Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Merhaba sizin sonuç ne oldu yani çatlatma iğnesinden sonra sormak istedim. Benim polikistik over sendromum var ve gecen adet dönemimde dktr bana5. Klomene başla dedi. Kullandım ve bitti. Dün kontrole gittim iki yumurtan büyümüş dedi iğne verdi bugün oldum kaçıncı günü test yaptınız siz?
Merabalar öncelikle bende polikistik overliyim 7. Ve 9. Gün yaptığım testler silik çizgi vardı iğnenin etkisiyle ikinci çizgiyi gördüm fakat 13.gun yaptığım test negatifti 14 günden önce test yapma bence bugün 16.gunum adet olmayı bekliyorum iki gündür ara ara siddetli kasik karın ağrım var göğüs uclarima elledigim zamanda aciyor

Kızlar umarım henüz tesy yapmamis olanlar hamiledir 🙏
Ben de bu ay femara ile devam etmeyi istiyorum , umarım hepimiz için Şubat ayı hayırlı haberler getirir. şubat'ın güzel bir enerjisi var.

Yanlis anlamayın ama cok panik gorunuyorsunuz ve cogunlukla olumsuz mesajlarınıza denk geliyorum, meditasyon yapmayı denediniz mi? Ben is konusunda başak sayan in meditasyon videosunu denemiştim ve cok şükür istediğim gibi oldu, sağlıklı bir şekilde hamile kalmak için de denemeyi düşünüyorum
Merhabalar , evet 15 aydir cocuk isteyen biri olarak özellikle son 3 aydır paniğim ve farkındayım. Stresimle baş etmek için gevseme egzersizleri ve nefes egzersizleri yapiyorum. Kendim psikologum zaten , diyeceksiniz ki sen bile yonetemiyorsan insanlar ne yapsin ancak o is öyle değil. Her seferinde stresiniz ile baş etmek kolay olmuyor hayatlarimizdaki tek etken biz degiliz. Aile ve eş beklentisi , hayal kiriklikları var. Öneriniz için çok tesekkurler , zaten süreç ilerledikce psikolojik bir destek almanin da sart oldugunu dusunuyorum. 🙏

Merhabalar , evet 15 aydir cocuk isteyen biri olarak özellikle son 3 aydır paniğim ve farkındayım. Stresimle baş etmek için gevseme egzersizleri ve nefes egzersizleri yapiyorum. Kendim psikologum zaten , diyeceksiniz ki sen bile yonetemiyorsan insanlar ne yapsin ancak o is öyle değil. Her seferinde stresiniz ile baş etmek kolay olmuyor hayatlarimizdaki tek etken biz degiliz. Aile ve eş beklentisi , hayal kiriklikları var. Öneriniz için çok tesekkurler , zaten süreç ilerledikce psikolojik bir destek almanin da sart oldugunu dusunuyorum. 🙏
yok hiç öyle demiyorum,insan işin icine girince bazen kendine dışarıdan bakamıyor normal cunku cok yıpratıcı sürecler, haklısınız. olumlu konusmanın önemine degindiğiniz bir yazınız var beni de cok motive etti, ben de sürekli olumlamalar yapan biriyim pozitif düşünme üzerine calısırım ama bazen tabiki hepimiz düşebiliyoruz.
Allah yardımcınız olsun, inşallah bir an once saglıklı bir şekilde bebeginizi kucagınıza alırsınız

yok hiç öyle demiyorum,insan işin icine girince bazen kendine dışarıdan bakamıyor normal cunku cok yıpratıcı sürecler, haklısınız. olumlu konusmanın önemine degindiğiniz bir yazınız var beni de cok motive etti, ben de sürekli olumlamalar yapan biriyim pozitif düşünme üzerine calısırım ama bazen tabiki hepimiz düşebiliyoruz.
Allah yardımcınız olsun, inşallah bir an once saglıklı bir şekilde bebeginizi kucagınıza alırsınız
Olumlamalar yapiyorum , hani bazen insan umutsuzluğa kapilip ici daralıyor ve bir nedene sığınmak istiyor ya işte o zaman negatiflikle bas basa kaliyorum.
Ama ben Şubat ayinin enerjisine cok inaniyorum , bir kac gündür sanki evren de artik bu ay iyi seyler olacak gibisinden sinyaller veriyor. Bence bizlere iyi gelecek 🙏 Hepimiz için hayirlisi olsun ♥️

