Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Arkadaşlar ben bu çatlatma iğnesini ilk defa bu ay kullandım sonuç negatif regl oldum şimdi reglimin ikinci günü tekrar doktoruma gitmeli miyim aynı tedaviyi mi olucam ara mı veriliyor yoksa nasıl oluyor bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim..🙏🏻

Canım merhaba benim de ilk iğnem ilk uc gun belim cok agrıdı az akıntm olmustu 1 hafta sonra doktorum cagrmıstı catlamıs dedi sonra regly gecıkınce gel dedı bugun 11. Gunumdeyım hala belim agrıyor sağ ve sol da kasık agrılarım ama test yaomayı dusunmuyorm cnm brklıyorum regly zamanı mı
Canım benimde yarın kontrolum bu akşam aşırı bir sağ kasık ağrım var iğneyi pazar günü vuruldum bakalım inş hayırlı haberi alırız 🤲🏻

Arkadaşlar ben bu çatlatma iğnesini ilk defa bu ay kullandım sonuç negatif regl oldum şimdi reglimin ikinci günü tekrar doktoruma gitmeli miyim aynı tedaviyi mi olucam ara mı veriliyor yoksa nasıl oluyor bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim..🙏🏻
İğne dışında yumurta geliştirici ilaç falan kullanıyor musunuz

Canım benimde yarın kontrolum bu akşam aşırı bir sağ kasık ağrım var iğneyi pazar günü vuruldum bakalım inş hayırlı haberi alırız 🤲🏻
İnşaAllah canım benım ben kendıme degıl sizden de haber alınca cok mutlu oluyorm hepımız güzel haberler alalım inşAllah 😘❣️

Sadece kasığımda batma gibi birşey var değişik birazda bel ağrım başka bı belirtin yok senin
benim belim agrıyor kasığım agrıyor akıntım var ama oyle cok yogun degıl sanırım yanı bu regly öncesinde de ben de olan bırsey karnıma agrı gırıyor arada bılemıyorm kı tam regly olcakmsm gbı gelıyor acıkcası 😔

Merhaba bende ayın 24 de doktora gittim iki kutu klomen kullandım 24 de gittim doktora yumurta çatlatma iğnesi oldum ve üçüncü gün bu testi yaptım açaba pozitif mi oluyor bu silik çıkmış ta

Eklentiler

• 5E22A84E-D27F-4C34-BA5F-CEB97D387D4E.jpeg
    5E22A84E-D27F-4C34-BA5F-CEB97D387D4E.jpeg
    236,7 KB · Görüntüleme: 58
İğne dışında yumurta geliştirici ilaç falan kullanıyor musunuz
Geçen ay reglimin 2. Günü Femara kullanmaya başladım 5 gün sabah akşam içtim.. bugün reglimin 2. Günü şimdi doktora geldim zaman kaybetmemek için.. folikülüm varmış bir yumurtam olgunlaşmış ama çatlamamış eğer o hormon üretmeye devam ediyorsa bu ay tedavi olmayacak sanırım şimdi kan verdim sonuca göre doktorla tekrar konuşacağım..

Geçen ay reglimin 2. Günü Femara kullanmaya başladım 5 gün sabah akşam içtim.. bugün reglimin 2. Günü şimdi doktora geldim zaman kaybetmemek için.. folikülüm varmış bir yumurtam olgunlaşmış ama çatlamamış eğer o hormon üretmeye devam ediyorsa bu ay tedavi olmayacak sanırım şimdi kan verdim sonuca göre doktorla tekrar konuşacağım..
Güzel sonuçlar alırsınız umarım . Bende femara kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. Hayırlısı olsun

Bu ay olmasa bıle bır daha ki ay tedavıye baslayabılırsınız nasıp gercekten normalde sen hamıle kalmssn ıkıncısın de ne gıbı bır sorun oldu ki

Merhaba bende Ocak 15 çatlatma iğnemi oldum 19 da gittigimde yumurta çatlamıştı kaç gün sonra test yapmalıyım acaba
İğne gününü saymıyormusuz canım onu saymazsak sanırım bugun 14.gunun istersen regly gecıkmesını bekle istersen yarın test yap

X