Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu yumurtlama muhabbetinden çok yoruldum arkadaşlar imkanı olan erkek olsun
Horoz olaydıkta kafamızdakı et parçasını sallaya sallaya gezıneydık etrafa tarlaya tohumu ek sonra artıst artıst dolaş ohhhh ne rahat yumurtlama daha zorrrrrr

Benim hani bi ara prolaktinim yüksek çıkmıştı ya stresten doktor bana sütü yalnız içme demişti. Ben de saf gibi nescafeyle mi içeyim demiştim doktor gülmüştü yoğurt olarak ye demişti aklında bulunsun

Sen yine mantıklı soru sormuşsun. Ben olsam,neden içince yığılıp kalır mıyım ambulansı arayacak biri mi olsun yanımda diye sorardım

Bizim de en büyük derdimiz sigara ahh bi bıraksak eşime en büyük zararı o veriyo da işte ikimiz de laf dinlemiyoruz

Bizim de en büyük derdimiz sigara ahh bi bıraksak eşime en büyük zararı o veriyo da işte ikimiz de laf dinlemiyoruz
Bırakın bebegım ya benımde babam içiyor senelerdır bırak dıyoruz tık yok. Babamdan bılıyorum bırakması cok zor sıgarayı ama bırakmanız lazım sağlık için

Hahaha havuclarin gucu adina ama faydasini artirmak istiyorsan zeytinyaginda soteleyipte yiyebilirsin a vitamini yagda cozunuyorya o sekilde etkisini artirirsin.
Yarının mezesi belli oldu. Kız geçen sofra kurdum. Salata içinde havuç. Sulu salçalı yemek içinde havuç. Yanına havuç haşlayıp üstüne sarımsaklı yoğurt. Nasıl yaptıysam hepsi birlikte. Eşim acaba biraz abartmadın mı diyo

Akşam filmde de bugs bunny var deseydin görürdü abartmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…