Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Baya baya azalttım günde 3-4e düştü Allah izin verirse tatilde bu işi bitirmeyi planlıyorum. Artık elimi kolumu bağlarım, kafama kafes mi geçiririm (öyle bi adam vardı )
Ya geldiğin nasıl belli oluyor iki gündür toplamda 12 bildirim gelmedi şimdi beş dakkada 12 bildirimi görüyorum. Sen öyle çok ayrı kalma canım sıkılıyor sınavlar da bitti çok boş kaldım

Ya geldiğin nasıl belli oluyor iki gündür toplamda 12 bildirim gelmedi şimdi beş dakkada 12 bildirimi görüyorum. Sen öyle çok ayrı kalma canım sıkılıyor sınavlar da bitti çok boş kaldım
Tam şimdi eşim de telefona gömüldün benle ilgilenmiyon diyordu. Gündüz kuşağından devam edelim ben kaçayım öpüldünüz canlar iyi geceler. Sabah kahvemi yapıp geliyorum

Evet soğanın kökenine kadar indiğimize göre biz olmuşuz ve bu ekibi tebrik ediyorum. Şu 4lü bi doğursak da rahatlasak
Ben de eşime diyorum. Bak canıs senin spermlerin 50 kat büyüklüğünde bir yumurta var hadi tamam gece körlüğü var belki içeride göremiyorlar ama ben o kadar şey yiyorum. 30 tane yumurtluyorumdur kuyruğunu çarpsa yumurtaya değecek spermler neden hala boş boş dolanıyorlar. Bana bakıp Sen iyice tırtlattın haa diyip gülüyor. Oysaki çok ciddi bir konuşma yapmıştım. Niye şaka sandı anlamadım

Oysaki bilimsel bi konuşma yapmıştın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…