Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya olmaz mı. 3 günüm kaldı çatlamak üzereyim. Her gece yatarken yarın sabah test alıp yapsam mı diye yatıyorum ve uykularım kaçıyor. Sabah olunca regl olcam galiba diyip aanında vazgeçiyorum
Artık ben işi cidden eğlenceyi vurdum ya napayım. Diğer türlü çanımı sıkmaktan başka bir işe yaramıyordu.

Benim belim çok ağrıyor ovulasyon başladığım ilk gün koyuydu giderek açıldı. Demek ki başlamadan önce yumurtladım. Yaklaşık 6 gün oldu acaba yerleşme ağrısı olabilir mi?

Amann işte ne hallere düşüyoruz inşallah sağlıkla evlatlarımızı kucaklarız da bunlarda tatlı anılar olarak kalır
Amin inşallah canım bir de şu yumurtlama meselesine kocalarımızın peşine düşünce bazen kendini ağırdan satacak gibi oluyor ya deliriyorum ya Gebelik olunca ayılmalar bayılmalar kusmalar derken bizim bu günlerimizi mumla arayacaklar haberi yok

Kızlar merhabalar ben size bir şey sormak istiyorum benim az önce kahverengi akıntım oldu hamilelik belirtisi olabilir mi aynı zamanda ınofolic ilaç kullanıyorum

Benim bat a 5 gün var dün başladı Lh yükselmeye git gide koyulaşıyor tekrar yumurtalama olma ihtimali oluyor mu bir ayda iki kez
Tabi ki ayda iki sefer yumurtlamak mümkün. İlkini tutturamazsan ikincisini tutturursun. İkisini de tutturursan ikizlerin olur

Bende oyle hamileyken de devam ederiz biz bu kafayla sana yazdimda gormedin canim 23. Gunu pik gordukten sonra kacinci gun regl oldun bende 23. Gun catlama gormustum

Bende oyle hamileyken de devam ederiz biz bu kafayla sana yazdimda gormedin canim 23. Gunu pik gordukten sonra kacinci gun regl oldun bende 23. Gun catlama gormustum
Görmemişim canım kusura bakma ben 18 ve 23 te görmüştüm 2 Ocakta regl oldum. İlk çatlama 19. Gündü tam 14. Gün geldi reglim

Görmemişim canım kusura bakma ben 18 ve 23 te görmüştüm 2 Ocakta regl oldum. İlk çatlama 19. Gündü tam 14. Gün geldi reglim
Yok kuzum niye kusura bakayim benim icin iyi haber cunku 2. Yumurtlama oldugundan supheliyim bende regl gelirse belli olur

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi

İçine vişne suyu koyuyorlar herhalde, her test nasıl pozitif çıkabilir
Aldıkları para helal değil ya gerçekten yazık günah. Ben bu sefer predictor early sipariş verdim reglim gelir gelmez. Bugün elime ulaştı. Her eczanede farklı markalar oluyor hiç adını bile duymadığım testler. En azından dedim daha güvenilir markaları tercih edeyim

Kuzu bu test pik değil. Bazı insanlarda ovulasyonla aynı zamanda yükselmiş ama ovulasyon testi gebelik testi değil. Hiç yapıp da kafanı bulandırma. Mercimeğe inan geliyor gelmekte olan

İyi yapmışsın bana da hiç duymadığım testleri verdiler, şüphem olduğu için dedim neyse alayım ama almaz olaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…