ocuk istiyorum ama...

Anaaaa Mükemmelsin Valla ne demek 183 boy maşşallah tütütütütü :)
Sen zaten normalmişsin o boya o kilo normal yane :)))
Şaka bir yana da 70 kg çok çok ideal ahanda bak kilo boy orantısında normal çıkıcan ehueheueh :)
Valla senin yanında yaşlanılmaz kızzz:kedi:

Ah be şekercim çok doğru diyorsun, bende kabul ediyorum detoksala bişey olmayacağını ama olsun benim için bu güzel bi başlangıç oldu ve inan eziyet çekmiş gibi de olmadı çünkü hemen herşeyden yedim ekmek ve şeker dılşında, hoş şekeride meyvelerden aldım zaten. Ama dediklerinin en önemlisi spor, belki geçen hafta işin işine düzenli sporuda ekleseydim 3 değil 5 kilo verebilecektim ama en kısa zamanda sporada başlayacağım. Ve bu arada bendende sana kocaman bi maşallah, 1,83 müthiş bir boy, bende 1,73 üm ama kilo 90 larda olunca hop hop altın top misali dolanıyorum etrafta :jeyyar:

az once mailbox ıma dusen bir mailin sonunu paylasiyim sizle

Mutluluk insanı tatlı yapar.
Başarı ışıltılı…
Zorluklar güçlü…
Hüzün insanı insan yapar,
Yenilgi mütevazı…
Tanrı’ya asla ‘Neden ben?’
diye sormayın.
Ne olacaksa olur…

…Arthur Ashe

kızlar ayrı ayrı yazamadım ama ayrı ayrı hepinizi kucaklıyorum saolun varolun.. moral verdiniz .. kendimi kapıp koyverme gibi bir lüksüm yok zaten içerdekin kasmamak için dayanıcaz artık anacımm naaapalım ... sonuçlar bu akşam veya yarın sabah çıkacak alır almaz burdayım o zamana kadar öperim hepinizi.. kilo verenlere bravo diyor ıslık çalıyorum, Nur cuğum seni de o pozitif düşünen alnndan öpüyorum aferim sana , kilo veremeyen arkadaşlara da ha gayret dyorum allah benim durumuma düşürmesin hamilelikte diyet yapmak daha da zor hadi bir gayret başlıyiverin bakeem kızlar...

Hadin bakalım tüm dualarımız sizinle, güzel haberlerini merakla bekliyoruz... :Saruboceq:

şimdi öğrendim , allaha bin şükür ki negatif, bana bulaşmamış kızlaaarrrr :teytey::teytey::dance::dance:

şimdi öğrendim , allaha bin şükür ki negatif, bana bulaşmamış kızlaaarrrr :teytey::teytey::dance::dance:

ben zaten biliodum hehehhehee bişicik olmucaktı olamazdı.. çok geçmiş olsun canımcımmmmmm, bundan sonrası iyilik güzellik artık..

Şükürler Olsun Allaha ÇOK SEVıNDııııııııııııııııııMMMMMMMMMMMMMMMM SENAAAAAAAAAAAAAA kaydirigubbakcemile5

saolun canlarım...
ben de pek bir rahatladım , annemin evinde kalıyorum gerçi kedinin antibiyotik tedavisi bitene kadar 1 hafta 10 gün gibi, ama en azından riski almayacağım, kocam dalga geçiyor akşamları gidip karımı alıyorum dışarı yemeğe çıkıyoruz hamileyken flörtöz olduk hadi hayırlısı diye opuyorumnanaktan

aman aman olsun senin adına da bir değişiklik işte boşveeeer
tadını çıkar bak özlersin sonaaaa annene bol bol naz yap dur :)))

Geçmiş olsun Sena'cım, negatif çıktığına çok sevindim. Bizim evde de iki kedi kızımız var, aşıları tamam ve hiç evden dışarı çıkmıyorlar. Ben ne olur ne olmaz şimdiden toxoplazma testi yaptırdım, perşembe günü sonucum çıkacak. Hamile kalırsam ona göre önlemimizi alalım diye. Bizim kızlar da 1 yaşlarını yeni doldurdular, bu ara ikisini de kısırlaştırmamız lazım.

Günaydınnn güzel hanımlar...

Yağmur yağdı yağacak diyen kasvetli bir Ankara sabahından herkeşlere selamlarrr...

Bugün eğer hala 22 günde bir mens oluyorsam olmam gereken gün amma velakin henüz ortalarda bişeycikler yok ama ben yinede en kesin karar için pazartesini beklemeyi düşünüyorum. Kafam binbir değişik şeyle dolu olsada beynimin bi köşesi -acaba? diyip durmaktan kendini alamıyor.

Bu arada sizleri kıskandım valla kızlar, bende bir kedişim olmasını çok isteyenlerdenim ama malesef kocişimin arası ütylü hayvanlarla pek iyi değil, annemse yakınlarına bile yaklaşamıyor bende sağda soldaki sevimli yaratıkları mıncılamakla yetinmekteyim.

işte böyleee, beni bugün yine yoğun bir gün beklemekte, herkeşlere kolay gelsinnn... alkisalkisalkis

Oleeeeyyy Sinemm Yoksa!!!!!
heheheh dört gözle bekliyom bende çok heyecanlııııı :ecrin_bebek:
Bende çok severim kedileri evde değil ama kapımın önünde besliyom salamlan besliyom şerefsisi ) sokak kedisi demeye bin şahit lazımmm alkisalkisalkis

aman aman olsun senin adına da bir değişiklik işte boşveeeer
tadını çıkar bak özlersin sonaaaa annene bol bol naz yap dur :)))

günaydın canlar ,
anacım saolsun 62 yaşında hala evlat bakıyor işte analık buymuş anladım

ihmal etmediğin iyi olmuş canım, erken dönemde keşfedilmesi daha iyi zira o dönemde bebeğe geçme riski daha fazla imiş, inşallah onlar geçirmişlerdir ama daha çok küçükler pek sokağa çıkmadılarsa yoktur onlarda mikrop..sana da hamile kalır kalmaz yaptıracak doktor sen bağışık mısın diye.. her 2 durumda da kedileri 9 ay cidden hiçbir şekilde sokağa bırakmayacaksın ve dışkı temizliğini eldivenle bile olsa sen yapmayacaksın aman haaa

ne ne ne nene neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:sm_cool:
kızızııımmmm ne diosun sen ??? bu kadar çabukolsa vallahi bir nazar boncuğu yollarım sana ankara ya kargo ile, hadi inşallah diyorum, bence gelecekse şimdi hemen gelsin zira hazır sen bu gazla bu moda dalmışken su yüzüne çıkana kadar doğrrurursun o da el bwbek gül bebek büyür, hadi inşallah ama çatlatmasan da bizi en azından cuma günü bir idrar testi yapsan diorum ?? hıııııı ????????????

Sean'cım testi ben kendime yaptırdım zaten bağışıklık var mı diye. kızlara yaptırmadık. ben kendimi bildim bileli evde kedi, köpek, kuş, sincap, tavşan her türlü güzelliği beslediğim için bu yaşıma kadar toxoplazma bağışıklığı kazanmışımdır diye düşünüyorum. garanti olsun diye testi yaptırdık. hatta doktorum direk TORCH yaptırdı. bağışıklıkla ilgili herbirşeye bakılacak. Eşim kedilere aşık ve çok şükür tuvalet temizliğini kendi yapıyor, çok da titiz bu konuda. bn sadece seviyorum ve mamalarını veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…