Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kızlar cumartesi sabahı çatlatma iğnesi oldum bugün sol kasığıma batma oluyor ara ara sizce iğnenin etkisinden midir hala ya da yumurtlama mı devam ediyor muayene de sol tarafta ki yumurta daha iyi gelişmişti

Sizin kaç gün oldu kesin negatif mi ☹️ Yarın kan versem mi acaba
Canım dün 14.gündü ilk idrarla negatif. Zaten 9.gün de negatif cikmisti. Bugun de kasiklarim artik baya baya agriyor her an beklemedeyim kesin regl olcam.
Bence biraz bekle adetin 3 4 gün gecerse kan ver. Adet döngüsüne gore degisiyor. Benim geçen ay adet döngüm 34 günmüş telefondaki uygulamadan takip ediyorum.

Canım dün 14.gündü ilk idrarla negatif. Zaten 9.gün de negatif cikmisti. Bugun de kasiklarim artik baya baya agriyor her an beklemedeyim kesin regl olcam.
Bence biraz bekle adetin 3 4 gün gecerse kan ver. Adet döngüsüne gore degisiyor. Benim geçen ay adet döngüm 34 günmüş telefondaki uygulamadan takip ediyorum.
Stres yapma yaptıkca da gecıkebılıyor canım bu ay olsun inşAllah hayırla saglıkla gelsın bebegın en guzel zamann da gelsın Rabbımın bir bildiği vardır 😊❣️

Stres yapma yaptıkca da gecıkebılıyor canım bu ay olsun inşAllah hayırla saglıkla gelsın bebegın en guzel zamann da gelsın Rabbımın bir bildiği vardır 😊❣️
Kuzucum inan elimde değil. Dün aglamaktan gözlerim şişti bugun daha iyiyim kafami biraz dagittim ise gidip geldim. Bu hafta biraz kendimi oyalayacagim. Zaten bir yol haritasi cizdik esimle eger bu ay da olmazsa artik Mart'ta tüp bebek icin adım atacagiz. Bu yol haritasi bile beni rahatlatti. Yoksa boyle bekle bekle belirsizlik cok yoruyor kuzum.

Çevremdeki herkes hamile. Yani tesadüf gibi ben hamile kalmaya cabaladıkça herkesin gebelik haberini almaya basladim. Onlar adina mutlu olurken kendim için yıkılıyorum. Şu durumda stres yapmamak , üzülmemek elde değil ki. 2022 Ocak resmen cevremdeki herkesin gebelik yılı oldu.

Tesekkür ederim canim. Sanirim hamilesin 🙏 Rabbim saglikla kavusmayi nasip etsin. Catlatma ignesiyle mi oldu ? Bize de bilgi verir misin ?
Teşekkür ederim. Evet canım daha önce başka yerde iki defa aşılama olmuştu başka ilaç tedavileride oldu ama tutmadı. Femara +çatlatma iğnesi kullandım pko var bende

Teşekkür ederim. Evet canım daha önce başka yerde iki defa aşılama olmuştu başka ilaç tedavileride oldu ama tutmadı. Femara +çatlatma iğnesi kullandım pko var bende
Senin adina cook mutluyum 🙏 Ben 2 'dir klomen kullaniyorum bu ay femara isteyecegim. Klomen ucuz bir ilac femara 140 civariymis belki de doktorum fiyatindan dolayi mi vermedi bilmiyorum. Acikcasi parasinda hic degiliz zaten cocuk olmadan bir ton para harcadik 😄

