanaaa kadaaaaar tek taşla iki kuş misali diiyom haaneeee kaydirigubbakcemile5 sırnaşık şey :nazar: :dance:

:emir_bebek: anaaaa hade bakalım git valla ben ertesi gün gitmiştim içtiğim suyun haddi hesabı yoktu :) görünmesi için kesenin ama çooook heyecanlı oluyoo yaaaa oturuyosun kaynında başka bir canlı yaşıyo vaayyy beee.. :ecrin_bebek:

Yaaa şekercim senin dediğini kulağın duyuyor mu, aman diyim, iyi düşünelim iyi olsun.

Bi de aslında ben kese falan görme amaçlı bir muayene olacak mı bilmiyorum, benim derdim biliyorsunuz değerler yükseldi mi ne oldu vs. hem bu doktora gidip gitmeyeceğimden emin değilim bi de şimdi doktor arama derdindeyim, bugün bi netleşsin herşey bakalım, aslında ben diyorum ki şu sınava kadar bekliyeyim zaten sevk alsamda doktora gidememki dersi asıp, yaaa görüyorsunuz işte ben böyle az biraz takıntılı derece kararsızımdır, siz bana artık bazı durumlarda aldırmayacaksınız ben öyle vır vır vır konuşurup siz hııı gene gelmiş buna der geçersiniz -tatlicadiarzu-

ay yettim galiiiiiiiiiiiiiii!!!:eek:
sonuçlar ne zaman çıkıo yavvvv biri bişi desinnnnnnnnnnn???
:bbo:laelaelaelaelae

topiğm başlını okumuşum sadece baya gelişmeler olmuş bu arada hamile arkadşlar allah sağlıklı sıhhatli kucanıza almayı nasip etsin bebişlerinizi.darısı bizim başımıza bakalım uraşlarımıza ne zaman cevap alıcaz....

ay yettim galiiiiiiiiiiiiiii!!!:eek:
sonuçlar ne zaman çıkıo yavvvv biri bişi desinnnnnnnnnnn???
:bbo:laelaelaelaelae

Hocahanım dur hele sakin oll, sonuçları almaya ve doktorla görüşmeye birazdan çıkacağım, sana hepinize en kısa zamanda haber ederim, off ya çok helecanlandım ben şimdi, umarım normalnormal artmıştır değerler, yoksa bazıları bi de demesin mi ikiz falannn

ups!! yavas olun kısııım yetisemiom hiziniza beaa. -tatlicadiarzu-
sinem hadi anacim rahatlat artikin bizi de kendini de beklioss surda naapti bu kararsiz hatun deyuu. insallah yuksek degerlerini yani yannis annama yuksek derken ikiz demiom:roflol::roflol:

biz henuz yagmurluksuz fikfik calismalarina baslamadik canlarim emme velakin baslayinca hepiciinizi tam kadro yanimda istiyom haberiniz ola. yoklama aliciiim
:kahve:

X