Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Aynen bnde her ay bu dönemde gous kaşık ağrısı oluyor ama sonu tabiki hüsran piskolojikmi beynimiz bizimle oynuyor oyuzden test fln yapasım yok vallahi bndimde
Bende yapmayacaktım ama sonuç neyse hemen alışayım dedim ister istemez insan ümitleniyor benim normal regl tarihime var döngüm geç olduğu için

Gerçekten hiç belli olmuyor inşallah hepimiz güzel haberler veririz yine burda

Hamile olan arkadasimizi tebrik ediyorum Hayirli olsun insallah cok sevindim.
Kızlar sanirim hamile olanlarda gogus hassasiyeti oluyor ya , bende hic yok. Benim tipik kasik agrisi , kasiga giren 5 10 saniyelik kramplar , kasik batmasi. Yani bunlar da tipik regl belirtileri hic anlayamiyorum ki

Açıkçası bende regl olucam diye bekliyordum. Önceki aylardan farklı bir belirtim olmadı. Aynı ağrılar oldu moralinizi bozmayın her şeyin bir zamanı var. Evliliğimin 6.yılı bitti 7ye girdik müjdeyle geldi hiç beklemediğim anda. O yüzden moralinizi bozmayın ümidinizide kaybetmeyin

Hayırlı olsun çok güzel bir müjde olmuş size Maşallah Belirtilerinizi ne zaman farkettiniz?

Ben de gecıkmeden test yapmayı dusunmuyorum ilk defa da bu kadar rahatım sadece ıstedıgım şu hani biran önce zaman gecsın de regly olcaksam olayım olmayacaksam bırsey varsa öğreneyım diye bırsey var
Kuzu valla aynı durumdayım olmuycaksa adet olup yeni tedavi yöntemine bakmaya olcaksada ınslalah bian önce zaman geçip ogrenmeyi istiyorum nasip allah büyük kuzum maşallah gruptan 1 kişi cıktı darısı bize ınslalah progestan yarın bitiyor pazartesi kan ver dedi doktorum bakalım vereceğim Allahım büyüktür ınslalah güzel sonuç çıkar ben geçen ay rahim filmi çekildim buay ınslalah olur

Ay MaşAllah Hayırlısıyla saglıkla kucağınıza almanız nasıp olsun inşAllah

İnşAllah canım benım Rabbim buyuktur gercekten Bize de nasıp olur inşAllah

Valla kizlar burdan konusmak cok iyi oluyor.Tek tek haberlerimizi verelim ins. Benim 9.gun testim negatif Bat 1 subat
Bakalim nolcak. 9.gun cok erken dediler bana gebelik sonucu icin. İgne etkisinin gectigini gorduk en azindan. Sizlerde durumlar ne ?

11.gunum 1i ya da 2 sinde regly olcam inşAllah beklıyorm

Kızlar bugun ıgnenın 9. Gunu akıntım sarımsı koyu biraz adet olmama yakında bile olurum goguslerım de cok acıyor sizde akıntı varmk

Kızlar bugun ıgnenın 9. Gunu akıntım sarımsı koyu biraz adet olmama yakında bile olurum goguslerım de cok acıyor sizde akıntı varmk
Benim gogus hassasiyetim yok. Ancak beyaz renkli akintim var. Bu akinti bende ovulasyon doneminde ve adet yakinken olur.

Canim her iste bir hayir var. En azindan oglun var ona sıkı sıkı saril ve varligina şükret. İnan biz hemen olcak saniyorduk. 6 ay dediler oldu 8 ay , sonra 1 sene , bir de baktik 15 ay olmus.
Dün gece beraber uyuduk oğlumla bakıp bakıp şükrettim.. Rabbime sonsuz şükürler olsun dileyen isteyen herkese nasip etsin evlat kokusunu.. bazen hiç uğraşmayayım diyorum rabbim dilerse yine verir diyorum ama öyle de olmuyor işte ne bileyim karmaşık bir süreçteyim.. rabbim sana da tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah..

Sadece kasığımda batma gibi birşey var değişik birazda bel ağrım başka bı belirtin yok senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…