ocuk istiyorum ama...

Ay ben çok fena ortalığı ayağa kaldırdım galiba, umarım tebrikleriniz boşa çıkmazzz. gecikme gününe gelince benimki biraz karışık. Şöyleki, benim adet periyodum bildim bileli hep 26 gündü, ama son 3-4 aydır nedendir bilinmez bu periyodun süresi 22 güne düştü. Şimdi bu doğrultuda önümde iki günlü bir seçenek oluşuyor haliyle: eğer, bu ayda 22 günde bir adet olmak gerekiyorduysa adet günümün 14 ekim olması gerekiyordu ki bu da 7 gün geciktim demektir. Amma eğer eski ve normal düzenime döndüysem yani 26 günde bire o zaman 18 ekimde adet olmalıydım ki 2 gün geçmiş oluyor. Hadi bakalım güzel bir problem çöz çöze bilirsen. Ya bu arada daha cidden net bi şey yok ortada...:sm_confused:

ayy gerçekten tam problemlik soru :uhm: hangisine gore hesap yapacaksin ki?
benimde oyle simdi,gecikme var ama ne kadar hesaplayamiyorum,test yaptim çikmadi.hesaplamalarim dogruysa 5 gunluk gecikme var.umarim bi rahatsizligim yoktur :nazar:

Sena'cim buraya dertleşmek, paylaşmak için giriyoruz, tekrar tekrar yazmak anlatmak bana koymaz. Buradan aldığım pozitif enerjinin bence çok faydası var. 3 yıl uzun ve zordu ama ben bu sikntilarin sonunda birşeylere ulaştım, artık sıra bebekte. Bu bile beni mutlu ediyor, bana Umut veriyor. 16 yasından itibaren regl olmak için dogum kontrol hapı kullanan ben 34 yasında kendiliğinden yumurtluyor ve regl oluyorum. Bu bile benim için büyük basarı. Az kaldı inşallah artık bebeğim de bana gelecektir

pozitif insanları seviyorum zemuszemus
amin pelin cim, tez zamanda inşallah :Saruboceq:
öldürmeyen acı güçlendirir sözünü boşuna dememişler...a.s.

Sineemmm
sonuçların yarına kaldı gliba ...? sabahtan açıkla haberleri merakta bırakma bizi....

çok pardon hanımlar çok geç kaldım ama anca gelebildik eve.

Veeeee kan sonucumu alabildim, henüz doktor görmedi ama ben değer olarak biliyorum

Sonuçççççççççç.......

45,9

Kızlar var bi şeyler yawww :nazar:

yaaa ama hiçbiriniz yoksunuzzzz valla ilk işim wc den sonra pc yi açmak oldu ama yoksunuzzzz. Doktor görmedi değerleri, ama sonuçlara göre negatif olsaydı değer 0 ile 5 arasında olmalıydı. 5 ile 50 arasına 1-2 haftalık yazıyorrrr. Profesörüm nerlerdesin kaçırmışım seni yaaaa, maşallahımı istiyorum haberin olsun unutmuş değilim :KK66:

ayyy geldim geldiimmm
olan şu ki hamilesinn :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tebrükleeerrrr , 0-50 arası yeni başlayan bir hamilelik değeri bu...
normalde 2-3 gün sonra kan tstini tekrarlaman lazım, değer minimum 2 katına çıkmış olmalı ksağlıklı ve olması gereken bir şekilde haileik devam ediyor densin... belki de doktorun buna gerek görmez der ki şu tarihte gel...ama beklerken sen o testi tekrarlayabilirsin....

Sinem cim, hayırlı olsun ve tebrik ediyorum seni de eşini de.. umarım AMA larının seni kısa bir sürede getirdiği bu nokta hem hayılrı hem sağlıklı hem mutlu sonuçlara ulaştırı seni..Güzel günler ve güzel devamlar gelecektir arkasından göreceksin..Şimdilik ilk kontrollerin ve doktorunun yönlendirmeleri çok önemli....Çok mutlu oldum senin için ama söylemeden geçemiyceeeemmmmmm

AYYYY TIFFF NERDESIN YAHU , KIZ DEVRIM YAPT 1 AY ICINDE BAK DA GUL :)))))))))))

ayyy geldim geldiimmm
normalde 2-3 gün sonra kan tstini tekrarlaman lazım, değer minimum 2 katına çıkmış olmalı ksağlıklı ve olması gereken bir şekilde haileik devam ediyor densin... belki de doktorun buna gerek görmez der ki şu tarihte gel...ama beklerken sen o testi tekrarlayabilirsin....

