Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Arkadaslar bugun iğnenin 17. gunum adet olmadm ama karnımda agrı devam edıyo sanki heran olacak gibi bu durumu yasayan varmı

Aynı durum bende de oldu.Gebeliğim sonlandırıldı. Nisan ayından beri hamile kalamıyorum. 31 Ocakta çatlatma iğnesi vuruldum. 12.günümde test yaptım negatif cıktı bazı kişilerde 14. 15. günden sonra pozitife dönmüş. Sizde nasıl oldu, inşallah gebesinizdir.
Benim 13.gunum negatifti canım 16. Günde pozitifi gördüm

Kızlar iğneden 16gun sonra adet oldum yani dün bugün doktorum çağırdı gittim femeraya başlayalım dedi.insallah hayırlısıyla gelir bu ay yarın femeraya basliycam duaların hepimizle gebelere çok sevindim bu ay maslalah bikac kişiden aldık müjdeli haberi

Tm canım hadi hayırlısı güzel haber bekliyorum

Çok üzüldüm 😔 tez vakitte rabbim nasip etsin inşallah 😔❤️

Amin inşallah çok teşekkür ederim 🙏❤️ Çatlatma iğnesi ile çatladığı için tam gün gün hesaplıyorum ama inşallah dediğin gibidir ya ❤️
Bugun tekrar baktıracak misin canim kanda 😊ben de sabırsızlıkla bekliyorum ya düşünmeyeyim diyorum ama hep burdayım😃

Aminn bende 3 Şubat'ta oldum iğneyi bakalım ilk defa yaptım sizin belirtilernz kaçıncı gün başladı?
Belirtilerimi ben hiç ciddiye almadım çünkü adet belirtileri ile aynıydı adet olucakmisim gibi kasık karın bel ağrım afedersiniz akıntım oluyordu devamlı tek farklı yaşadığım şey ilk defa göğüs uclarim acıyordu bunuda gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce hissettim diğer bütün belirtiler iğneden sonra ara ara oluyordu yanlız son bir hafta artmıştı ve karın ağrım gece uykudan uyandırıyordu hâlâ da öyle devam ediyor

Belirtilerimi ben hiç ciddiye almadım çünkü adet belirtileri ile aynıydı adet olucakmisim gibi kasık karın bel ağrım afedersiniz akıntım oluyordu devamlı tek farklı yaşadığım şey ilk defa göğüs uclarim acıyordu bunuda gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce hissettim diğer bütün belirtiler iğneden sonra ara ara oluyordu yanlız son bir hafta artmıştı ve karın ağrım gece uykudan uyandırıyordu hâlâ da öyle devam ediyor
Anladım gözün aydın canım darısı başımıza hayrla sağlıkla al kucağına..🌹

Kızlar iğneden 16gun sonra adet oldum yani dün bugün doktorum çağırdı gittim femeraya başlayalım dedi.insallah hayırlısıyla gelir bu ay yarın femeraya basliycam duaların hepimizle gebelere çok sevindim bu ay maslalah bikac kişiden aldık müjdeli haberi
Canım hayirlisi olsun ben de pazartesi femara isteyecegim belki doktor kendisi verir. Femaradan umutluyum ben ya cok guzel donusler okudum genelde hamile kalan cok olmus. Sana bisey dedi mi doktorun ilacla ilgili ?

Aynı durum bende de oldu.Gebeliğim sonlandırıldı. Nisan ayından beri hamile kalamıyorum. 31 Ocakta çatlatma iğnesi vuruldum. 12.günümde test yaptım negatif cıktı bazı kişilerde 14. 15. günden sonra pozitife dönmüş. Sizde nasıl oldu, inşallah gebesinizdir.
Canım hamileyim ben kalp atışını bekliyorum inşallah bende hiç negatif çıkmadı ama sonradan pozitife dönenleri duydum inşallah hamilesindir haberini bekliyorum ❤️

Canım hayirlisi olsun ben de pazartesi femara isteyecegim belki doktor kendisi verir. Femaradan umutluyum ben ya cok guzel donusler okudum genelde hamile kalan cok olmus. Sana bisey dedi mi doktorun ilacla ilgili ?
Çok bisey demedi aslında ben de kara istiycektim hiç denememiştim direk adetin .2gunu kontrol ettikten sonra femeraya başlayalım bu ay dedi adetin 3.günü bugün yani günde 2 tane 5 gün içmeli istedi ertesigun kontrole çağırdı ovitralle iğne aldım bnde pko var ilacın yanında regemesis ve inofolic içmeli istedi bakalım 2.ayim ınslalah hayırlı sonucu alırım formlarda araştırdığım kadarıyla de kara ile gebe kalan cok fazla rabbim bizede hayırlı haberler almayı nasip eder kuzum

Merhabalar. Benim bugün catlatma ignemin 13.gunu. Sabah test yaptim. Hafif silik çıktı. Ignenin etkisimidir hala. Cevaplarsaniz sevinirim.

Eklentiler

• IMG_20220206_203614.jpg
    IMG_20220206_203614.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 43
X