Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H hawaii gecikmenin 6. Günündeyim
Testte olsa çıkardı heralde dimi geç döllenmede olsa

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-22-09-51-12-764_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-22-09-51-12-764_com.miui.gallery.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 54
Öncelikle çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın 🙏 bu düzensizlik Çok normal canım ama dr uzun sürerse doğum kontr. Hapı verebilir düzene girsin diye istersen talep edebilirsin. Stres ve üzüntü de bu düzensizliklere sebep olabilir. Beslenmene dikkat ederek kan yapıcı besinler tüketerek vücuduna takviye yapmak iyi olacaktır
Amin cok tesekkur ederim. Evet uzuntu de tetikliyor sanirim.Bu yogun kanama olmadan 2 gun once kurtaj oldugum hastaneden aradilar ve bebeginizi ne yapalim diye sordular. Tam iyilesmisken boyle bir sey beklemiyordum. Yurt disinda yasiyorum direk bize vermek yerine farkli secenekler de vardi. Bu gorusme beni cok uzdu. Hastaneden alabilmek icin gerekli yerden sertifika almamiz gerekiyordu. Sertifikayi aldigimiz gun kanamam basladi. Burda anne adaylarimiz oldugu icin cok ayrintili yazmadim okuyanlari uzmek istemem. Boyle hir surec yasadim. Multivitamins kullaniyorum. Su icmeye calisiyorum zamanla daha iyi olurum insaallah.
Ilginiz icin tesekkur ederim Rabbim sizin de gonlunuze gore versin hayirlisiyla en yakin zamanda guzel haberlerinizi alalim insaallah🌸

Amin cok tesekkur ederim. Evet uzuntu de tetikliyor sanirim.Bu yogun kanama olmadan 2 gun once kurtaj oldugum hastaneden aradilar ve bebeginizi ne yapalim diye sordular. Tam iyilesmisken boyle bir sey beklemiyordum. Yurt disinda yasiyorum direk bize vermek yerine farkli secenekler de vardi. Bu gorusme beni cok uzdu. Hastaneden alabilmek icin gerekli yerden sertifika almamiz gerekiyordu. Sertifikayi aldigimiz gun kanamam basladi. Burda anne adaylarimiz oldugu icin cok ayrintili yazmadim okuyanlari uzmek istemem. Boyle hir surec yasadim. Multivitamins kullaniyorum. Su icmeye calisiyorum zamanla daha iyi olurum insaallah.
Ilginiz icin tesekkur ederim Rabbim sizin de gonlunuze gore versin hayirlisiyla en yakin zamanda guzel haberlerinizi alalim insaallah🌸
İnanın sizi o kadar iyi anlıyorum ki ben de benzerini yaşadım. Hala üzülüyorum ama bu dünya bir imtihan dünyası. Böyle ağır imtihanları rabbim sevdiği kullarına yaşatırmış. Bu şekilde düşünerek kendimi teselli ediyorum. Gerçekten üç günlük dünya burası. Sonsuz alemde rahat edebilmek için belki burda acılara dayanmamız lazım demek ki. İsyan etmedim etmiyorum. Ama inşallah rabbim tekrar aynı acıları yaşatmaz bizlere ve bu yaşadıklarımızı hafifletici mutluluklar yaşatır inşallah. 🙏

Geç döllenme olduysa son ilişkiyi baz almak lazım 25 ine kadar bile regl gelmeyebilir kuzu . İnşallah gebelikten dolayıdır diyelim. Biliyorum şu an ne varsa öğrenmek istiyorsun ama bak stres de geciktirmeye sebep olabilir. İstersen 25 ine kadar bekle gelmezse direk kan vermeye gidersin

Geç döllenme olduysa son ilişkiyi baz almak lazım 25 ine kadar bile regl gelmeyebilir kuzu . İnşallah gebelikten dolayıdır diyelim. Biliyorum şu an ne varsa öğrenmek istiyorsun ama bak stres de geciktirmeye sebep olabilir. İstersen 25 ine kadar bekle gelmezse direk kan vermeye gidersin
Tamammmm♥️♥️♥️

HAHAHHHAHAAHA Kızlar yemin ediyorum gülmekten çatlatıyorsunuz beni.:KK70: O kadar uyukluyorum ki günlerdir gerçekten ilgilenemiyorum burayla ama sizin konuşmalarınız beni gülmekten çatlattı. Allah size gönlünüzdekini en hayırlısıyla versin inşallah :KK200: :dua: V Vavelya09 H hawaii Y Yaseminnn35
Sağol balım inşallah🙏valla napalım burayı sadece belirti aramak için kullansak daha da stres oluruz diye aldık elimize davulu zurnayı çalıp oynuyoruz😅

Günaydın kızlar 😍😍 valla işin goygoyundayız. Burda bi arkadaş vardı bize bi ara şey demişti çok mu strese sokuyosunuz kendinizi acaba diye. Alakası bile yok ben burda eğleniyorum 😂 bazı şeyler öğrendim çeşit çeşit kür. Soğanın havucun çörek otu incir ve tarçının faydalarını 😂 hızlandırılmış saraçoğlu programı gibi burası 🤣 ayrıca belirtilerin hepsi birbirinin aynısı olduğunu akıntının beyazıydı şeffafıydı bi anlama gelmediğini de öğrendim. Adet öncesi veya gebelik öncesi bunlar benzer belirtiler. Aynı zamanda farklı dünyalardaki aynı hisleri yaşayan bir grup kadın birbirimize derman olmaya geldik açıkçası. Güzel haberler alıp modumuzu yükseltiyoruz 😍

X