Sinem cim, hayırlı olsun ve tebrik ediyorum seni de eşini de.. umarım AMA larının seni kısa bir sürede getirdiği bu nokta hem hayılrı hem sağlıklı hem mutlu sonuçlara ulaştırı seni..Güzel günler ve güzel devamlar gelecektir arkasından göreceksin..Şimdilik ilk kontrollerin ve doktorunun yönlendirmeleri çok önemli....Çok mutlu oldum senin için ama söylemeden geçemiyceeeemmmmmm

Yaaaa burada olman beni nasıl mutlu etti anlatamam. Ama daha dakka bir beni hemen yeni bir heyecan kaplamış durumda. Başka sitelerdende bakıyorum biraz butür az değerlerden sonra hemen düşüşde olabiliyormuşşş. Ama dayanamadık akşam yine bir idrar testi yaptık, silik milik var işte bi şeylerrr...

Sena annecikkk ben deli gibi korkuyorummmmmm

<bu arada çok çok teşekkürler, güzel temmenilerin için, bu çok tuhaf bir duyguymuş ya, gerçekte ne hissettiğimi anlayamıyorum tek bildiğim bu şey korku ve heyecanla karmanlaşmış bi şey. Bi yandan da daha çok erken du bakalım diyip duruyorummm

ay yahu daha yeni başladın değer ölçmeye şimdi nie stres yapıosun ki sen bakiiim ???
aslında şöyle hesaplıycan sen çok acele gidip baktın normalde en az 3-4 gün sonra yani adetin 1 hafta gecikmişken bakıcaktın biz seni dürtmesek o zamanda değerin 150- 180 gibi bişey çıkacaktı ve sen değerim düşük demiycektin akıllım !!!

panikle stres yapma şimcik, sen git, ayaklarını uzat dinlen...doktorun muayene etmeden böyle kuruntlara hiç gerek yok.. 3-4 gün sonra testi tekrarladığnda demek istedğimi göreceksin :)))

korkmanı anlıyorum , birden aniden geldi bu süpriz sana ama şöyle düşün.. bir sebebi ve zamanı var belki.. belki ablanın acılarının üstüne bu aile için ne mutlu bir süpriz.. belki erken olması seni ama mı acaba mı psikozundan daha çabuk kurtaracak bir şeuy... belki de sen bilmiyorsun ama zamanı bu zamandı bebişin gelmek istediği zamana sen nie karışıosun bakiimm....ilk heyecanlar geçince benimseyeceksin durumunu ....tabii bu değer düşebilir de, sağlıklı ilerlemeyebilir de.. ama onları dile getirip negatiflikleri çağırmanı yasaklıyorum, kendi dilinle elinle yapma en azından.

ayy gerçekten tam problemlik soru :uhm: hangisine gore hesap yapacaksin ki?
benimde oyle simdi,gecikme var ama ne kadar hesaplayamiyorum,test yaptim çikmadi.hesaplamalarim dogruysa 5 gunluk gecikme var.umarim bi rahatsizligim yoktur :nazar:

Valla benimde pazar günü yaptığım idrar testinde hiç bişey çıkmadı ama bugünkünde silikde olsa göründü. Hoş ben epey araştırdım daha net bi şey söyleme için çok erken bakalım iki gün sonra bir daha bir kan tahlili yaptırmam lazım gibi görünüyor heralde sonrası Allah kerimmm. Dilerim seninde dileklerin sana kocaman gülümser :Saruboceq:

ay yahu daha yeni başladın değer ölçmeye şimdi nie stres yapıosun ki sen bakiiim ???
aslında şöyle hesaplıycan sen çok acele gidip baktın normalde en az 3-4 gün sonra yani adetin 1 hafta gecikmişken bakıcaktın biz seni dürtmesek o zamanda değerin 150- 180 gibi bişey çıkacaktı ve sen değerim düşük demiycektin akıllım !!!

