Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaaaa gerçekten mi
Benimkisi eş kaynaklı sigorta devlet mmeurlugı gibi düşün. Yani tamamlayıcı sağlık sigortası, falan değil. Bu sigortacılara ysptorılanlsrdan değil. Vakıf sigortası gibi.
Nasıl araştoroxam peki ne sorayım hastaneye.
İnvertilite olmasa niye aşılama yaptırayım. Sebepsiz gitmeleri saçma. Mutlaka araştırayım

Hmm belki seninki farklıdır. Benimki tamamlayıcı sigorta gibi. inşallah farklıdır ama yine de muaynehane falansa doktorunun sekreterine sorabilirsin onlar bu konulara baya hakim oluyorlar.

Kız sorma bu aşılamaya giderken adam sabaha kadar belki on defa uyandı. Resmen uyanip uyanıp kontrol ettik bı şey olmuş mu diye neyse sağ salim aldım ihtiyacim olan spermleri bat 13 Nisan kuzum.
Niye diken ustundeskn kuzum güzel düşün kötüyü hiç ama hiç getirme aklına, her şey güzel olacak inşallah

Yaaa ahhahahah canım eniştem ne çektin be. En sonunda başarmanıza çok sevindim çiçeğim, bir an önce gel arkamızdan, açığı kapatalım artık.

İlk kayıp yüzünden bu endişelerim de, elimden geldiğince olumlu düşünmeye çalışıyorum bebeğim.

İnşallah her şey yolunda ilerleyecek, inşallah.

İnşallah bebişim ya depar atıyorum yetişeyim diye ama maalesef bu aydan da umidim yok

canım merhaba ,
gurkan bozdaga gıtmıssın sanırım nasıl bır doktor memnun kaldın mı acaba?
sımdı ıstanbul koc unv. işe başladı bende tup bebek ıcın on gıtmek ıstıyorum.

canım merhaba ,
gurkan bozdaga gıtmıssın sanırım nasıl bır doktor memnun kaldın mı acaba?
sımdı ıstanbul koc unv. işe başladı bende tup bebek ıcın on gıtmek ıstıyorum.
Gayet kibar ilgili bı doktor bende bı sorun göremedi 2 ay bekle.gene olmassa aşılama yapalim dedi ama ben gitmedim o şekilde kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…