Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence de umutlarını yüksek tut, belirti dediğimiz şeyler çok dengesiz, test yapmasam regl oluyorum zannederim şu an öyle söyleyeyim
Ay valla dogru dıosun aslında canım cunku ben ekım ayında korunmayı bıraktımve gerçekten belirti var gibi hissetmiştim 3 tane erken gebelik testi yaptım bembeyaz çıktı bakalım ne olacak durum

İyi yapmışsın bana da hiç duymadığım testleri verdiler, şüphem olduğu için dedim neyse alayım ama almaz olaydım
Canım hayırlısı olsun hakkında benım arkadaşımın regli bir gün geçti artimed marka kaset test yaptı silik çızgı çıktı hamıle sandık ertesı gun adet oldu şok olduk rezalet bi marka gercektende

Ya alırken dedim eczacıya. Bu marka hakkında çok kötü yorumlar var diye. Ama elde de onun dışında sadece After 10 varmış dedim iyi ikisinden de ver. Zaten kendi de şaşırdı tüm gebelik testleri 50 artımed niye 30 görünüyor diye, acaba neden

İyi yapmışsın bana da hiç duymadığım testleri verdiler, şüphem olduğu için dedim neyse alayım ama almaz olaydım
Bir de gerçekten üzülmen normal ama canını sıkma ben regl olunca üzüldüm ama beşinci dakikada hemen bu ayı güzel değerlendiririm diye heyecanlanıp sevindim. Çünkü reglin geç gelmesi beni boşuna ümitendirip şüpheye düşürüp daha çok strese sokacaktı biliyorum.

Bu arada hayırlı olsun.:))
Teşekkürler canım
Hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah
Amin inşallah
BurcuYengec canım hangı marka test kullandın bi kaset test bi erken gebelik yapmışsın sanırım bende 2 3 gun sonra test yapıcam guvenılır bısey arıyorum
Ben Mirateck diye bi marka var erken gebelik testi ilk defa duydum ve çok ucuzdu 20 tlydi bide bebetime kaset test almıştım 2 tane birini yaptım baktım çizgi var erken gebelik olanı yaptım onda daha net çıktı bide ilk idrar falanda değildi akşam üstü yaptım yani diğer kaset testi de sabah yapıcam bakalım daha koyu mu çıkıcak
Ay çok mutlu oldum .. Kac gün geçti bat tan
Teşekkürler kuzum daha 4 gün var adete

Muhtemelen bu ayı değerlendiremeyiz canım annemin yanında refakatçiyim ne zaman döneceğim belli değil. Şubat ayına artık

Muhtemelen bu ayı değerlendiremeyiz canım annemin yanında refakatçiyim ne zaman döneceğim belli değil. Şubat ayına artık
Geçmiş olsun umarım önemli bir şey yoktur annenizin bu arada Bir şey söyleyim mi belki de bu ay olacak çünkü hiç planlamazken tek seferlik ilişkiyle bile oluyor çoğu insanın nasipte olduktan sonra.

Tamam teşekkür ederım canım

Geçmiş olsun umarım önemli bir şey yoktur annenizin bu arada Bir şey söyleyim mi belki de bu ay olacak çünkü hiç planlamazken tek seferlik ilişkiyle bile oluyor çoğu insanın nasipte olduktan sonra.
Valla doğru diyosun dene dene olmuyor, tek atımda tuttururuz bizdeki şansla

Rezalet bısey ya bende eşime al dedım ovulasyon testı olarak artimed vermişler belkide yumurtlama gunlerınıde yanlış gosterıyodur bidaha asla almam aldırmam kimseye

Kuzu bu test pik değil. Bazı insanlarda ovulasyonla aynı zamanda yükselmiş ama ovulasyon testi gebelik testi değil. Hiç yapıp da kafanı bulandırma. Mercimeğe inan geliyor gelmekte olan
İnanıyorum minik mercimek geliyor gebe kalmadan önce ben de çok merak ediyordum. Belki başka merak eden arkadaşlar için faydalı olur diye düşündüm o sebeple yaptım bu testi

Haklisin kuzum testleri habire harciyoruz. Bata 4 kalaya kadar bekle bekleyebilirsen senin daha belirtin olmamasi normal
Kuzum bugün bi artimed vakası daha yaşandı ayy bu artimedın ovulasyon testı de yanlış olmasın o gun 2 gün pik gösterdi senınde öyle olmuş ama genede guvenım sarsılıyor bu markayla ılgılı bısey duyunca bize yanlış tarıhte pik göstermiş olabılırmı acaba

Kız hemde nasıl benım gece 12 den itibaren 8 gün kalmış olacak saat sayıyorum gördüğün gibi

Canim 5 test yaptim ilk gun pikti ertesi gun yine pikti ama t cizgisi c den daha koyuydu bildigin 2 gun boyunca. Ertesi gunden itibaret diger 3 u hep silik cikti artimedin gebelik testi kotu de ovulasyonlarda sikinti yok sanirim diger hcg olanlar da uretim hatasimidir nedir toplasinlar bari ya milletin umutlariyla oynuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…