Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kızlar ben flo uygulamasindan takip ediyorum takvimimi. Geçen ay regl döngüm 34 günmüş. Yani 34 günde 1 regl olmuşum. Ben 9.gün ve 14.gün negatifi görüp dün de artık kasıklarım fena agriyinca regl olacagim diye umudu kesmiştim. Hala regl olmadım. Hamile olduguma inanmiyorum acaba klomen ve igne mi geciktiriyor ?

Günaydın kizlar iğneden sonraki 15. Günüm aşırı kasık ağrım var sanırım adet olucam sizde durumlar nasıl kaçıncı gündesiniz ? Adet oldunuz mu ? Hangi belirtileriniz devam ediyor?
Kuzucum benim bugün 16.günüm hala kasık ağrım var. Regl olmadım ama testim de negatif.

Olabilir canım 20. Günde adet olanı bile okumuştum

Kuzucum benim bugün 16.günüm hala kasık ağrım var. Regl olmadım ama testim de negatif.
Bende 13.gun negatif görünce birdaha test yapmadım kendi kendime umutlanmak istemedim aslında kan testi yaptırın diye düşündüm ama sonra vazgeçtim en geç pazartesiye kadar adet olmazsam kana baktircam

İnşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın senin adına çok mutlu oldum Rabbim dileyen herkese, bana da nasip etsin inşallah.
Çok teşekkür ederim eğer istanbuldaysanız benim doktoruma bi gidin isterseniz. Tüp bebek ısrarıma rağmen ilaç tedavisine devam etti ve sonuç olumlu oldu.

Hayırlısı olsun hakkında inşallah ama çatlatma iğnesinden 14. Gün adet olunuyor die biliyorum yoksa yanlış mı anladım bilmyrm iki kere Klomen kullandım sonuç yok 3 aydan fazla kullanılmıyormuş zaten ben direk aşılamaya başlıcam ama hiç ümidim yok malesef

Kuzucum 14.gün olayina inanmiyorum ben bilimsel bir kesinliği yok bence. Çünkü ben şuan 16.gündeyim ve adet olmadım. Döngüyle alakalı bir durum benim döngüm 34 gün. Bat 1 şubat sanıyordum ancak yarın tam 34.gün. Muhtemelen yarın ya da sonrasında adet olurum.

Kızlar ben regl oldum , ignenin tam 16.gününün akşamında Yani artık gülüyorum ne diyebilirim ki hiç yanıltmıyor reglim beni En azindan regl oldum 5.gün muhtemelen ilaca başlarım bir an önce olması iyi oldu

Yanlis anlamayın ama cok panik gorunuyorsunuz ve cogunlukla olumsuz mesajlarınıza denk geliyorum, meditasyon yapmayı denediniz mi? Ben is konusunda başak sayan in meditasyon videosunu denemiştim ve cok şükür istediğim gibi oldu, sağlıklı bir şekilde hamile kalmak için de denemeyi düşünüyorum

