ocuk istiyorum ama...

Sineeeeem aldın mı test sonucunu???? merakta bırakma bizi, neredesin???

Evet sonuçlar elimde vee açıklıyorumki 136,5. Yanii yükselmiş, 20 ekimde 45,9 ken bugün 136. Hoş doktor hanım beni bi türlü tebrik etmedi, hatta ben yani hamile miyim diye sormak zorunda kaldım, aldığım yanıt, evet hamileymişim ama çoookkk erkenmiş, haftaya perş ya da cuma testi yineleyelim dedi, yani şimdi size sorarım ben sevinmeyelim daha erken derken yanılıyormuymuşum, ya da sorumu şöyle değiştiryimkardeşim bunun bir neti yok mudur, ben ne zaman havai fişekleri salacağımm :uhm:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyy oyyyyyyyy
ne diseemm bilemedim şimcikk
anneciikkkk :))

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyy oyyyyyyyy
ne diseemm bilemedim şimcikk
anneciikkkk :))

sena annecik doktorun demediğini de bana, hamilesin tebrikler deeee, ya neyi bekliyoruz yawww diyin bana da biliyim, hoş b doktorun bu kayıtsızlığı ondan kopmam için en geçerli nedenli olmuş durumda, haftaya aynı sevkim hala geçerliyken yine buna gideceğim ama sonrasında artık kendime adam gibi birini bulmak istiyorum. Hoş daha bi şey diyemiyorduk di mi niye sonrasını düşünüyorsammm :tomato:

sinemcim hemen endişelenme, doktorlar böyle maalesef ve aslında sağlamcı olmaları senin iyiliğin için. şimdi sen 4 gün sonra bir test daha yapıyorsun, o zaman 700 civarlarında çıkması lazım, zaten o zaman ancak 5 haftalık olmuş olacak. 6. haftada dr'a tekrar gidersin ve keseyi görürsün. şu an ultrasonda bakılsa bile sadece kalınlaşmış rahim duvarı görülür. dış gebelik olmadığından emin olmak için 3-4 gün arayla test yapıyorlar, değerin düşmediğini görmek için.
hamileliğin daha çok erken cidden, geç döllenmiştir ama tutunmuş, şimdi tek yapacağın beklemek. ama beklerken de kendine çok iyi bakman lazım. fazla yorulmayacaksın, iyi besleneceksin, nur ve sena sana ne derse onu yapacaksın :)))) Kendini de hiiiiç üzmeyeceksin. Anlaştık mı?

Evet sonuçlar elimde vee açıklıyorumki 136,5. Yanii yükselmiş, 20 ekimde 45,9 ken bugün 136. Hoş doktor hanım beni bi türlü tebrik etmedi, hatta ben yani hamile miyim diye sormak zorunda kaldım, aldığım yanıt, evet hamileymişim ama çoookkk erkenmiş, haftaya perş ya da cuma testi yineleyelim dedi, yani şimdi size sorarım ben sevinmeyelim daha erken derken yanılıyormuymuşum, ya da sorumu şöyle değiştiryimkardeşim bunun bir neti yok mudur, ben ne zaman havai fişekleri salacağımm :uhm:

şimcikk cvp veriorum dikkaaatttt hazırol !
hatun temkinli doktor modunda, haklı bence de....
hamileliğinin çok ama çok başında yakaladık biz bu kan değerini... yani 2-3 hafta evvelki fikfik sonuçları bunlar... Onun 1 hafta daha bekle demesinin sebebi genelde 4 haftadan sonra tıp dünyası hamilelik kavramına ok diyor gibi.. Herşeyi bekleyebilirsiniz demek istiyorlar da moral bozmamak için demiyorlar. Haftaya senin değerlein 300-400 olacak en az...Belki de daha fazla şimdi aklımda tutamadım değer skalasını.. O zaman sana tebrükler diyceeekkkk ..Sen de havai fişekleri onun kontrolüne gidip ekranda da hamileliğin teyit edildiğinde atıcaksın, ama naçizane tecrübem şimdilik heyecanını yaşamaya devam et, gelişmeler olması gerektiği gibi diyor sana kaydirigubbakcemile3

