ocuk istiyorum ama...

Kızlar
Sccuba Sinem in annesi kalp krizi geçirmiş, hastanedeymiş, S,nem çok üzgün ve moralsiz hepinizin duasına ihtiyacı var. bilginize,

:KK43:( uzun zamandır giremedim foruma güzel haber yanı sıra bu haber çok morelimi bozdu tez zamanda sağlıpına kavuşması içind ua ediyorum Rabbim mübarek günlerin hürmetine yardıme tsin annesine ve ailesine :KK43:

Tuğbacım Gözün aydın olsun Rabbim sağlıklı hayırlı evlat olarak yetişmesini nasip etsin...

burdayım portakalcım. işlerin yoğunluğundan çok fazla fırsat bulamadım uğramaya, malum ramazan da eklenince, misafirler davetler falan nasıl geçiyor zaman anlamıyorum. zaten senden başka da merak eden yok sağol canım.
bebek olayına gelince ilk ay veto yedik çok moralim bozuktu zaten bir süre.. çalışmaları sürdürüyoruz ama hayırlısı bakalım...

bir dahaki ay olur üzülme yahuuu :) evet ramazandan dolayı daha bir yoğun geçiyor yoksa unutmadım merak etme hamileliğini sabırsızlıkla bekliyoruzzz
sağlıcakla

selamlar kizlar:KK66:)
arasira girip haberlerinizi aliyorum ama yazmaya pek elim gitmiyor nedense...hevesim kacmis durumda benimde ..Aslicim senle ayni durumdayim yani...bu ay da pek ümidim yok ..bugün yarin görürüm kirmizi karti gene ...öffffsenağlama calismalara devam bakalim...

ne alaka ümidim yok :) Allah allah geleceği varsa gelir öle ümide felam bakmaz sıkma canını şu ramazan bir bitsin valla çıkmıycam burdan hee..

Kendine iyi bak sibelcim :kedi:

cok üzüldüm bak simdi....Allahim sinemin annesine tez zamanda acil sifalar versin ve sagligina kavussun...

tugbacim Allah anali babali büyütün bebisinizi..çok çok tebrik ediyorum seni...mis kokuluyu benim için de ayrica kokla:KK66:)

merhaba

size bişey sorabilrmiyim ? ben 9 ağustos ta adet oldum. son bir kaç aydır 22 günde adet oluyorum yani 30 ağustos ta olmam gerekirdi. ama olmadı. 31 ağustos ta kahverengi leke geldi. az az peçeteye silince geliyo. bugün daha da az. dün test yaptım2 saat bekletmiştim idrarımı silik 2. çizgi çıktı koşa koşa hastaneye gittim (heyecandan ağladım ya elim ayağım titredi bir görseniz halimi ) kan tahliili yaparlar diye ama yapmıyolarmış, orda yine idrar testi yaptılar tek çizgi çıktı hemşire abla 9 ağustosta adet oolmuşsun 9 eylül ü bekle dedi o zaman tam belli olur dedi. :KK43: neyse ben dayanamadım bugün yine test yaptım ama yine tek çizgi . of of bugün çok az da olsa kahverangi geliyo ne olcak şimdi beklemeye devam mı :gitme:

Melekcim yumurtlama günlerine dikkat ediyor musun? Regl her zaman yumurtlama günü +14'dür. 22 günde bir regl oluyorsan 8.-9. gün yumurtlamış olman lazım.
Hamileysen idrarda çıkması için erken. benim 7 haftalıkken ancak idrarda çıkmıştı. Umarım kanamaya dönüşmez ve hamilesindir canım.

merhaba

size bişey sorabilrmiyim ? ben 9 ağustos ta adet oldum. son bir kaç aydır 22 günde adet oluyorum yani 30 ağustos ta olmam gerekirdi. ama olmadı. 31 ağustos ta kahverengi leke geldi. az az peçeteye silince geliyo. bugün daha da az. dün test yaptım2 saat bekletmiştim idrarımı silik 2. çizgi çıktı koşa koşa hastaneye gittim (heyecandan ağladım ya elim ayağım titredi bir görseniz halimi ) kan tahliili yaparlar diye ama yapmıyolarmış, orda yine idrar testi yaptılar tek çizgi çıktı hemşire abla 9 ağustosta adet oolmuşsun 9 eylül ü bekle dedi o zaman tam belli olur dedi. :KK43: neyse ben dayanamadım bugün yine test yaptım ama yine tek çizgi . of of bugün çok az da olsa kahverangi geliyo ne olcak şimdi beklemeye devam mı :gitme:

Ah canım ya ! kan testi kesin sonuç verir. Dilerim hamilesindir.