Merhaba kızlar. Geçen sene 1 buçuk senelik deneme sonucu pko yüzünden tedaviye başlamıştım nisan ayında. İlk klomen ve ovitrelle denemesi sonucu hamile kaldım ama maalesef 8.haftada kalbi durdu. Kürtajdan sonra genetik test yaptırmak istedim çünkü herşy yolundaydı ve düşük gbi olmamış bebrk beslenememişti pıhtılaşma sorunum çıktı ve ondan beridir ecopirin kullanıyorum hamile kalınca iğneye geçeceğim. Daha sonra 2 ay denedim fakat bu sefer rahim hazır değildi istediğimiz zamanda yumurta büyümedi ve olmadı. 2ay kendim denedim ama başından beri benle olan miyomum ilaçlar etkisiyle bi anda büyüdü ve kasımda ameliyat olmak zorunda kalfım. İyi ki olmuşum çünkü ameliyatta düşündüğünüzden daha farklı şeylerle karşılaştık. Her neyse sezeryan gbi ameliyat olduğum için 3 ay bekledim ve bu ay tekrar başladık klomen ve ovitrelle. Cuma günü iğnemi oldum. Sitedeki nerdeyse bütün sohbetleri biliyorum size de şunu söylemek istiyorum ilk denemede tuttuğunda kesinlikle kendimi çok ama çok motif etmiştim ben bu ay hamile kalcam dedim kendi kendime gerçekten bu çok önemli kendinizi rahatlatın ve olumlu olanı çekmeye çalışın. Testlerimde 9.gün negatifti iğne etkisinib geçtiğini gördüm sonra hem ovulasyon hemde gebelil testine devam ettim ovulasyon iğneyle koyuydu sonra silikleşmişti 8 9 gün sonra yanlış hatırlamıyorsam koyulaşmaya başlamıştı ordan bi umut ışığı görmüştüm çünkü ovulasyonda lh ölçen hormon beta hgv ile aynı tepkimeye yok açıyor diye okumuştum ve böyle öğrenenler çoktu. 9. Gün 10 ve 11. Gün gebelik testim negatifti hatta 11. Gün erken gebelik testim negatifti (aradan bi iki ay geçince baktığımda ikinci çizgiyi gördüm tarih yazdığım için biliyorum ama o gün negatifti. Artık umudum kalmamıştı 12.gün ise evde tek bi gebelik testim vardı bunuda yapayım gtsin derken silik çizgiyü görmüştğm ve kan verdiğimde değerim 14tü. Labquick marka ovulasyon ve gebelik kullanıyorum kesinlikle çok güvenilir testler. Ama bi arkadaşım 13. Gün negatif len 14.gün öğrendi. Bunlar aslında bizim yumurta boyutumz ve nr zaman çatladığna göre değişiyor kızlar o yüzden 15 güne kadar umudunuzu yitirmyin. Belirtilerimde tamamen adet ile aynıydı üstelik bacak ağrıma kadar. Sonra ki negatif denememden biliyorum iğnedrn sonra 14. Gün illa regli olunmuyor. Buda yine çatlamaya bağlı değişiyor. Mesrla siz 14.gün iğne vuruldunz ve 36 saat sonra çatladı doğal olarak 14 gün değil 15 16 güne atıyor. Kendimde sağlıkçıyım sormak istediğiniz ne varsa yardımcı olurum. Bende bekliyorum bakalm bugün 5.günüm. Reglimin 13. Günü 23 mm çatlamak üzere olan yumurtama iğne yaptık. Ve ben o gün çatladığnı düşünüyorum tekrar negatif günü görmek için 8.günden itibaten test yapacağım. İnşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz hayırlısıyla modunuzu asla düşürmeyin ve vazgeçmeyin.

Çok etkili ve detaylı bir mesaj yazmışsınız teşekkür ederiz umarım sizde en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz benim 13. Günüm negatifti bir daha test yapmadım bugün 16. Günüm ve adet sancısı gibi ağrılarım var gece uykumdan uyanıyorum göğüs uclarimda hafif ağrılar var adet olamadigim için vücut kendini zorluyor mu yoksa hala bı ihtimalim varmı acaba tekrar test yapıp umutlanmakta istemedim açıkçası bat bugün

Cok haklısın canım en azından belirsizlikten kurtuldun ve dediğin gibi bir an önce tekrar tedaviye başlarsın umarım bu ay beklediğim sonucu alırsın ve bebeğin seninle olur

Evet bnce de eğer hamile değilsem BNde biran önce adet olmak istiyorum Ama artık aşılamaya geçmek istiyorum beeen

Kizlaaaaar 18 Ocak saat 10.03 de çatlatma iğnesi oldum 36.saati değerlendirdik bugün üçüncü gün benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olanlar gelin beraber bekliyelim belirtilerimizi konuşalım
Merhaba sizin sonuç ne oldu yani çatlatma iğnesinden sonra sormak istedim. Benim polikistik over sendromum var ve gecen adet dönemimde dktr bana5. Klomene başla dedi. Kullandım ve bitti. Dün kontrole gittim iki yumurtan büyümüş dedi iğne verdi bugün oldum kaçıncı günü test yaptınız siz?

Ya kızlar bu ay çatlatma iğnesi olup pozitif sonuç alan yok mu benim de umutlarım bitiyor artık

Neguzel anlatmışsın umarım olumlu sonuç alirsin canım yolumuz uzun ve yorucu ama sonuca değer insalah catlatma iğnesinin 15.günü gelen giden yok 11.gün kanda 0.2 çıkmıştı umudum kesildi adeti bekliyorum açıkçası gelsede yeni aya başlasak diye bu ay insalah famera kullanmak istiyorum doktor verirse şubat ayına yolumuza devam edelim bence yılmak yok kizlar yeniden yeniden umut hep var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…