Aklın yolu bir :))) Ağzına sağlık Sena'cım.. opuyorumnanaktan

sinemcim hemen endişelenme, doktorlar böyle maalesef ve aslında sağlamcı olmaları senin iyiliğin için. şimdi sen 4 gün sonra bir test daha yapıyorsun, o zaman 700 civarlarında çıkması lazım, zaten o zaman ancak 5 haftalık olmuş olacak. 6. haftada dr'a tekrar gidersin ve keseyi görürsün. şu an ultrasonda bakılsa bile sadece kalınlaşmış rahim duvarı görülür. dış gebelik olmadığından emin olmak için 3-4 gün arayla test yapıyorlar, değerin düşmediğini görmek için.
hamileliğin daha çok erken cidden, geç döllenmiştir ama tutunmuş, şimdi tek yapacağın beklemek. ama beklerken de kendine çok iyi bakman lazım. fazla yorulmayacaksın, iyi besleneceksin, nur ve sena sana ne derse onu yapacaksın :)))) Kendini de hiiiiç üzmeyeceksin. Anlaştık mı?

hah gözünü seveyim işte tecrübe nassı belli ediyo kendini, sana da bir alkış pelin ciğim ...öperim yanacıklarından !

topiğm başlını okumuşum sadece baya gelişmeler olmuş bu arada hamile arkadşlar allah sağlıklı sıhhatli kucanıza almayı nasip etsin bebişlerinizi.darısı bizim başımıza bakalım uraşlarımıza ne zaman cevap alıcaz....

Arkadaşım , güzel dileklerin için can-ı gönülden teşekkürler, darısı hem gönlüne göre hem de tez zamanda sana da gelsin inşallah opuyorumnanaktan

Haklısınız hanımlar ben sadece tecrübesiz bir şaşkınlıkla veryansın durumdayım, ama doğrusu siz beni yatıştırdınız, bunada maşallah diyip kendimi nadasa almış durumdayım.

bu arada iyi hoş diyorsunuzda benim bu sıralar pek dinlenebilecek durumum yok malum sınava hazırlanıyorum, şimdi bi yandandageç oldu bu akşam o konular nasıl bitecek diye endişeleniyorum. Ama yokkk benim derhal kendime gelmem lazım, herşey yolundaaaa ve ben süperim.

Sağolun hanımlar çok iyi geliyorsunuz bana, şımarmanın douğundaydım galibaaa sorryyyyy

ups!! yavas olun kısııım yetisemiom hiziniza beaa. -tatlicadiarzu-
sinem hadi anacim rahatlat artikin bizi de kendini de beklioss surda naapti bu kararsiz hatun deyuu. insallah yuksek degerlerini yani yannis annama yuksek derken ikiz demiom:roflol::roflol:

biz henuz yagmurluksuz fikfik calismalarina baslamadik canlarim emme velakin baslayinca hepiciinizi tam kadro yanimda istiyom haberiniz ola. yoklama aliciiim
:kahve:

kuzuzuuuuuummmmm sana da el atıcaz, vallahi billahi fikfik ne zaman başlıyo anacımmmmkaydirigubbakcemile5

Haklısınız hanımlar ben sadece tecrübesiz bir şaşkınlıkla veryansın durumdayım, ama doğrusu siz beni yatıştırdınız, bunada maşallah diyip kendimi nadasa almış durumdayım.

bu arada iyi hoş diyorsunuzda benim bu sıralar pek dinlenebilecek durumum yok malum sınava hazırlanıyorum, şimdi bi yandandageç oldu bu akşam o konular nasıl bitecek diye endişeleniyorum. Ama yokkk benim derhal kendime gelmem lazım, herşey yolundaaaa ve ben süperim.

Sağolun hanımlar çok iyi geliyorsunuz bana, şımarmanın douğundaydım galibaaa sorryyyyy

canım haklısın çalışman lazım ...
ama kendini çok da yorma be anacım....
sınav işi bir bitsin sanal kutlama yaparı burda
açarım sana bi şişe şampanyaa hihoyyyt

Nur
anacım senle bana da sut acarım , kutlamalardan eksık kalmayalım :)))

AAA ÇIKMADAN SÖÖLıYıM bir de Fatma yı merak ettim şimdi, o naaptı aceppp

hadi ben artık daha fazla salmadan derslerin başına geçeyim, bu gece milli güvenliği bitirmeyi umuyorummm, yatmadan önce uğrarımmm, öpüyorum szileri, geceniz müthiş olsunnn....

