Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim bat 12 sinde ama adet olacakmışım gibi hafif sancılarım var bir kaç gündür devam ediyor bugünde belimin sağ tarafı ağrıyor ama adetlerim düzensiz 30-35 gün arası değişiyor acaba geç yumurtlama mı oldu yoksa adet mi olacağım sizce ???

Haklisin kuzum testleri habire harciyoruz. Bata 4 kalaya kadar bekle bekleyebilirsen senin daha belirtin olmamasi normal

O da oluyordu anı kramp tarzı ağrılar vardı.

Kızlar herkese iyi akşamlar. Hamiş olmadan önce çok merak ettiğim bişeyi denedim. Son regl tarihime göre bu gece geçince 4 haftalık hamile oluyorum (söylemesi hala çok garip geliyor) az önce ovulasyon testimi kullandım. Pik olmuş gibi bir sonuç çıktı. Fotoğrafını yükleyeceğim. HCG hormonu ve LH hormonu birbirine yapı olarak benziyormuş ve HCG yükselince ovulasyon testleri HCG yi LH gibi ölçebiliyormuş. İnternette çok arayan olmuş bu tarz bir bilgiyi. Belki birine faydam dokunur
Tabi gebelik şüpheniz varsa HCG testi yapın mutlaka

Eklentiler

• IMG_20240105_221457.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 31
Benim bat a 5 gün var dün başladı Lh yükselmeye git gide koyulaşıyor tekrar yumurtalama olma ihtimali oluyor mu bir ayda iki kez

Ya size de oluyor mu bilmiyorum ama batı beklerken zaman geçmiyor sürekli test yapsam mı diye heyacanlanmak bile beni mutlu ediyor şu an regl zamanım hemen geçsin de tekrar test zamanlarım gelsin istiyorum. Testler bağımlılık yaptı bende

Benim bat a 5 gün var dün başladı Lh yükselmeye git gide koyulaşıyor tekrar yumurtalama olma ihtimali oluyor mu bir ayda iki kez
Adet düzensizliğinde iki güne kadar bile yumurtlama görenler oluyormuş ama bir ayda iki kere muhabbeti çok nadir diyorlar. Arkadaşın da dediği gibi gebelikte de ovü testi pik çıkabilir

Ya olmaz mı. 3 günüm kaldı çatlamak üzereyim. Her gece yatarken yarın sabah test alıp yapsam mı diye yatıyorum ve uykularım kaçıyor. Sabah olunca regl olcam galiba diyip aanında vazgeçiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…