Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Beni en çok rahatlatan şey tevekkül :)
hayırlısı olsun canım bu ay inşallah müjdeli haberler verelim hepimiz

hayırlısı olsun çok sevindim :) çok heyecanlandırıyor beni burda gordugum hamilelik haberleri

hayırlısı olsun çok sevindim :) çok heyecanlandırıyor beni burda gordugum hamilelik haberleri
Rabbim herkeze bu heyecanı yaşatsın ben hala inanamıyorum açıkçası yarın kan testinden sonra kesin emin Olcam inşallah darısı isteyen herkesin başına

2 senelik evliyim ben bir buçuk seneye yakındır istiyorduk aslında kendiliğinden olmadı adet düzensizliğim vardı 4 ay önce doktora gittim polikistik over var dedi Hormon bozuklugum vardı tiroidlerimde sıkıntı vardı ilaç falan kullandım bu ilk çatlatma iğnesi insallah Allah'ın izniyle tuttu

Maşallah kuzum ya çok sevindim benimde ilk çatlatma tedavim inşallah benimde tutmuştur bat 13 şubat bekliyorum bana da dua et olur mu senin de yarın güzel haberlerini bekliyoruz

Maşallah kuzum ya çok sevindim benimde ilk çatlatma tedavim inşallah benimde tutmuştur bat 13 şubat bekliyorum bana da dua et olur mu senin de yarın güzel haberlerini bekliyoruz
Tamam canım mutlaka haber vericem umarım hayal kırıklığı yaşanan. Tabiki dua ederim bol bol dualarım sizinle rabbim dizede en kısa zamanda nasıl etsin

Kloemen adet 3.günü başladım 11.gün de 1 yumurta 23 m di 1 tanede arkadan gelen var dedi iğneden sonraki kontrolde bnde sanmıyorum 5 6 gündür adet ağrılarım.var gouslerim acik kahve oyuzden umut 0 olsada yeni aya başlasak.derdindeyim femarayi budurumda sizce vermeye bilirmi

Sonuç ne acaba

Hayırlı olsun canım cok sevındiiiiiimmmmmmmmmm Hayırlısıyla saglıklı bır bıcım de evladını kucagına almayı nasıp etsın Rabbım

Canım senin sonucun ne oldu merak ettim.
Canım kan değerini bizimle paylaşır mısın ?

Kızlar bugün benim iğneden sonra 13. günüm.
Bugün kanda baktırdım 48 çıktı beta. Çok düşük değil mi acaba kimyasal olabilir mi ?

Kızlar bugün benim iğneden sonra 13. günüm.
Bugün kanda baktırdım 48 çıktı beta. Çok düşük değil mi acaba kimyasal olabilir mi ?
düşük diye düşünüp kafana takma canım, belki tahmininden gec catladı yumurta, bilemiyoruz ki.
önemli olan 2 günde bir olcturup artıs oranına bakman, saglıkla ilerlesin inşallah

Kan vermeye birazdan gidicem sonucu öğrenince sizinle de paylaşırim
Tm canım hadi hayırlısı güzel haber bekliyorum

negatif çıktı malesef
Çok üzüldüm tez vakitte rabbim nasip etsin inşallah
düşük diye düşünüp kafana takma canım, belki tahmininden gec catladı yumurta, bilemiyoruz ki.
önemli olan 2 günde bir olcturup artıs oranına bakman, saglıkla ilerlesin inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim Çatlatma iğnesi ile çatladığı için tam gün gün hesaplıyorum ama inşallah dediğin gibidir ya

Aynı durum bende de oldu.Gebeliğim sonlandırıldı. Nisan ayından beri hamile kalamıyorum. 31 Ocakta çatlatma iğnesi vuruldum. 12.günümde test yaptım negatif cıktı bazı kişilerde 14. 15. günden sonra pozitife dönmüş. Sizde nasıl oldu, inşallah gebesinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…