Kolay gelsin Sinemcim, gözlerini ve beynini yorabilirsin de fazla atlayıp zıplama, araziye falan çıkma, çukurlara dikkat et delikafadulden

yetiştim yetiştimmmmmmmmmmmm yettim galiiiiiiiiiiiiiii!!!
arkadaşım ben ilk öğrendiğimde değerim 126.8 idi ve doktorum bana nasıl emin oldun ki daha belli olmaz dedi. başlarım değerine dedim içimden veee hiçç sallamadım çünkü miniğimin içimde olduğundan emindim. sende sallama hiç ve bence sakın 3. testi yaptırıp da paranoyaklar kervanına katılma. ben kan testini bir kere yaptırdım hamileyim dedim koskoca prof olmayabilirsin dedi ama cidden ben inanmadım. sağlıklı yükselen değerlerin var tü tü tüüüü maaşallahhhhhh. 15 gün yat uzan kalpciğini görürsün 15 gün sona yok ben dayanamam illede keseyi görcem dersen 1 hafta sonra en geç o da görükür ultrason ekranında. taze annecikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk eyyyoooooooooooooo sevin bakam hadi şincikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hehheehehee
:teytey::dance:hihoyyytalkisalkisalkisdelikafadulden

Nur
anacım senle bana da sut acarım , kutlamalardan eksık kalmayalım :)))

sen ve benden sonra sinem de sütiçerler kervanına katıldı artıkın daaaa ben sütle bi süreliğine vedalaştım maalesef canımcım. aramız hiç hoş diil şu günlerde. ama bi bardak soda köpürtürseniz vallah çok makbule geçer.:içelim:

Kolay gelsin Sinemcim, gözlerini ve beynini yorabilirsin de fazla atlayıp zıplama, araziye falan çıkma, çukurlara dikkat et delikafadulden

DOğru söylüyorsun bende aynen öyle düşünüyorum, kitap okumaktan test çözmekten bişey olmazda, ben şu kapanıveren gözlerimi napacağım bilmiyorm valla :KK66:))

yetiştim yetiştimmmmmmmmmmmm yettim galiiiiiiiiiiiiiii!!!
arkadaşım ben ilk öğrendiğimde değerim 126.8 idi ve doktorum bana nasıl emin oldun ki daha belli olmaz dedi. başlarım değerine dedim içimden veee hiçç sallamadım çünkü miniğimin içimde olduğundan emindim. sende sallama hiç ve bence sakın 3. testi yaptırıp da paranoyaklar kervanına katılma. ben kan testini bir kere yaptırdım hamileyim dedim koskoca prof olmayabilirsin dedi ama cidden ben inanmadım. sağlıklı yükselen değerlerin var tü tü tüüüü maaşallahhhhhh. 15 gün yat uzan kalpciğini görürsün 15 gün sona yok ben dayanamam illede keseyi görcem dersen 1 hafta sonra en geç o da görükür ultrason ekranında. taze annecikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk eyyyoooooooooooooo sevin bakam hadi şincikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hehheehehee
:teytey::dance:hihoyyytalkisalkisalkisdelikafadulden

Hahhh şöyle hocahanım ne güzel dedin, şaşkına çevirdi bu testler beni, kardeşim kesinliği yoksa niye bir skalası var bu işin, ohh ama benim hepiciğinizin el vermesiyle moralim düzeldi, valla sen en başından beri boşver gitme yaptırma diyorsun ama bariii son tahlilimi de yaptırayım diye düşünüyorum zira sanırım ben 15 kasıma kadar başka doktora gidemem bari bu kadınla yetineyimde az biraz ağzından kelam çıkarsa bi şeyler öğrenmeye çalışayım.

sen ve benden sonra sinem de sütiçerler kervanına katıldı artıkın daaaa ben sütle bi süreliğine vedalaştım maalesef canımcım. aramız hiç hoş diil şu günlerde. ama bi bardak soda köpürtürseniz vallah çok makbule geçer.:içelim:

Ayyy süt dedinizde ben çocukluğumdan beri sabahları mutlaka bir bardak süt içerim çok da severimmm hiç çekinmeden şerefeee de derimm de bu hafta sonu bi tk atıp kutlayalım diyorduk bebişi bi yudum bari tokuşturmak için içiyim yawww delikafadulden

AAA ÇIKMADAN SÖÖLİYİM bir de Fatma yı merak ettim şimdi, o naaptı aceppp

Bravo bravo bravo, valla süpersin sena annecik aza kalsın atlıyorduk fatoşu, aloooo hanım kızımız hadin gari seninde güzel değerlerini alalım lütfennn

X