Çevremdeki herkes hamile. Yani tesadüf gibi ben hamile kalmaya cabaladıkça herkesin gebelik haberini almaya basladim. Onlar adina mutlu olurken kendim için yıkılıyorum. Şu durumda stres yapmamak , üzülmemek elde değil ki. 2022 Ocak resmen cevremdeki herkesin gebelik yılı oldu.
Gerçekten çok zor bir durum moral olarak insan gerçekten ne kadar yansıtmamaya çalışsada ne kadar kötü olduğunu biliyorum. Bak benim evliliğimin 7.yılı artık. Ne tedaviler ne ilaçlar kaç doktora gittim. Pko var bende eşimle bende hiç sorun yok yumurta çok güzel çatlıyor ama hamile kalamıyorum senelerdir. Çevredeki insanların düşüncesizce soruları akıl vermeleri bir yerden sonra insan kendini eksik hissetmeye başlıyor saçma bir şekilde. Ben tüp bebek deneriz son çare olursa olur olmazsa hayırlısı böyleymiş diye düşünüyordum artık. O kadar soğudum bıktım herkesten her şeyden. Çok şükür tüp bebeğe gerek kalmadan hiç umudum olmadığı bu ayda hamileliğimi öğrendim. Her şeyin bi zamanı var demek ki. Daha önce de kaç defa çatlatma iğnesi oldum hiç birinde tutmadı. Sana ne desemde aklında atamazsın biliyorum ama ümidini kaybetme sadece o gelecek zamanını biliyor emin ol.

Senin adina cook mutluyum 🙏 Ben 2 'dir klomen kullaniyorum bu ay femara isteyecegim. Klomen ucuz bir ilac femara 140 civariymis belki de doktorum fiyatindan dolayi mi vermedi bilmiyorum. Acikcasi parasinda hic degiliz zaten cocuk olmadan bir ton para harcadik 😄
Çok teşekkür ederim ben hala inanamıyorum :) o kadar zamandır bekledikten sonra rüya gibi geliyor. Klomene göre daha etkili dedi benim doktorum. Ben 165e almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Ama tek başına yumurta çatlamasına yetmedi çatlatma iğneside yaptım.

Gerçekten çok zor bir durum moral olarak insan gerçekten ne kadar yansıtmamaya çalışsada ne kadar kötü olduğunu biliyorum. Bak benim evliliğimin 7.yılı artık. Ne tedaviler ne ilaçlar kaç doktora gittim. Pko var bende eşimle bende hiç sorun yok yumurta çok güzel çatlıyor ama hamile kalamıyorum senelerdir. Çevredeki insanların düşüncesizce soruları akıl vermeleri bir yerden sonra insan kendini eksik hissetmeye başlıyor saçma bir şekilde. Ben tüp bebek deneriz son çare olursa olur olmazsa hayırlısı böyleymiş diye düşünüyordum artık. O kadar soğudum bıktım herkesten her şeyden. Çok şükür tüp bebeğe gerek kalmadan hiç umudum olmadığı bu ayda hamileliğimi öğrendim. Her şeyin bi zamanı var demek ki. Daha önce de kaç defa çatlatma iğnesi oldum hiç birinde tutmadı. Sana ne desemde aklında atamazsın biliyorum ama ümidini kaybetme sadece o gelecek zamanını biliyor emin ol.
İnşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın 🤗 senin adına çok mutlu oldum Rabbim dileyen herkese, bana da nasip etsin inşallah.

Kızlar bende cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum bugün test yaptım ilerde test yapınca karşılaştırmak için tabiki hcg nin etkisi hala devam ediyor😂 batı geçen kızlar ne yaptınız test yapan yok mu ya pozitif olan yok mu önceki testleri silik çıkıp

Eklentiler

• IMG_20220202_081008.jpg
    IMG_20220202_081008.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 32
bende 9. gün negatif görmüştüm iğnenin etkisi geçmiş demekmiş. Görünce çok üzülmüştüm halen üzgünüm. Bugün ise 12. gün hiç idrar testiyle uğraşmak istemedim direk gittim kan testi verdim az önce. Hayırlısı nasip kısmet varsa tutunsun yoksada Rabbim tüm isteyenlere verdiği gibi bana ve sizlerede versin tez zamanda sağlıklı bir şekilde..:KK200:

Günaydın kizlar iğneden sonraki 15. Günüm aşırı kasık ağrım var sanırım adet olucam sizde durumlar nasıl kaçıncı gündesiniz ? Adet oldunuz mu ? Hangi belirtileriniz devam ediyor?

X