Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaha mantıklı bı düşünce

Evet kuzum ama bazı ınsanlar her hamılelıgımde aynı belirtileri yaşıyor bızzat 2021de burda bir topikte bi arkadaşla bat larımız aynıydı onun ikinci benım birinci gebeligimdi o direk ilk gebeliğinde aynı belırtılerı yaşadığı için anlamış hamıle olduğunu ne bıleyım ondan öyle düşündüm galıba. Bu arada ikimizde aynı gun test yapıp hamıle çıkmıştık insallah bır dejavu yasarım ve bu sefer beraber pozıtıf ögrendıgım kısı sen olursun benım ikinci olacak cunku senın ılk hamılelıkmıydi? Ne zaman yapalım pekı sence canım?

Benim 2. Hamilelik ama ilkini malesef kaybettim 8haftalıkken. Ay bilemedim ya çarşamba ya perşembe sen seç

Ayyy canım benim biz seninle bugün yıkıklarızzz aman öbür ay deneriz napalım be kuşum ya ovülasyon bence de çok strese sokuyor ya vardır illa ki bi zamanı

Benim 2. Hamilelik ama ilkini malesef kaybettim 8haftalıkken. Ay bilemedim ya çarşamba ya perşembe sen seç
Ahh canım kıyamam. Rabbım bıdaha yaşatmasın ınsallahh esıme sordum persembe günü üsten çok geç çıkıyor carsamba alabılırım dedı carsamba yapalım o zaman canım sanada uygunsa

Sağlık olsun sizce day comfort erken gebelik testi nasıl ne yorum duydunuz onunla ilgili

Ahh canım kıyamam. Rabbım bıdaha yaşatmasın ınsallahh esıme sordum persembe günü üsten çok geç çıkıyor carsamba alabılırım dedı carsamba yapalım o zaman canım sanada uygunsa
Kız ben yarın desen başlarım yapmaya zor tutuyorum kendimi çarşamba tmmdır uğur getirsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…