merhaba kızlarrr,hepinize iyi dilekleriniz için teeeek tek teşekkür ederim:) Şu aralar pek giremiyorum nete,ama oğluşumun huysuzluğundan değil. Maşallah çok sakin bi çocuk, hatta emzirmek için zorla uyandırıyorum:) Bide oğlumda sarılık çıktı ki hemen hemen her bebekte oluyomuş. Bizim değerlerimiz biraz yüksek olunca 1 gün hastanede yatıp fototerapi aldık,şimdi çok şükür iyiyiz. Anne olduğumu doktor oğlunuzu hastaneye yatırmamız gerekiyo diyince anladım, resmen nefes alamadım o an. Biliyorum önemli bir rahatsızlık değildi ama ondan ayrı kalma düşüncesi yedi bitirdi beni. Şimdi oğluşum yan odada yatıyo ve ben uyansın diye gözünün içine bakıyorum. Ağlayınca mutlu bile oluyorum uyandı diye:) Darısı isteye herkesin başına.

melekçim epidurali düşünmüyodum aslında,bağıra bağıra doğururum nolucak sanki diyodum amaaaaaa öyle olmuyomuş :) Benim doğumum suni sancıyla oldu belki sancıların sert geçmesinde etkisi vardır. 3 cm açılmaya kadar anca dayandım sora epidurali taktırdım. Sonrası çok rahat geçti,ne açılmayı beklerken nede doğum sırasında öle can yakıcı bi sancı çekmedim, hafif hafif hissettim hep. Ayrıca doğumdan sonra atılan dikişleri de hissetmedim. Ben şiddetle tavsiye ederim.

Sinemcim çok geçmiş olsun canım, annen inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur canım, dualarım annenle...

Merhaba kızlar,
nasılsınız umarım herkes iyidir. sinem cim annen naıl oldu inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
ben hala aynıyım beklemeye devam. akşam yemeğe misafrim vardı yoruldum biraz gerçi annemler sağolsun yardım ettiler ama yine de yoruldum. bir de çok afedersiniz kabuz olmuşum akşam tuvaletimi yaparken zorladım galiba o zaman kırmızı kan geldi 1-2 damla onun dışında hala kahverengi lekeler gelmeye devam ediyor :KK43: ama bugün kırmızılar da gelcek gibime geliyo çok moralim bozuk :KK43:
o salak test yüzünden çok hayale kapıldım hemen inandım keşke hemen hastaneye gitmeseydim çok üzülüyorum çokkk zaten olması da imkansız derecedeydi olursa muciza olurdu zaten :KK43: bugün ne çalışmak istiyorum ne de başka bişey yapmak
evet pelin cim yumurtlama gününe denk getimiştim. zaten 2 kere çalışma yapabilmiştik. onda da ne kadar tutabilirlirdi ki. of of
kızlar kusura bakmayın gerçekten çok sıkkınım kimseye bişey anlatamıyorum en azından siz varsınız. kendinize iyi bakın

Görüyorumki Sena gelmiş sizlere malum haberi vermiş sağolsun...

Evet malesef benim biricik melek annem bugün 9. günü hala yoğun bakımda, hala bilinci kapalı ve hala durumu çok kritik. DOktorlarrr hiiçç ama hiç ümüt vermiyor. 2. kalp krizi durumu iyice kötüleştirdi. Bir günümüz diğerine uymuyor, çarşamba günü böbrekler iflasa başalamıştı ve kabus kat be kat artarak üzerimize çöktü derken, dün akciğerlerdeki biriken su temizlenmiş, böbrek ve kareciğer ilaç tedavisine yanıt vermeye başlamış, tansiyon 7-2 den 10-5 e çıktı diye neredeyse zil takıp oynayacaktık, bi yandan da ilk krizdeki masaj neticesinde kaburgalarınında kırılmış olduğunu dün öğrendik ama olsuunn hiç önemli değildi o kaburga neymiş biz köürleşen kalbi düzeltelimde derdindeyiz. Yani düşünün bi kaza olsa düşsen etsen kaburgaların kırılsa nasıl önemser korkarsınnn, ama şimdi bizim sadece yüzde 20 kapasiteyle çalışmaya çalışan bir kalp sorunumuz ardındanda oksijensiz kalan beyinden acaba ne derece araz kaldı soru işaretlerimiz varken kaburga kırığı sivilce sokması gibi algılanıyor.

