Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Yani herkezde farklı belirtiler oluyor işte demekki ne zaman test yapicaksin peki
Bende ki belirtiler de regl olmuşum gibi hafif gün içinde arada bir ağrı ve 2 gündür bel ağrım başladı. Saat 12 yi geçtiğine göre bugün 12. Günüm oluyor. Sabah test yapacağım 14. De test yapacağım. Eğer regl olmazsam ayın 1 ya da 2 sinde test yapacağım.

Bende ki belirtiler de regl olmuşum gibi hafif gün içinde arada bir ağrı ve 2 gündür bel ağrım başladı. Saat 12 yi geçtiğine göre bugün 12. Günüm oluyor. Sabah test yapacağım 14. De test yapacağım. Eğer regl olmazsam ayın 1 ya da 2 sinde test yapacağım.
Güncelleme : bugün 12. Gün test yaptım ve negatif çıktı. 😢 umudum kalmadı artık

Merhaba kızlar bende bu ay klomen kullandım adetimin 10. Günü doktora gittim sağda 4 yumurta 14-16-18-20mm solda 1yumurta 20 mm 11. Günde ovitrelle vuruldum 36. Saati değerlendik 2 gün oldu daha ovitrelle kullanalı beklemedeyim bende 🌸

Merhaba arkadaslar. 9 Ocak sat. Adetin 5. gunu klomene basladim ve yan etkilerinden dolayi 4 gun kullanabildim. 21'inde doktor yumurta sayimi yapti iki tane 17 mm yumurtam olusmus. Pazartesi gunu Ovitrelle vur dedi. Dun yani 24 Ocak'ta 13.30'da vurdum. Igne oncesi gece iliski oldu. Simdi 36. saati bekliyorum. Bekleyen isteyen herkese en kisa zamanda nasip olur insallah.❤

Merhaba arkadaslar. 9 Ocak sat. Adetin 5. gunu klomene basladim ve yan etkilerinden dolayi 4 gun kullanabildim. 21'inde doktor yumurta sayimi yapti iki tane 17 mm yumurtam olusmus. Pazartesi gunu Ovitrelle vur dedi. Dun yani 24 Ocak'ta 13.30'da vurdum. Igne oncesi gece iliski oldu. Simdi 36. saati bekliyorum. Bekleyen isteyen herkese en kisa zamanda nasip olur insalla
İnşallah canım sen kaç günde bi adet oluyosun iğneyi benim tarihlere göre bi kaç gün geç yaptırmışsında o yüzden soruyorum bide ne gibi yan etkiler oluştu

İnşallah canım sen kaç günde bi adet oluyosun iğneyi benim tarihlere göre bi kaç gün geç yaptırmışsında o yüzden soruyorum bide ne gibi yan etkiler oluştu
Canim ben her ay adet oluyorum ama bazen 32 bazen 36 bazen 42 düzensiz yani ama hormonlarim normal. Doktor cuma gunu baktiginda 17mmdi. Pazartesiye kadar 20 mm olur igneyi o zaman yap dedi. Gune gore degil yumurtanın gelisimine gore veriyorlar tarihi sanirim. Klomen bende goz damarlarinda kanama ve gormede bozukluk yapti. Goz tomografisi filan cektirdim cok şükür kalici bir sey olmadi. Peki siz iliski zamanlarini nasil planladınız?

Canim ben her ay adet oluyorum ama bazen 32 bazen 36 bazen 42 düzensiz yani ama hormonlarim normal. Doktor cuma gunu baktiginda 17mmdi. Pazartesiye kadar 20 mm olur igneyi o zaman yap dedi. Gune gore degil yumurtanın gelisimine gore veriyorlar tarihi sanirim. Klomen bende goz damarlarinda kanama ve gormede bozukluk yapti. Goz tomografisi filan cektirdim cok şükür kalici bir sey olmadi. Peki siz iliski zamanlarini nasil planladınız?
Çok geçmiş olsun canım. Banada doktor iğneden 30 32 Saat sonra ilişki sonrasındada gün aşırı dedi ama iğneden 5 saat ve 36 saat sonra ilişki oldu dün gece 36. Saatti bugünden itibarende gün aşırı ilişki olması için denicez hepimiz için hayırlısı olur inşallah 🙏

Çok geçmiş olsun canım. Banada doktor iğneden 30 32 Saat sonra ilişki sonrasındada gün aşırı dedi ama iğneden 5 saat ve 36 saat sonra ilişki oldu dün gece 36. Saatti bugünden itibarende gün aşırı ilişki olması için denicez hepimiz için hayırlısı olur inşallah 🙏
Bana da 36 saat ve sonra gun asiri dedi ayni yani. Amin insallah.🌸

Kizlar benim iğneden sonraki 7.gunum kesin sonuç için değil ama sırf acaba ne cikicak diye test yaptım az önce negatif neden böyle bir sonuç çıktı iğneden dolayı bile olsa pozitif olmalı degilmiydi

X