Merabalar öncelikle bende polikistik overliyim 7. Ve 9. Gün yaptığım testler silik çizgi vardı iğnenin etkisiyle ikinci çizgiyi gördüm fakat 13.gun yaptığım test negatifti 14 günden önce test yapma bence bugün 16.gunum adet olmayı bekliyorum iki gündür ara ara siddetli kasik karın ağrım var göğüs uclarima elledigim zamanda aciyor
Hadii inşaallah Rabbim hayrla afiyetle nasip etsin sizede banada tüm isteyenlerede nasip etsin bu güzel mübarek günlerde birbirimize dua edelim

Merhaba kizlar bugün 16gun.sağ taraf ağrım var 2saate bı WC gidiyorum başka belirti yok .yarin sabah idrar testi yapicam pozitif çıkarsa aksama vericem.insallah pozitif cikar

Kizlar ben dayanamadım yine test yaptım erken gebelik testi lütfen acil bakiiiin bugün 16.gub

Eklentiler

• IMG_20220203_162957.jpg
    IMG_20220203_162957.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 102
Canım hamilesin tebrik ederim iğneden sonra mı 16.gün en son ne zaman silik çıkmıştı senin belirtin varmıydı anlat çabuk 😍😍😍
13. Günde negatifi gördüm bu ayda olmadı kesin dedim vazgeçtim bugün adet günüm hadi bide erken gebelik testi yaptim bakalım dedim ve böyle çıktı gittikçe de renk koyulasti resimdeki sen daha koyu şuan belirti olarak aynı adet olucakmisim gibi kasık ağrım var her an ben adet olucam diye bekliyordum

13. Günde negatifi gördüm bu ayda olmadı kesin dedim vazgeçtim bugün adet günüm hadi bide erken gebelik testi yaptim bakalım dedim ve böyle çıktı gittikçe de renk koyulasti resimdeki sen daha koyu şuan belirti olarak aynı adet olucakmisim gibi kasık ağrım var her an ben adet olucam diye bekliyordum
Elhamdülillah çok sevindim insaAllah yarın tam emin olursunuz bende bugün oldum lütfen dua edin bana da

Çok etkili ve detaylı bir mesaj yazmışsınız teşekkür ederiz umarım sizde en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz benim 13. Günüm negatifti bir daha test yapmadım bugün 16. Günüm ve adet sancısı gibi ağrılarım var gece uykumdan uyanıyorum göğüs uclarimda hafif ağrılar var adet olamadigim için vücut kendini zorluyor mu yoksa hala bı ihtimalim varmı acaba tekrar test yapıp umutlanmakta istemedim açıkçası bat bugün
Bende sana tam test yap kuzum diyecektim ki devamını okuyunca sadece ayyy çok güzel diyebildimm. Dediğim gibi herkes çok farklı kuzu ben bile ilkini 12de öğrendim ama bunu çok farklı zamanda öğrenme ihtimalim var biliyorum kadının hamilelikleri bile benzemiyor farklı kadınlar hiç benzemez.. Rabbim böyle bi günde emanetini sana gösterdi çok şükür inşallah sağ salim kucağına da almak nasip olur.. Çok ama çok sevindim..

Bende sana tam test yap kuzum diyecektim ki devamını okuyunca sadece ayyy çok güzel diyebildimm. Dediğim gibi herkes çok farklı kuzu ben bile ilkini 12de öğrendim ama bunu çok farklı zamanda öğrenme ihtimalim var biliyorum kadının hamilelikleri bile benzemiyor farklı kadınlar hiç benzemez.. Rabbim böyle bi günde emanetini sana gösterdi çok şükür inşallah sağ salim kucağına da almak nasip olur.. Çok ama çok sevindim..
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun darısı sizin başınıza insallah en kısa zamanda rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın

16.gününe kadar beklemenx
Neguzel anlatmışsın umarım olumlu sonuç alirsin canım yolumuz uzun ve yorucu ama sonuca değer insalah catlatma iğnesinin 15.günü gelen giden yok 11.gün kanda 0.2 çıkmıştı umudum kesildi adeti bekliyorum açıkçası gelsede yeni aya başlasak diye bu ay insalah famera kullanmak istiyorum doktor verirse şubat ayına yolumuza devam edelim bence yılmak yok kizlar yeniden yeniden umut hep var🤲
16 17.gününüze kadar beklemenizde yarar var eğer regliniz gelmezse tekrar bi test verirsin streste etkilemiş olabilir o günler dede negatif çıkarsa bu sefer beklenti olmadığından reglin de gelmiş olur benm hep öyle olurdu çünkü ama umarım bebişin süpriz yapar. Klomen yumurtalarına tepki vermişse ve sadece 1 sefer kullandıysan femaraya geçmeyebilir doktorun belki mesela bana femara sana ağır gelir demişti doktorum klomenle kaç günde kaç mm olmuştu yumurtan

X