Ayyy çok detay veriyorum size di mi can sıkmaya birebirim şu sıralar. Ama diyorlarkii bunlar hayatın gerçeklerii, doktorlar bize her görüşmede ama hepsinde hazırlıklı olun diyorlar, mümkünmüş gibi. Hele o ikinci krizin haberini aldığımızda ben tamam dedim bunlar hastaneye giderken başımıza bi şey gelmesin diye kara haberi vermiyor gidince göreceğiz dedim, o yolda beynimden ruhumdan geçenleri anlatmam imkansız, zaten tüm duygular gibi acıda tarifsiz. Şu kadarını biliyorumki ne oluırsa olsun ne noktaya gelinsede gelinsin, kalbin yüzde sekseni kömür olmuş kömürleşmiş bişey düzelirmi deselerdeeee ben hiç bi şeye hazır değilimmmmmmmmmmm.

Malumunuz anneannesinin şevkatli kollarında güvenle büyütülmeyi bekleyen iki aylık bir kuzum var, o yüzden biz çok kalamadık İzmirde ve döndük ama ben ruh gibiyim, yerde miyim gökte miyim belli değil. Yemek yiyyorum yenmiyor, uyumaya çalışıyorum 5-10 dk sonra nefes nefese fırlıyorum yataktan. Sanırım gün içerisinde toplam uyuma sürem 2 en fazla 4 saattir. Ama kuzum bana çok güç veriyor bu yorgun bedenim ve ruhum onun sayesinde hala zımba gibi, herkes sütüne dikkat diyor, bende nasıl edeyim, beynimimi deleyim düşünmemek için diyorum, şimdilik allaha şükür yok bir azalma, şu süt arttırıcıları günde bir içerken ikiye üçe çıkardım, kuzucumda bol bol gülümseyerek bana öyle güzel destek oluyorkiii Allahıma hep şükrediyorum iyiki var ve benimle diye.

Bu arada hayırlı olsun Tubacımm oğluşuna kavuşmuşsunn maşallahhhh, Allah hepinize sağlık ve huzur versin, bak sarılığınıda atlatmışsınız. Ben kuzucuğumla 4 gün ayrı kaldım sebebini bulamadıkları kusma yüzünden, çekilecek çilelerimin sınanacak ruhumunn sonu olur inşallah diyorum başka bi şey demiyorummmmm...

Umarımm çok daha güzel haberler alırımda sık sık buraya gelirimmm. Benim tek yapabildiğim elimden tek gelen şey dua okumakk. Sizden de sadece iki isteğim varr: öncelikleee biliyorum uygulamada zor bişey hayatın tadı tuzu dargınlık kızgınlık öfke ama yinede ne olur anacıklarınızı üzmeyinn kırmayın, onlara bugün sıkıcaa sarılın sizi gerçekten duyarken, ki bana doktorlar duymuyor desede bence beni hep duydu, onu sevdiğinizi fısıldayınnn sonrada bize dua edinn... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sinem çok çok geçmiş olsun Allah'tan acil şifalar diliyorum canım inşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur annen.. senin de dediğin gibi hayat işte sevinçlerle hüzünleri hiç acımadan harmanlıyor bazen. senin yapman gereken bebeğine ve kendine çok dikkat etmek ve bol bol dua etmek. bizim de dualarımız senle..

Suur seni de tebrik ediyorum canım bebeğini dünyaya getirmişsin sağlıkla. Allah uzun sağlıklı bir ömür versin meleğine

Evet malesef benim biricik melek annem bugün 9. günü hala yoğun bakımda, hala bilinci kapalı ve hala durumu çok kritik. DOktorlarrr hiiçç ama hiç ümüt vermiyor. 2. kalp krizi durumu iyice kötüleştirdi. Bir günümüz diğerine uymuyor, çarşamba günü böbrekler iflasa başalamıştı ve kabus kat be kat artarak üzerimize çöktü derken, dün akciğerlerdeki biriken su temizlenmiş, böbrek ve kareciğer ilaç tedavisine yanıt vermeye başlamış, tansiyon 7-2 den 10-5 e çıktı diye neredeyse zil takıp oynayacaktık, bi yandan da ilk krizdeki masaj neticesinde kaburgalarınında kırılmış olduğunu dün öğrendik ama olsuunn hiç önemli değildi o kaburga neymiş biz köürleşen kalbi düzeltelimde derdindeyiz. Yani düşünün bi kaza olsa düşsen etsen kaburgaların kırılsa nasıl önemser korkarsınnn, ama şimdi bizim sadece yüzde 20 kapasiteyle çalışmaya çalışan bir kalp sorunumuz ardındanda oksijensiz kalan beyinden acaba ne derece araz kaldı soru işaretlerimiz varken kaburga kırığı sivilce sokması gibi algılanıyor.

