Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kendisi zaten topici terk etti sonra :) İyi yapıyoruz oh ben daha kalp atışı duymadım diye anama babama söylemedim eşimden başka konuştuğum kimse yok, e o da erko yani ne kadar anlayacak benim kadına, kadın dayanışmasına, hayatımın en önemli zamanlarında benimle aynı yolda yürüyen kadınlarla bir arada olmaya ihtiyacım var. Goygoyumuz hiç eksik olmasınnnnn

Günaydın kızlar, siz şimdiden yediklerinize dikkat ediyor musunuz? Kahve falan içiyor musunuz mesela? Benim diyetimde hergün 2 fincan sade kahve var. Sizce zararlı mı?

Kalp atışı duymak yolun yarısı bebişim. Onu duyduğunda artık korkacak hiç bişi yok. Çoğu bitti azı kaldı ilk 12 hafta hakkaten çok stresli kayıpların çoğu kalp duyma kısmına gelene kadar oluyor. Allahın izniyle içini ferah tut o minik minik sesler dünyanın en güzel müziği

Yarın 6+1 ken ilk randevum, dua et duyayım o sesi

Günaydın kızlar, siz şimdiden yediklerinize dikkat ediyor musunuz? Kahve falan içiyor musunuz mesela? Benim diyetimde hergün 2 fincan sade kahve var. Sizce zararlı mı?
Kahvede kafein olduğu için doktorum bana yasaklamıştı. Düşük riski oluşturuyor vs diye. Zorda olsa bıraktım çok şükür Şuan 10. Haftaya giricem

Kızlar ya çatlamadan beridir sol kasığımda bir ağrı var geliyor gidiyor,gidiyor ve geri geliyor artık canımı yakmaya başladı ya

Oyy o kötü olmuş işte ben doğu görevini bitirdim çok şükür bazen diyorum eşim de keşke öğretmen olsaydı. Kız valla içime dokunuyo sürekli bi tatil beklerken onun devamlı işe gitmesi
Kızlar benim de eşim öğretmen . Benim zoruma gidiyordu benden az çalışması şimdi ev hanımlığına döndüm de artık o benden fazla çalışıyor oldu

Oyy o kötü olmuş işte ben doğu görevini bitirdim çok şükür bazen diyorum eşim de keşke öğretmen olsaydı. Kız valla içime dokunuyo sürekli bi tatil beklerken onun devamlı işe gitmesi
Benim eşim de fenci şanslıyım o anlamda. Ama haklısın çok zor hele tatiller denk gelmeyince çok zor..

Kızlar benim de eşim öğretmen . Benim zoruma gidiyordu benden az çalışması şimdi ev hanımlığına döndüm de artık o benden fazla çalışıyor oldu
Bizim kavgalarımız hep yazın oluyo. Onun erken yatması lazım ben tabi uykum yok uyumuşum deli gibi. Benle uyumuyosun tartışması. Bak dün gece onunla yatıp yatakta 2 saat döndüm sırf gönlü olsun diye

Kızlar ya çatlamadan beridir sol kasığımda bir ağrı var geliyor gidiyor,gidiyor ve geri geliyor artık canımı yakmaya başladı ya
Bana da gelip gidiyor öyle bir ağrı, daha önce düştüğüm olmuştu o da hiçbir şey hissetmemiştim. Şimdi sürekli vücudumu dinler oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…