Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Allah bin kere razi olsun umarim cümlemizin duası muradı kabul olur 🙏
Canım çok haklısın , testler boşa para. Hele erken gebelik testi iki ay önce 50 liraydi suan kimbilir kac paradir. Zaten doktorlar bile diyor ki en belirgin belirti reglin geçmesi. Bizler sabirsiz davranarak hata yapiyoruz. Ben israrla reglin gecmesini beklicem artik.
Testler kafa karıştırıyor, belirgin kırmızı çizgi çıkmayınca hafif silik bile olsa acaba kan testi mi versem birkac gün beklesem mi diyorsun huzursuz oluyorsun. Ama kendini adet gününü beklemeye şartlayinca kafan daha rahat oluyor

Kizlaaaaar 18 Ocak saat 10.03 de çatlatma iğnesi oldum 36.saati değerlendirdik bugün üçüncü gün benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olanlar gelin beraber bekliyelim belirtilerimizi konuşalım😍
10 ocakta çatlatma iğnesi oldum öncesinde femara kullandım. Beta hcg 500 :)

Bugün 7 günüm ve inanılmaz ağrım var böle olan varmı acaba sanki adet olucam belim bacaklarım kesin 14 gün sonra mı adet olunuyor sanki adet sancıları

Doktor ıyı demıstı bır sıkıntı soylemedı çatlamıstı doktora gttıgım de işte o zamana kadar cok rahattım şimdi resmen daha da hissizleştim ne hissedeceğimi bilmiyorum 😔
İnşallah güzel haberler alırız hepimiz. İsteyipte hamile kalamamak çok zormuş, bekarken hiç böyle şeyler yaşayacağımı ummazdım ama nasip kısmet zamanı elbet gelecektir.

10 ocakta çatlatma iğnesi oldum öncesinde femara kullandım. Beta hcg 500 :)
Gözünüz aydın Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayida nasip etsin inşallah. Kaçıncı günde öğrendiniz gebeliginizi ne gibi belirtileriniz vardi benim bugün 10. Gün hafif hafif kasık ağrısı kasık batması ve biraz bel ağrısından başka birşeyim yok

İnşallah güzel haberler alırız hepimiz. İsteyipte hamile kalamamak çok zormuş, bekarken hiç böyle şeyler yaşayacağımı ummazdım ama nasip kısmet zamanı elbet gelecektir.
Bende bekarken böyle şeyler yasicagimi hiç düşünmemiştim benden sonra erkek kardeşim evlendi ve gelinimiz şuan hamile onlar için çok seviniyorum ama kendim içinde üzülüyorum bende bı bebeğim olsun istiyorum ama olmadı nefes aldıkça umut hep var bu ay olmazsa diğer tekrar tedavi gorucem Rabbim inşallah bizede nasıp edicek

Bugün 7 günüm ve inanılmaz ağrım var böle olan varmı acaba sanki adet olucam belim bacaklarım kesin 14 gün sonra mı adet olunuyor sanki adet sancıları
Benım basından berı hep agrım oldu 14.gunden sonra olunuyor sanırım iğne etkisinden de olabılır canım

Gözünüz aydın Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayida nasip etsin inşallah. Kaçıncı günde öğrendiniz gebeliginizi ne gibi belirtileriniz vardi benim bugün 10. Gün hafif hafif kasık ağrısı kasık batması ve biraz bel ağrısından başka birşeyim yok
10 ocakta çatlatma iğnesi oldum 24 ocakta testim pozitif çıktı 25 ocakta da değerim 130 çıktı. Adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım vardı belim hafif ağrımaya başlamıştı ve göğüslerde hassasiyet vardı.

Bende bekarken böyle şeyler yasicagimi hiç düşünmemiştim benden sonra erkek kardeşim evlendi ve gelinimiz şuan hamile onlar için çok seviniyorum ama kendim içinde üzülüyorum bende bı bebeğim olsun istiyorum ama olmadı nefes aldıkça umut hep var bu ay olmazsa diğer tekrar tedavi gorucem Rabbim inşallah bizede nasıp edicek
İnan ben istersem kalırım dıye dusunuyordum o yuzden erteledım falan aradan 6 ay geçti deneyelım dedık yok doktor 1 sene olsun dedı yok oyle biz evlenelı 4 sene oldu hala yok valla nasıp bendwn sonra evlenen herkesın cocugu var ama en azından hala olmussun o da guzel valla 🥰❣️

Umarım müjdeli haberi alırsınız sizde.