panikle stres yapma şimcik, sen git, ayaklarını uzat dinlen...doktorun muayene etmeden böyle kuruntlara hiç gerek yok.. 3-4 gün sonra testi tekrarladığnda demek istedğimi göreceksin :)))

korkmanı anlıyorum , birden aniden geldi bu süpriz sana ama şöyle düşün.. bir sebebi ve zamanı var belki.. belki ablanın acılarının üstüne bu aile için ne mutlu bir süpriz.. belki erken olması seni ama mı acaba mı psikozundan daha çabuk kurtaracak bir şeuy... belki de sen bilmiyorsun ama zamanı bu zamandı bebişin gelmek istediği zamana sen nie karışıosun bakiimm....ilk heyecanlar geçince benimseyeceksin durumunu ....tabii bu değer düşebilir de, sağlıklı ilerlemeyebilir de.. ama onları dile getirip negatiflikleri çağırmanı yasaklıyorum, kendi dilinle elinle yapma en azından.

doğru söylüyorsun ben herzamanki negatifliğimle atladım ortaya. Yok yok bu sefer buna izin yok herşey hepimiz için çok çok iyi olacak, biz bir hafta sonra çok daha net bilgilerle haber vereceğiz teyzelerine. Tavsiyene uyuyor ve yatmak üzere ayrılıyorum. Yarın görüşmek üzere annecikkk, iyiki varsın, sağolasın arkadaşım , nurcuğumda yokki onu şöyle bi kahkahalara boğsaydım...

TIFF gelince şok geçiricek :))))))))))))))))

çok pardon hanımlar çok geç kaldım ama anca gelebildik eve.

Veeeee kan sonucumu alabildim, henüz doktor görmedi ama ben değer olarak biliyorum

Sonuçççççççççç.......

45,9

Kızlar var bi şeyler yawww :nazar:

ayyy geldim geldiimmm

ay yaaaaaaaaaaaaaaaa ay yaaaaaaaaaaaaaaaa içim şooolllduuuuuuu yaaaaaaaaaaaa!!! ahahahhaaaa allahım yaaaaaaaaaa gebelik kardeşliği elde etcez yakındaaaa hangi topiğe gitsem biri hamile çıkıo ay ben çok gezim o zaman. hahahahhaaa nası da kendime malettim dimi senacım, sankim bunda senin hiç payın yokmuş gibi. delikafadulden

ay yaaaaaaaaaa annecik yaaaaaaaaaa nasıl sevindim bilemen, mutluluk çoğaldıkça büyüyor katlanarak ahahhahahaaa süper bişi yaaaaaaaaaa!!! :hooray:

kız sinem varya öle mi böle mi derken vallah billah ikinci denemede vurdun tam 12 den heeeee tü tü tüüüü maaşallahhhh diom daa başka da biş demiyom. :nazar: herşey bi tarafa dünyaya anne gibi bi anne daha gelio bebişiyle beraber, buna da çok seviniyorum. canım yaaa uzan yat şincik paso, sigaraya el sürmüyosun vallah ya ben gelir boğarım ya da elın amca hortlar o yapar bişiler! :mymeka:

yeni başlayan gebelik öhömmmm :1rolleyes: adetlerin düzensizliğini de göz önünde bulundurunca geç döllenme olmuş, 2 günde bir katlanarak büyücek bu değer fakat benim tavsiyem hiç gidip ölçüm yaptırma. kafanı karıştırma hiç tabi doktorun bunu önerirse bilemem. 15 gün nadasa bırak kendini.. 15 gün sonra hem mini minicik kesesi, hem de nokta kadarcık kalbi atmaya başlıcak bebişimizin inşallah..

