Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Aynı şeyi hisediyorum seninle hiç hevesim yok mutlu değilim tutmadı gibi ınslalah nasip diyorum Rabbim.beklenmedik.anda açtırır çiçekleri insallah

Amiiinn canımın içi Rabbim büyüktür açıkcası zamanı gelınce nasıp edıyor Rabbım buna ınanıyorum
Kızlar alın benden de o kadar. Hamilelikle regl belirtileri aynı diyorlar 15 aydır bu belirtileri her yasadigimda hep regl oldum.
Ne gogus hassasiyeti ne bulanti kasik agrisi ardindan regl. Valla biktim artik

Kızlar alın benden de o kadar. Hamilelikle regl belirtileri aynı diyorlar 15 aydır bu belirtileri her yasadigimda hep regl oldum.
İnşAllah bu sefer hayırlısıyla hepımız hamıle kalırız

Inslalah canım benim ınşallah benim 3 kimyasal gebelik 3 senede geçen ay rahim filmi şükür temiz cıktı az derece kan pıhtılaşması var aspirin kullanıyorum bu ay olmazsa obur ay aşılama dedi doktor inşallah gerek kalmaz kizlae hepimi için ama inananın bu aydan hiç hevesim yok neden bilmiyorum ama

Benim de yok ben zaten birdaha ugrasmayı dusunmuyorm sanırım bırakıcam artık ugrasmayı elımden gelen herseyı yapmak ıstedım acıkcası ama bu ilaçlar bana yan etkı yapıyor etkılıyor ılactan etkılenen bırıyım ben inşAllah ne senin için gerek kalır ne bızım için bu ay hepımız guzelce bir hamilelik haberı verelım inşAllah Rabbim bır daha sana o durumları yaşatmasın inşAllah

Benim de hevesim kalmadı yıprandık sanırım

Inşallah kuzum Rabbim tez vakitte nasip etsin mübarek günde deme öyle birakmak yok zorlu yollar engebeli taşlı düşüp düşüp kalkacağız yeniden ovulasyon testi yaptinmi hiç denedinmi bırakıcam deme ama daha birsuru yöntem var bu daha basi kuzum

İnşAllah hepımıze nasıp etsin canım hormon ilaçları almıyayım birdaha dıye dedım onu akısına bırakcam sadece nasip yanı hersey Rabbimden

İnşAllah hepımıze nasıp etsin canım hormon ilaçları almıyayım birdaha dıye dedım onu akısına bırakcam sadece nasip yanı hersey Rabbimden
Valla kızlar cok haklisiniz. Süreç çok yipratici. Bakin ben resmen 11 ay bosu bosuna ugrastim. 11 ayin sonunda rahim inceligi tanisi kondu. O 11 ayda ne yasadigimi Allah bilir. Sürecin daha basindayiz olmazsa tüp bebek zaten. Rabbim hayirlisini versin böyle dua edelim. Benim de zaman zaman kalbim çok sıkışıyor. Çocuk psikoloğuyum , günde kac kisinin gebelik öyküsünü dinliyorum. Napalım bizim de kaderimiz buymus

Gercekten mı inşAllah Rabbim tez vakıtte sana hepmıze evlat nasıp eylesin cunkü aynı seylerı ben de yasadım ama sonra alısılıyor sanırım

Erken test yapan ben varım canım 9. Gün hayalet çizgi
Kuzucum ins gebeliktir
Ya ben anlayamadik , kimisi testteki pozitif sonuca igne etkisiyle cikan hcg diyor , kimisi gebelik diyor. Nasil ayirt edilecek bu ? Ben bugun yaptim ben de 9.gündeyim cok net bariz negatif. Hamile degilmiyim yoksa ignenin etkisi gecti ama gebelik idrara mi gecmedi analiz edemiyorum

İnşallah gebeliktir canım ama pek sanmıyorum inan benimde o kadar kafam karıştı ki net bişey söylemek için Cook erken en iyisi adeti beklemek umarım olmayiz

Ben 14. Gün kan tahlili yaptırcam istersen sende 14.gun kan tahlili yaptir birbirimize haber veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…