Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bekle bakalım canım erken gebelik yanıltıyor evet ama bazen de şaşırtıyor hiç belli olmaz🥰

Hahahha başıma gelmediğinden normalmiş gibi düşünüyorum 😂

Evet canım o bakımdan düşündük şimdi bebek doğunca versek yanlış dusuncelere kapilabilir Rabbim hakkınız da en hayırlısını nasip etsin inşallah bütün olumsuzluklar kalksın ortadan

Kilo veriliyor canim o sıkıntı değil sıcak yaz günleri ağir geçirmek çok sıkıntı 😂😂 hiç başıma gelmedi merak ediyorum

İyice belli artık canim göbekten çok bebeğe döndü artık baya baya hissediyor musun hareketlerini

Amin canım inşallah bunda da alacagm galiba o kadar sağlıkla gelsin de napalim kilo dediğin veriliyor sen neler yapıyorsun nasılsın bakalim
Aynen öyle canım ☺️ Şükür iyiyim hergun 6-7 km yuruyorum okula götür getir işte onla uğraşıyorum 😁

Ya iste şeker testi yapilinca o arada yeme bari 28. Hafta da yapiliyordu galiba.. ayrıca erkek bebek tatlı Yemen normal 🥰😍😘
24’te yapılacakmış minnoşum, azaltmaya çalışacağım, testten sonra da bir ölçüm cihazı almayı düşünüyorum belki şimdiden alırım şeker çok ürkütücü.🙁

24’te yapılacakmış minnoşum, azaltmaya çalışacağım, testten sonra da bir ölçüm cihazı almayı düşünüyorum belki şimdiden alırım şeker çok ürkütücü.🙁
O testten önce karbonhidrat diyet var yapman gerek bak onu ihmal etme bana test yapılacak dediklerinde kağıtta yazılı verdiler ben git onu güzelce uygula testin 10 saat önce hiç birsey yememen lazım mış sen git dondurma ye :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70: test hatalı şeker verdi tabi benim işkencede o zaman başladı burda şeker çıkınca o cihazı veriyorlar o yönden şanslıyım ama test yapıyorum hep düşük şekerim yerlede ben diyorum test yanlış benim şeker değil tam tersine kan şekerim normalden düşük diyorum tekrarlayın yok olmazmış sisteme girmiş dediler neyse bunlar beni sinir krizlere soktu tansiyon çıktı o yüzden.. ben çektim ya senide uyarayım dedim

O testten önce karbonhidrat diyet var yapman gerek bak onu ihmal etme bana test yapılacak dediklerinde kağıtta yazılı verdiler ben git onu güzelce uygula testin 10 saat önce hiç birsey yememen lazım mış sen git dondurma ye :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70: test hatalı şeker verdi tabi benim işkencede o zaman başladı burda şeker çıkınca o cihazı veriyorlar o yönden şanslıyım ama test yapıyorum hep düşük şekerim yerlede ben diyorum test yanlış benim şeker değil tam tersine kan şekerim normalden düşük diyorum tekrarlayın yok olmazmış sisteme girmiş dediler neyse bunlar beni sinir krizlere soktu tansiyon çıktı o yüzden.. ben çektim ya senide uyarayım dedim
Eyvahlar olsun bulantı yüzünden karbonhidrat ağırlıklı besleniyordum, 10 saat aç kalırsam kusmaktan bir hal olurum, yandım desene.😂

Minnoşum benim teşekkür ederim uyardığın için, dikkat ederim bunlara ama senin için üzüldüm.🥺 Artık bu bebişte sen de dikkat edeceksin. :oops: :dondurma:

sabah ıkı ayrı marka yaptım kuzular, artımed nagatıf. :KK20:
erken gebelık golge gıbı demekkı kendı cızgısı cıkıyor hıc olmazdı her ay yenı bıseyler yaaa..
neyse bır an once tup bebege baslamak ıstıyorum ama oda en erken temmuz sonu olur sanırım.
Bende de artımed gölge çıkarıyor sevemedim.
Bizimde tüp bebeğe Bi yerden başlamamız lazım ama nereden nasıl bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun

Bende de artımed gölge çıkarıyor sevemedim.
Bizimde tüp bebeğe Bi yerden başlamamız lazım ama nereden nasıl bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun
bende hıc bısey cıkarmadı kuzum artı med.
erken gebelık cızgı vardı oda haatalı. ztaen karın agrım basladı bugun..
amiinnnn inşallaahhh, sürecimiz su gııbı aksın hayırlısı olsun inşallaahh

bende hıc bısey cıkarmadı kuzum artı med.
erken gebelık cızgı vardı oda haatalı. ztaen karın agrım basladı bugun..
amiinnnn inşallaahhh, sürecimiz su gııbı aksın hayırlısı olsun inşallaahh
İnşallah canım.
Şu tiktok da İbrahim meltem çifti var biliyor musun. Herkes onlara da çocuk soruyordu olmuyormuş maalesef youtube da video çekmiş. Ne kadar arttı kısırlık sorunu 😐

İnşallah canım.
Şu tiktok da İbrahim meltem çifti var biliyor musun. Herkes onlara da çocuk soruyordu olmuyormuş maalesef youtube da video çekmiş. Ne kadar arttı kısırlık sorunu 😐
yok kuzum bılmıyorum,
ınan oyle etrafımda cok goruyorum ılkı normal olmus ıkıncısı tup bebek yapab ble var. olmuyor dıye

Hemen hamile kalanlar ne kadar şanslı olduğunu biliyor mu acaba
Bence bilmiyor
O kişiye göre değişir canım ben çok şükrediyorum Rabbime 🙏evladımı istedim nasip etti ikinciyi istedim nasip etti Allah senin de Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi nin de yüzünü güldürsün insallah en kısa zamanda 🤲

Eyvahlar olsun bulantı yüzünden karbonhidrat ağırlıklı besleniyordum, 10 saat aç kalırsam kusmaktan bir hal olurum, yandım desene.😂

Minnoşum benim teşekkür ederim uyardığın için, dikkat ederim bunlara ama senin için üzüldüm.🥺 Artık bu bebişte sen de dikkat edeceksin. :oops: :dondurma:
Evet bebiş olursa dikat edecem tabi ki 😁 no ice cream:dondurma:

O kişiye göre değişir canım ben çok şükrediyorum Rabbime 🙏evladımı istedim nasip etti ikinciyi istedim nasip etti Allah senin de Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi nin de yüzünü güldürsün insallah en kısa zamanda 🤲
Allah razı olsun canım Amin inşallah en kısa zamanda diyelim 🤲

heyet raporu için mi kan verdin canım
heyet raporu ıcın bır ton kan testı ıstemısler de onları halledelım dedım, temmuz sonu anca baslayacagız gıbı duruyor gercı.. raporu onceden alım deıdm ama hemsıre mesaj atmıs- tedavı planladıgınız aydan 10-15gun once gelın demıs.
ama ben baska bır hastane ıle de gorusmek ıstıyordum ,raporu vermezler dıye de korkuyorum kendı hastaneelerınde olmazsam..
karmakarısık işler yaa

heyet raporu ıcın bır ton kan testı ıstemısler de onları halledelım dedım, temmuz sonu anca baslayacagız gıbı duruyor gercı.. raporu onceden alım deıdm ama hemsıre mesaj atmıs- tedavı planladıgınız aydan 10-15gun once gelın demıs.
ama ben baska bır hastane ıle de gorusmek ıstıyordum ,raporu vermezler dıye de korkuyorum kendı hastaneelerınde olmazsam..
karmakarısık işler yaa
vermek zorundalar öyle şey mi olur muş.
bülent traş la da görüşmeyi düşünüyor musun

X