İnan ben istersem kalırım dıye dusunuyordum o yuzden erteledım falan aradan 6 ay geçti deneyelım dedık yok doktor 1 sene olsun dedı yok oyle biz evlenelı 4 sene oldu hala yok valla nasıp bendwn sonra evlenen herkesın cocugu var ama en azından hala olmussun o da guzel valla 🥰❣️
Evet canım bizde nasılsa istersek olur diye düşündük bı sure korunduk daha sonra korunmayı bıraktık baktım olmuyor o zaman bende bı sorun olduğunu anladim

Evet canım bizde nasılsa istersek olur diye düşündük bı sure korunduk daha sonra korunmayı bıraktık baktım olmuyor o zaman bende bı sorun olduğunu anladim
Ya nasip gercekten hersey de bır hayır vardır dıyorum belkı geç olcak ama guzel olcak yani bılemıyorum inşAllah bu ay bızde hamilelik haberlerımızı guzelce paylaşırız bize de nasıp olsun 😘❣️ Senın agrın belırtın var mı

Benim 14.günüm ama çok umutsuzum nedense.İğnenin 8-9. Günü göğüslerim çok sızlamıştı çok değişik ilk defa yaşamıştım ümitlendim.Şu an bel ağrısından başka belirtim yok.😞Eğer varsa da yoksa da testte çıkar artık yarın alıp yapmayı düşünüyorum.

Benim 14.günüm ama çok umutsuzum nedense.İğnenin 8-9. Günü göğüslerim çok sızlamıştı çok değişik ilk defa yaşamıştım ümitlendim.Şu an bel ağrısından başka belirtim yok.😞Eğer varsa da yoksa da testte çıkar artık yarın alıp yapmayı düşünüyorum.
Benım de belim agrıyor cnm 11.gunum benım de ümidim yok sankı üşütmüşüm de regly olcakmışım gibi ☹️

Benım de belim agrıyor cnm 11.gunum benım de ümidim yok sankı üşütmüşüm de regly olcakmışım gibi ☹️
bende de o tarz bir ağrı.Zaten midem de bulandı 7. Günden sonra ama hepsinin psikolojik olduğunu düşünüyorum her ay aynı belirtileri yaşadığım için kendimi dinlemek istemiyorum.🥲

bende de o tarz bir ağrı.Zaten midem de bulandı 7. Günden sonra ama hepsinin psikolojik olduğunu düşünüyorum her ay aynı belirtileri yaşadığım için kendimi dinlemek istemiyorum.🥲
Aynen bnde her ay bu dönemde gous kaşık ağrısı oluyor ama sonu tabiki hüsran piskolojikmi beynimiz bizimle oynuyor oyuzden test fln yapasım yok vallahi bndimde

Aynen ben de kendımı dınlemıyorum sadece agrım oldugu için soleyebılıyorm baska hıc bır belırtı yok acıkcası az kaldı reglyme bakıcam 5 gun kaldı sanırım regly olmama bakalım yaynı regly sancısı gıbı oluyordu dıyen biri hamile kalmıs ayaktayken agrı cekıyormus falan nasip benim mide bulantım yok ama doktorum bana folık asit vermıstı onu içince midem bulanıyor 😔

Aynen bnde her ay bu dönemde gous kaşık ağrısı oluyor ama sonu tabiki hüsran piskolojikmi beynimiz bizimle oynuyor oyuzden test fln yapasım yok vallahi bndimde
Ben de gecıkmeden test yapmayı dusunmuyorum ilk defa da bu kadar rahatım sadece ıstedıgım şu hani biran önce zaman gecsın de regly olcaksam olayım olmayacaksam bırsey varsa öğreneyım diye bırsey var

X