Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok anam ya baya kıpkırmızı geliyor
Canım benim ya senin için dua edicem, inşallah tez zamanda sen de sağlıkla hamile kalır miniğine kavuşursun ovulasyon testlerini düzenli yap, folik asit kullan doktorun onaylarsa, gerisini keyfine bırak olur mu, sakın ha kendini yıpratma yelkenleri suya indirme

Güzel heyecanlar ya valla sonu da güzel olur inşallah
İnsallah canımbelırtı varmı dıye sormadıgım bı tek sen kalmıssındır belkide bende hıc belirti yok kuzum ya sende varmı bişeyler 0 belirti

Kullanıyorum canım hatta iyi hatırlattın bugünü unutmuşum içeyim şimdi, düşünmeye başladığımızdan beri kullanıyorum 4-5 ay oldu galiba. Ovülasyonu ilk ay denedim çok gerdi beni ha oldu ha olacak, daraldım, o günden sonra denemedim illaki o günlere geliyor ilişki diye. Zamanı değil daha miniğin demek, bekliyoruz. Canımsın

Anladım kuzum. Ya hıc söyleme şikayetvar.com da birsuru olumsuz yorum okudum ınsanlar salya sümük ağlamıs ya yalancı pozıtıfler yüzünden

Kızlar benim pikten 3 gün sonrasından beri ağrım var bugün yumurtlamanın 6. Günü ağrım hala var ama benim adet sivilcem çıktı belirtiye bak adet olmadan 5-6 gün önce çenemde sivilce çıkar ve çıktı. Biraz moralim bozuldu anlık ama sizdeki belirtileri okuyunca benimkine gülesim geldi

İnsallah canımbelırtı varmı dıye sormadıgım bı tek sen kalmıssındır belkide bende hıc belirti yok kuzum ya sende varmı bişeyler 0 belirti
Yok canım ben şu an reglim zaten pazara bitecek pazartesi başlayacağım inşallah çalışmalara tam hızla. Geçen ay regl biter bitmez ovü testi yapmıştım ama ilişki sadece yumurtlama ve çatlama günlerinde olmuştu bu sefer nasip olursa regl sonrası gün aşırı başlayıp yine pik ve çatlama günlerini aralıksız deneyeceğim ama bakalım evdeki hesap çarşıya uymuyor genelde

Bende göğüs hassasiyeti dışında her şey vardı o yüzden ben regl olacağımı göğüs hassasiyetinin olmamasından anlıyorum. Kendimi mıncıklamaya bata son bir hafta kala başlıyorum

Anladım kuzum. Ya hıc söyleme şikayetvar.com da birsuru olumsuz yorum okudum ınsanlar salya sümük ağlamıs ya yalancı pozıtıfler yüzünden
Ben o gun gece 2 tane nobetci eczane gezdim ikisinde de artimed vardi ovulasyonda mecburen aldim o gece yapmam gerekiyordu. Normal testte de bebetime falan vardi o da ondan kalmaz. Yanlis pik olamaz heralde dedim cok koyuydu cunku bak birer gun arayla yaptiklarimi tekrar atayim istersen 21 22 ve 23. Gunler iki pikten sonra siliklesti

Eklentiler

• 20240104_202539.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 37
  • 20231230_135220.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 20231229_200552.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 42
Canım ben bişey tespıt ettim şimdi biz regl olmaya yakın vücut progesteron üretmeye başlıyormuş rahim tabakası kan yoluyla atılsın dıye. Aynı zamanda adet olmayıp hamıle kalıncada vücut pregesteron üretiyor. Bu seferde rahım duvarı kalınlaşsın bebek oraya sıkıca tutunsun düye. Hatta bi kanıt göstereyim genelde doktorlar dusuk rıskı olanlara rahım ağzını sıkı tutması için bıde bebek sıkıca tutunsun dıye Progesteron ilacı verir. İşte bu progesteron hormonu insan vücudunda degısık tepkilere yol açıyor biriside sivilce çıkmasıymış. Benım ilk gebeligimde sivilce çıktı yüzümde megersem hamılelıktenmıs cunku sivilce benım adetime 2 3 gun kala çıkardı hamılelık düşündüğüm ay yumurtlamadan 5 gun sonra sıvılce patladı yüzümde yanı dıyecegım o ki sivilce progesteron hormonunun yukseklıgıyle ortaya çıkıyor hemen adet olacakmışsın kanısına varma hamılelıktende cıkmıs olabılır kuzum umutsuzluğa kapılma

Valla güzel göstermıs canım pikleri. Demekki Ovulasyon testinde sıkıntı yok dedıgın gibi

Valla güzel göstermıs canım pikleri. Demekki Ovulasyon testinde sıkıntı yok dedıgın gibi
Bende Almam kesınlıkle. Önumuzdekı ay yetısırse Internet’ten sıparıs edecegım yetısmezsede gun aşırı gıderim

Doğru diyosun zaten progesteron artış azalış artış şeklinde devam ediyor. Hani hep derler ya cildim güzelleşti ne bileyim parlıyorsun falan benim milli sivilcem çıkınca tabi

Valla bu gun aşırı sankı banada daha guvenılır gelmeye başladı nasıl olsa yakalanır dıye düşünüyorum ya gun aşırı olduğu için

Valla bu gun aşırı sankı banada daha guvenılır gelmeye başladı nasıl olsa yakalanır dıye düşünüyorum ya gun aşırı olduğu için
Bendeki mantıkta şu. Sadece yumurtlama zamanlarında benim yumurta saldırı gibi algılayıp bence ekstra korumaya alıyor kendini. Sürekli içeride dolaşan o spermler olunca rahimde yumurta da garipsemez kendini daha rahat açar onlardan birine

31 aralıktaki ovulasyonum. Minnak kurabiyeler diye bi yerden almıştım çok memnunum aklınızda olsun kızlar almak isterseniz

Eklentiler

• 1898E4E7-A863-4CCE-8F2D-1525ED1ED7D5.jpeg
    81,4 KB · Görüntüleme: 35
Doğru diyosun zaten progesteron artış azalış artış şeklinde devam ediyor. Hani hep derler ya cildim güzelleşti ne bileyim parlıyorsun falan benim milli sivilcem çıkınca tabi
Aynen benımde ilk gebelıktekı belirtiler yok dıye sankı bu ay yokmuş gıbı gelıyor ne sıvılce ne göğüs agrısı bakalım sonuç ne olacak bu arada ben kendımı tutamazsam 5 gun kala tutabılırsem de 11 ocakta test yapıcam her türlü reglim geçmeden testlere saldıracakmışım gibi gelıyor belirti olmamasına rağmenbelirti olsa ne yaparım kımbılır

Her insanda belirti olmaz ki. Aynı kişide her gebelik belirtisi de aynı olmaz kuzum. Benim bi arkadaşım 2. Gebeliğinde hiç bir şey hissetmiyordu bi gitti beta 3000 küsür çıktı. Bizim batlarımız bir galiba birlikte yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…