ay sena yaaa şaka bi yana sen doğurmaya gitcen bu paylaşım yarım kalcek die de üzülmeye başladım şincik yaaaa.. doğursan da gelirsin dimi doruk'un annesi?? ay yaaaaaaaa bi hoş oldum cidden yaaa yürekten tebrik ediyorum arkadaşım!
:1hug:a.s.:enbuyukkk::hooray::teytey::sm_cool:

gelirim Nur cum merak etme sırf bu şaŞKIN ördeğin geçtiği aşamaları görmek için bile gelirim kaydirigubbakcemile3 darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına.. onların da en beklenmedik en süpriz anlarında gelsin inşallah böyle mucizeleri....bakaım Sinem in doktoru ne diyecek ???

gelirim Nur cum merak etme sırf bu şaŞKIN ördeğin geçtiği aşamaları görmek için bile gelirim kaydirigubbakcemile3 darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına.. onların da en beklenmedik en süpriz anlarında gelsin inşallah böyle mucizeleri....bakaım Sinem in doktoru ne diyecek ???

evet canım yaaaa kızzz sineeeemmmmmmmmmm enemmmm yakaladım bak seniiiiiiiiiii de bağa bakemmmmmmmmmm naptın kızzzz bugün yeni güne anne olarak uyandın. nası hissediosunnnnnnnnnnnnnnnn???:1hug:

evet canım yaaaa kızzz sineeeemmmmmmmmmm enemmmm yakaladım bak seniiiiiiiiiii de bağa bakemmmmmmmmmm naptın kızzzz bugün yeni güne anne olarak uyandın. nası hissediosunnnnnnnnnnnnnnnn???:1hug:

kızızımmmmm sen de 12. haftanda imişsin , rskli 1. basamağı geçiyorsun ohhh ne güzel :)))))))

kızızımmmmm sen de 12. haftanda imişsin , rskli 1. basamağı geçiyorsun ohhh ne güzel :)))))))

evet canım yaaa riskli basamağı geçiyormuşum felan alıştım birazcık daha hamileliğe de bugün cidden canımı sıkan bişi oldu sabah bi tartıya çıkmışım; enemmmmmmmmmmm dedim yaaaaaaaa enemmmmmmmmmmmmmmmmmm tam 4 kg. almışım ben yaaaaaaaaaaaa!! çok sinirlerim bozuldu valla ilk trimestrda gr almamam gerekiodu yaaa herbişeyi biliyorum ama bu anne kahvaltıları vee mide bulantılarını bastırmak için geçiştirdiğim yemekler beni bozdu sanırsam. yarından tezi yok daha dikkatli olmam gerek. hoş işlenmiş hiçbişi de yemiyorum, beyaz şeker hele hiç almıyorum ama bu ne kilosudur yaaaaaaaaaaaaa anam vücut müsait vücuuuutttttttttt!!! pöffffffff!!:eek:lmaz:

beyaz ekmek pilav pataes makarna ve tatlı yiyosan bittin :))
bunları kesiceksin malese canımcım, şekeri de yükseltiyor bunlar biliosun..
bilmiş bilmiş konuştum gene de, ben yaşadım malesef işte 2,5 aydır yiyemiorum bunları ...

beyaz ekmek pilav pataes makarna ve tatlı yiyosan bittin :))
bunları kesiceksin malese canımcım, şekeri de yükseltiyor bunlar biliosun..
bilmiş bilmiş konuştum gene de, ben yaşadım malesef işte 2,5 aydır yiyemiorum bunları ...

ay canım yaaa patates ve makarna sanırım müsebbib. onnarı kesim bide hareketsizlikten oldu ben biliom, hamile kaldığım günden beri her akşam yürüyüşe çıkıoduk eşimle ne güzel, sonra düşük tehlikesi ve doktorun yürüyüş yasağı eve kapattı beni. 12. haftayı da atlatim sonra ver elini ayazda sokak turları..:bbo: doktorum esnek bir bayan ama bu ne kilo dicek diye de çekiniyorum açıkcası. sen tüm enercini doğum sonrasına sakla şekercim benim. az kaldı tatlı anniş azzzzzz.. gelio oooluşumuz..opuyorumnanaktan

X