Ayyy çok detay veriyorum size di mi can sıkmaya birebirim şu sıralar. Ama diyorlarkii bunlar hayatın gerçeklerii, doktorlar bize her görüşmede ama hepsinde hazırlıklı olun diyorlar, mümkünmüş gibi. Hele o ikinci krizin haberini aldığımızda ben tamam dedim bunlar hastaneye giderken başımıza bi şey gelmesin diye kara haberi vermiyor gidince göreceğiz dedim, o yolda beynimden ruhumdan geçenleri anlatmam imkansız, zaten tüm duygular gibi acıda tarifsiz. Şu kadarını biliyorumki ne oluırsa olsun ne noktaya gelinsede gelinsin, kalbin yüzde sekseni kömür olmuş kömürleşmiş bişey düzelirmi deselerdeeee ben hiç bi şeye hazır değilimmmmmmmmmmm.

Malumunuz anneannesinin şevkatli kollarında güvenle büyütülmeyi bekleyen iki aylık bir kuzum var, o yüzden biz çok kalamadık İzmirde ve döndük ama ben ruh gibiyim, yerde miyim gökte miyim belli değil. Yemek yiyyorum yenmiyor, uyumaya çalışıyorum 5-10 dk sonra nefes nefese fırlıyorum yataktan. Sanırım gün içerisinde toplam uyuma sürem 2 en fazla 4 saattir. Ama kuzum bana çok güç veriyor bu yorgun bedenim ve ruhum onun sayesinde hala zımba gibi, herkes sütüne dikkat diyor, bende nasıl edeyim, beynimimi deleyim düşünmemek için diyorum, şimdilik allaha şükür yok bir azalma, şu süt arttırıcıları günde bir içerken ikiye üçe çıkardım, kuzucumda bol bol gülümseyerek bana öyle güzel destek oluyorkiii Allahıma hep şükrediyorum iyiki var ve benimle diye.

Bu arada hayırlı olsun Tubacımm oğluşuna kavuşmuşsunn maşallahhhh, Allah hepinize sağlık ve huzur versin, bak sarılığınıda atlatmışsınız. Ben kuzucuğumla 4 gün ayrı kaldım sebebini bulamadıkları kusma yüzünden, çekilecek çilelerimin sınanacak ruhumunn sonu olur inşallah diyorum başka bi şey demiyorummmmm...

Umarımm çok daha güzel haberler alırımda sık sık buraya gelirimmm. Benim tek yapabildiğim elimden tek gelen şey dua okumakk. Sizden de sadece iki isteğim varr: öncelikleee biliyorum uygulamada zor bişey hayatın tadı tuzu dargınlık kızgınlık öfke ama yinede ne olur anacıklarınızı üzmeyinn kırmayın, onlara bugün sıkıcaa sarılın sizi gerçekten duyarken, ki bana doktorlar duymuyor desede bence beni hep duydu, onu sevdiğinizi fısıldayınnn sonrada bize dua edinn... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sinemcim çok üzgünüm ...:KK43:((( İsteklerini yapacağım inşallah. ana gibi yar yok yok yok....Rabbimden acil şifalar diliyorum annene :KK43:(((

canım çok üzüldüm. gözlerim dolarak okudum.geçmiş olsun dualarımız seninle annen inşallah çabuk iyileşir.

Sinem bitirdin beni............
Hem ağladım hem şükrettim anam benle diye ...
Yarın Kadir gecesi , ayrıca dua edeceğim anacığın için..
Seni duymadığına katılmıyorum, anneler rüyalarında bile çocuklarıyla beraber olduğuna göre mutlaka duyuyordur, Tanrımın ona senin ve kardeşin için yardım ettiğine inanıyorum..
Allah yardımcınız olsun arkadaşım.

sinecim yazdıklarını okuyunca şok oldum, çok ama çok üzüldüm..hatta sonunda dayanamadım ve göz yaşlarımı tutamadım...Allahım, anneciğini sana ve torununa bağışlasın ve sağlığına tez zamanda kavuştursun inşallah.Dualarımız sizinle...

Arkadaşlar
Hepinize sevdiklerinizle beraber sağlıklı keyifli neşeli bir bayram diliyorum.
Ramazan bayramınız mübarek olsun.
Sena & Doruk

günaydın hanımlar.. opuyorumnanaktan

hepinize sağlıklı,huzurlu ve güzel bayramlar diliyorum..

görüşmek dileğiyle.. :KK3:

merhabalar herkese ;
Dilerim sinemcimin annesi sağlığında gelişmeler vardır. Bayramı güzel geçmiştir.
Herkesin geçmiş bayramını kutlarım :)
Sağlıcakla ve selametle kalın...

kızlar selamlaropuyorumnanaktan
site bakımda olduğu için gündüz bir türlü kk a giremedim...
hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum, sizlere sevgilerimi yolluyorum...
en çok da sinem in annesini merak ediyorum, nasıl oldu acaba diye..??umuyorum sinem, en kısa sürede güzel haberler verir bize..
hepinizi öpüyorum, sevgileeera.s.

X